۱۰ مورد از بهترین انیمه‌هایی که طرفداران ناروتو باید تماشا کنند!
1%
  • 0/10

۱۰ مورد از بهترین انیمه‌هایی که طرفداران ناروتو باید تماشا کنند!

یادآوران ناروتو

۱۰ مورد از بهترین انیمه‌هایی که طرفداران ناروتو باید تماشا کنند! ۲۵ ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ مقالات جانبی انیمه کپی لینک

مبارزه‌های حماسی، تحول شخصیت‌ها و عزم آن‌ها در یک انیمه، داستانی جذاب و گیرا را به ارمغان می‌آورد. آیا بهترین انیمه‌هایی که طرفداران ناروتو باید تماشا کنند را می‌شناسید؟ 

داستان انیمه ناروتو دنیای نینجاهایی خارق‌العاده را در بر می‌گیرد، و سالیان  بسیاری به عنوان یکی از بهترین انیمه‌های ساخته شده خود را در قلب طرفداران انیمه جای داده است. نویسندگان دیگری نیز در خلق آثار خود مانند انیمه Jujutsu Kaisen از انیمه ناروتو الهام گرفته‌اند، و همواره موجب رضایت تماشاگران می‌شوند. انیمه ناروتو همچنین به نحوه خود تحول بزرگی را در سبک شونن به وجود آورده است، و در کنار دیگر انیمه‌های بزرگ شونن، یعنی One Piece  و Bleach، صنعت انیمه را در سراسر جهان شناخته شده و محبوب کرده‌ است. با توجه به طیف وسیعی که این انیمه در خود جای می‌دهد طبیعی است که انیمه‌های بسیار دیگری آن را به عنوان منبع الهام بخش خود انتخاب کنند و آثار مشابهی مانند انیمه ناروتو وجود داشته باشد. طرفداران ناروتو پس از اتمام این مجموعه زیبا می‌توانند به انیمه‌های مشابه آن روی بیاورند. ما در این مطلب مواردی از بهترین انیمه‌هایی که طرفداران ناروتو باید تماشا کنند را جمع‌آوری کرده‌ایم، پس برای مطالعه آن با رسانه سرگرمی همراه شوید.

My Hero Academia .۱۰

انیمه My Hero Academia انتخاب مناسبی برای تماشا طرفداران ناروتو محسوب می‌شود، با این تفاوت که این انیمه در نه دنیای نینجاها بلکه در دنیای ابرقهرمان‌ها سیر می‌کند. با این وجود، انیمه My Hero Academia از داستانی مشابه انیمه ناروتو برگرفته شده است، چرا که شخصیت اصلی آن، دکو (Deku) کاراکتری مشابه ناروتو دارد و مانند او شرایط سختی را پشت سر می‌گذارد.

Black Clover .۹

آستا (Asta) قهرمان داستان انیمه Black Clover شرایطی تقریبا مانند ناروتو دارد. او در کودکی دوران سختی را تجربه کرد و رویای تبدیل شدن به پادشاه جادوگران را در سر داشت، مانند ناروتو که از نهایت تلاش خود برای هوکاگه شدن استفاده می‌کرد .حتی رابطه آستا با دوست دوران کودکی و رقیب او یونو (Yuno) دور از رقابت پیچیده ناروتو با ساسوکه (Sasuke) نیست. Black Clover  یکی از معدود سریال‌هایی است که حس انیمه‌ها کلاسیکی مانند ناروتو را زنده نگه می‌دارد، و به همین سبب به طرفداران ناروتو پیشنهاد می‌شود.

Bleach .۸

انیمه Bleach در کنار دو انیمه‌های بزرگ شونن، در دهه ۲۰۰۰ توجه بسیاری را به خود جلب و تماشاگران انیمه را شیفته خود کرد. شخصیت اصلی این انیمه، ایچیگو (Ichigo) به دلایل متعددی به ناروتو شباهت دارد. او زندگی خود را با مشکلاتی که والدینش ایجاد کرده‌اند سپری می‌کند، همچنین تاریکی درونی ایچیگو نیز بی‌شباهت به جینچوریکی بودن ناروتو نیست. انیمه Bleach ممکن است فضای تاریک‌تری نسبت به انیمه ناروتو داشته باشد اما همچنان به عنوان موردی دیگر از انیمه‌های مشابه آن به طرفداران ناروتو پیشنهاد می‌شود.

Chainsaw Man .۷

انیمه Chainsaw Man در سبک شونن می‌تواند شباهت‌های قابل توجهی نسبت به انیمه ناروتو داشته باشد. دنجی (Denji) شخصیت اصلی این انیمه از نظر عزم و اراده‌ی قوی خود مانند ناروتو عمل می‌کند، و از طرفی با توجه به گذشته تاریک و دردناک او، مانند ناروتو از طرف همه طرد می‌شود. این دو شخصیت در طول سفر خود معنی دوستی را می‌فهمند و با از دست دادن افرادی که به آن‌ها اهمیت می‌دادند شخصیتی قوی‌تر را برای خود می‌سازند. با وجود تمام این تفاسیر، انیمه Chainsaw Man نیز انتخابی مناسب برای طرفداران ناروتو محسوب می‌شود.

One Piece .۶

در کنار انیمه‌های Bleach و Naruto که در اوایل دهه ۲۰۰۰ شروع به پخش کردند، انیمه One Piece نیز خودنمایی می‌کند. این انیمه با پخش خود در بیش از ۳۰ سال در سراسر جهان طرفداران بی‌شماری را به وجود آورده و به یکی از پر فروش‌ترین مانگاهای موجود تبدیل شده است. تعداد قسمت‌های این انیمه ممکن است برای شروع ترسناک به نظر برسد، اما تنها کافی است چند قسمت‌ از آن را تماشا کنید تا به یکی از طرفداران One Piece تبدیل شوید. این انیمه نیز موردی دیگر از مجموعه‌هایی است که برای تماشا کردن به طرفداران ناروتو پیشنهاد می‌شود.

Jujutsu Kaisen .۵

انیمه Jujutsu Kaisen شامل وجه اشتراک‌های بسیاری با انیمه ناروتو است. از جمله شباهت‌های این انیمه می‌توان به نقطه اشتراک به کار رفته در طراحی ایتادوری (Itadori) شخصیت اصلی انیمه  Jujutsu Kaisen و ناروتو اشاره کرد. ایتادوری نیز مانند ناروتو از عزم و اراده قوی برخوردار است و نسبت به دوستان خود حساس عمل می‌کند. خالق این انیمه، گگه آکوتامی در سخنان خود اعلام کرد منبع الهام بخش مجموعه  Jujutsu Kaisen انیمه ناروتو است، حتی در طراحی لباس شخصیت‌ها نیز انیمه ناروتو موثر بوده است.

Demon Slayer .۴

مجموعه Demon Slayer از جمله انیمه‌های کمیابی است که پس از مدتی به صورت تصادفی ظاهر می‌شود و محبوبیت را به دنیای انیمه بازمی‌گرداند، و این موضوع جزوی از وجه شباهت‌های آن با انیمه ناروتو است. مجموعه Demon Slayer در سبک شونن پس از اولین قسمت تماشاگران بسیاری را به خود جذب کرد، و اکنون به عنوان یک مورد از پرطرفدار ترین انیمه‌های موجود شناخته می‌شود. در آرک روستای شمشیرسازی این انیمه، با سفر شخصیت اصلی به دهکده مخفی شمشیرسازه‌ها به گونه‌ای دهکده مخفی برگ در انیمه ناروتو به تصویر کشیده شده و اشاره می‌شود.

Dragon Ball Z .۳

انیمه Dragon Ball Z یک مجموعه انقلابی در صنعت انیمه تلقی و باعث تحول آن می‌شود، همچنین قدیمی‌ترین سریال این لیست به حساب می‌آید. انیمه‌هایی مانند ناروتو یا بلیچ پس از عرضه صحنه‌های اکشن این انیمه شگفت‌انگیز، شروع به کار و الگو گرفتن از این کردند. انیمه Dragon Ball Z انتخاب مناسبی برای طرفداران ناروتو محسوب می‌شود، چرا که این انیمه جدای از کامل بودن، نقطه ضعف‌های انیمه ناروتو را نیز پوشش می‌دهد.

Hunter X Hunter .۲

مانگاکای ناروتو، ماساشی کیشیموتو، مانگاکای Hunter X Hunter را منبع الهام بخش خود اعلام می‌کند. ماساشی خود را به عنوان یکی از طرفداران یوشیهیرو توگاشی، مانگاکای Hunter X Hunter معرفی می‌کند.  پس از انتشار اولین مانگای یوشیهیرو، ماساشی شخصا به عنوان اولین نظر بازخورد خود را راجع به این اثر اعلام کرد. این دو مجموعه شباهت‌های بسیاری با هم دارند و به این ترتیب، Hunter X Hunter تبدیل به یک مجموعه ضروری برای طرفداران ناروتو و به طور کلی طرفداران انیمه می‌شود.

Hell’s Paradise .۱

به عنوان یک مورد از انیمه‌هایی که شباهت قابل توجهی نسبت به انیمه ناروتو دارد، می‌توان به انیمه Hell’s Paradise اشاره کرد. گابیمارو (Gabimaru) قهرمان این انیمه مانند ناروتو از سنین پایین در زمینه نینجوتسو به کسب مهارت می‌پردازد. با وجود شباهت‌های مختلف، Hell’s Paradise هویت خاص خود را دارد که آن را به یک مجموعه مانگا و انیمه نمادین تبدیل کرده است. این انیمه با ذکر داستان یک شینوبی قوی انتخابی مناسب برای صرف وقت طرفداران ناروتو محسوب می‌شود.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

25 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments