بهترین ترفندها که شما را به طرفداران وان پیس تبدیل می‌کند
1%
  • 0/10

بهترین ترفندهایی که شما را به یکی از طرفداران وان پیس تبدیل می‌کند

زمان تماشای این انیمه زیبا فرا رسیده است!

بهترین ترفندهایی که شما را به یکی از طرفداران وان پیس تبدیل می‌کند ۱۰ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲ مقالات جانبی انیمه کپی لینک

برخی از افراد، طرفداران وان پیس را تحسین می‌کنند، چرا که تماشای یکی از طولانی‌ترین انیمه‌های دنیا کاری سخت خطاب می‌شود. با این حال، ما در این مطلب ترفندهایی را فراهم کرده‌ایم که به شما در شروع خواندن و تماشای این اثر زیبا کمک می‌کند.

ایچیرو اودا، نویسنده وان پیس، به دلیل خلق این اثر منحصر به فرد و زیبا سال‌های طولانی مورد تحسین تماشاگران انیمه در سراسر جهان قرار گرفته است. از همان شروع انتشار، انیمه وان پیس با سیر عظیمی از بازخوردهای مثبت تماشاگران و طرفداران مواجه شد، و همچنان می‌شود. در اوایل دهه ۲۰۰۰، انیمه وان پیس به عنوان یک مورد از سه انیمه بزرگ شونن منتخب شد، و به همین سبب بسیاری از مخاطبان معتقدند وان پیس نسبت به انیمه‌های بلیچ و ناروتو بهتر عمل کرده است. انیمه وان پیس توشه‌ای بزرگ از ماجراجویی‌های دزدان دریایی دوست‌داشتنی دارد که تماشاگران با هر سلیقه‌ای از تماشای آن لذت می‌برند. با این حال، بسیاری از مخاطبان نسبت به شروع این مجموعه جذاب هراسی در دل دارند، و این موضوع تنها به دلیل تعداد قسمت‌ بالای آن منجر به ترس مخاطبان می‌شود. ما در ادامه این مطلب به ترفندهایی اشاره می‌کنیم که تماشای انیمه وان پیس برای شما راحت‌تر شده و می‌توانید به یکی از طرفداران وان پیس تبدیل شوید.

جدیدترین طرفداران وان پیس پس از تماشای اولین قسمت به تماشای ادامه آن ترغیب می‌شوند

بسیاری از طرفداران انیمه می‌توانند یک مجموعه ۱۲ قسمتی را طی یک روز به اتمام برسانند، اما نسبت به آغاز انیمه‌ای طولانی مانند مجموعه وان پیس دو دل می‌مانند. با این حال، بهترین روش شروع همچین اثر طولانی، تنها شروع به دیدن آن است، چرا که اگر آن اثر ارزش تماشا و صرف وقت را داشته باشد، پس از تماشای اولین قسمت مخاطبان را به دنبال کردن آن ترغیب می‌کند. اما این افراد نباید در نحوه خواندن مانگا و تماشای انیمه عجولانه و سهل‌انگارانه عمل کنند. انیمه وان پیس از جزئیات بسیاری برخوردار است و از دست دادن قسمتی از این جزئیات می‌تواند در گمراه کردن شما تاثیرگذار واقع شود.

جدیدترین طرفداران وان پیس باید از قسمت‌های فیلر نکته برداری کنند

برخی از انیمه‌های جدید مانند Demon Slayer و Chainsaw Man از قسمت‌های فیلر استفاده نمی‌کنند، چرا که از داستانی کوتاه برگرفته شده‌اند. اما آثار قدیمی و طولانی مانند سه انیمه‌های بزرگ شونن گاهی اوقات از قسمت‌های فیلر جهت اندکی دوری از روند داستان و گشایش فکری مخاطبان استفاده می‌کنند. انیمه وان پیس نسبت به انیمه‌های بلیچ و ناروتو از قسمت‌های فیلر کمتری برخوردار است، اما با این حال تماشای آن‌ها به عنوان هدر دادن وقت خطاب نمی‌شود. این مجموعه در فیلرهای خود از نکاتی مهم استفاده می‌کند که آگاه بودن نسبت به آن‌ها در درک ادامه داستان وان پیس تاثیرگذار عمل می‌کند. بنابراین، به عنوان موردی دیگر از ترفندهایی که طرفداران وان پیس باید به آن توجه کنند، اهمیت و تماشای قسمت‌های فیلر در این مجموعه است.

جدیدترین طرفداران وان پیس باید از تماشای این انیمه همراه با دوبله گروه 4Kids اجتناب کنند

گروه 4Kids جهت رفع فیلتر بزرگسالان برای تماشای این انیمه، به سانسور کردن آن اقدام کرده‌ است، چرا که محیط انیمه وان پیس برگرفته از صحنه‌های خشن، استفاده از مواد مخدر‌ مانند سیگار و سلاح‌های گوناگون است. بنابراین، برای تماشای انیمه وان پیس با دوبله‌ای مناسب و بدون سانسور، از تماشای آن با دوبله گروه 4Kids خودداری کنید.

جدیدترین طرفداران وان پیس باید خود را برای داستانی غیرقابل تصور آماده کنند

گرافیک کارتونی انیمه وان پیس تغییری در سبک و تم خشن همچنین غیرقابل تصور آن ایجاد نمی‌کند، با این حال طرفداران جدید این انیمه باید خود را برای اتفاقات و رویدادهای خارج از ذهن آماده کنند. هر یک از آرک‌های این مجموعه داستانی جدید و غیرقابل پیش‌بینی را رائه می‌کند که مخاطبان پس از خواندن مانگا یا تماشای انیمه، باید مدتی را برای درک بهتر رویدادها از دنبال کردن ادامه آن فاصله بگیرند و استراحت کنند. بر اساس استعداد بی‌نظیر ایچیرو اودا در خلق این اثر منحصر به فرد، داستان انیمه وان پیس بیان کننده موضوعات مهمی در دنیای واقعی است که تماشاگران را به تامل وادار می‌کند، موضوعاتی مانند برده‌داری، مشکلات دولت، نژاد پرستی، آزادی و سرنوشت.

جدیدترین طرفداران وان پیس باید از تفاوت میان آرک‌ها و ساگا‌ها آگاه باشند

مانند دیگر آثار طولانی، انیمه وان پیس نیز داستان خود را در قالب آرک‌ها عرضه می‌کند با این تفاوت که ساگا نیز در ادامه روند داستان موثر واقع می‌شود. ساگا برگرفته از مجموع چند آرک است که داستان با تمرکز روی یک شرور اصلی و در چند مکان مختلف ادامه می‌یابد. به عنوان مثال، ساگا آلاباستا از پنج آرک متفاوت تشکیل شده است، در حالی که کل داستان تنها روی یک شرور اصلی متمرکز است. آرک‌های آلاباستا داستانی طولانی را برای مخاطبان به نمایش می‌گذارند، اما تمامی لحظه‌های این آرک به وضوح حول محور هدف اصلی ساگا مخصوص به خود می‌چرخد.

جدیدترین طرفداران وان پیس باید روی شناسایی شخصیت‌های حکومتی و دریاسالاران تمرکز کنند

در اکثر مواقع، تماشاگران هنگام تماشای یک مجموعه تمرکز بسیاری روی شخصیت‌های فرعی ندارند. اما افرادی که در تماشای انیمه وان پیس جدی هستند بهتر است نسبت به کسب آگاهی راجع به شخصیت‌های فرعی مانند دریاسالاران یا شخصیت‌های حکومتی اقدام کنند. این امر باعث می‌شود طی تماشای این مجموعه گمراه نشوند و دلیل وقوع رویدادها را درک کنند. با این حال، تنها آگاهی داشتن در مورد شخصیت‌ها کافی نیست، گاهی اوقات به یاد داشتن نام مکان‌ها و یا حتی دریاها در فرایند تماشای انیمه وان پیس ضروری واقع می‌شود. پس از پایان هر آرک یا ساگا، با توجه به موضوع ادامه داستان و اتفاقات پیش‌رو، انیمه مجددا به معرفی برخی از کاراکترها می‌پردازد تا در درک بهتر دنبال‌کنندگان خود کمک کننده باشد.

جدیدترین طرفداران وان پیس باید ترتیب تماشای فیلم‌های این انیمه‌ را بدانند

برخی از آثار مانند فیلم‌های استودیو جیبلی، در قالب یک فیلم و به تنهایی عرضه می‌شوند، اما  برخی فرانچایزها مانند مجموعه وان پیس جدای از سریال، داستان خود را در قالب فیلم نیز منتشر می‌کنند. از آنجایی که رویدادهای انیمه وان پیس به ادامه روند داستان مربوط است، بهتر است نسبت به تماشای فیلم‌های آن به ترتیب اقدام کنید. اما با این حال، تماشای اتفاقی و بدون ترتیب نیز تاثیر منفی بر ادامه روند تماشای دنبال‌کنندگان ندارد. برخلاف فیلم‌هایی که از فرانچایزهای My Hero Academia و Jujutsu Kisen به اقتباس رسیده است، فیلم‌های انیمه وان پیس از تمرکز روی مرکز داستان برخوردار نیستند، و به نحوی از داستان جدا و مخصوص به خود پیروی می‌کنند.

جمع‌آوری کالکشن مانگاهای وان پیس کاری سخت محسوب می‌شود

همانطور که می‌دانید، وان پیس از داستانی بسیار طولانی تشکیل شده است، بنابراین حجم بالای مانگای آن امری طبیعی است. جمع‌آوری مانگاهای وان پیس به صورت یک کالکشن کاری سخت محسوب می‌شود اما ناممکن نیست، فقط باید توجه داشته باشید همانطور که انتظار می‌رود انجام این کار به سرمایه و مکانی مناسب جهت نگهداری از آن‌ها بستگی دارد. اگرچه مجموعه وان پیس هنوز به اتمام نرسیده است و همواره در حال عرضه شدن است، باید نسبت به نکات مذکور آگاهی داشته باشید.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

10 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments