شخصیت‌های انیمه‌ای که همواره با ساکورا هارونو مقایسه می شوند
1%
  • 0/10

شخصیت‌های انیمه‌ای که همواره با ساکورا هارونو مقایسه می شوند

کاراکترهایی که به ساکورا شباهت دارند

شخصیت‌های انیمه‌ای که همواره با ساکورا هارونو مقایسه می شوند ۴۹ ۰۷ اسفند ۱۴۰۲ انیمه کپی لینک

 تماشاگران برخی از شخصیت‌های انیمه‌ای را با ساکورا هارونو مقایسه می‌کنند، و دلایل منطقی برای این عمل خود دارند. آیا مواردی از این شخصیت‌ها را می‌شناسید؟

ساکورا هارونو در انیمه ناروتو به عنوان یکی از کاراکترهای مونث، در مرکز توجه قرار گرفته است. با این حال، عده‌ای از طرفداران معتقدند این شخصیت در حد لیاقت او به استفاده از پتانسیل بالای خود نپرداخته است. آن‌ها می‌گویند، اگر به درستی در نمایش قدرت خود عمل می‌کرد، می‌توانست به عنوان شخصیت اصلی مجموعه ناروتو، ایفای نقش کند. دیگر شخصیت‌های مونث دیگری در دنیای انیمه وجود دارند، که از پتانسیل بالایی برخوردار‌اند، و به همین سبب همواره با شخصیت ساکورا هارونو مقایسه می‌شوند. با رسانه سرگرمی همراه شوید تا به معرفی مواردی از این شخصیت‌ها بپردازیم. 

۱۰. نوبارا کوگیساکی

انیمه Jujutsu Kaisen

از شباهت‌های میان شخصیت نوبارا کوگیساکی (Nobara Kugisaki) و ساکورا هارونو نمی‌توان چشم‌پوشی کرد. چرا که، گگه آکوتامی، نویسنده مانگا Jujutsu Kaisen برای خلق این اثر زیبا از انیمه ناروتو الهام گرفته است؛ گگه شخصیت اول داستان خود، ایتادوری یوجی (Yuji Itadori) را مانند ناروتو، مگومی فوشیگورو (Megumi Fushiguro) را مانند ساسکه اوچیها (Sasuke Uchiha) و ساتورو گوجو (Satoru Gojo) را مانند کاکاشی هاتاکه (Kakashi Hatake) خلق کرده است. با این حال، بسیاری از طرفداران معتقدند نوبارا نیز مانند ساکورا اما ورژن بهتری از او را نقش آفرینی می‌کند، با اینکه به طور کامل نتوانست از تمامی پتانسیل خود در انیمه، استفاده کند. 

۹. نوئل سیلوا

انیمه Black Clover

انیمه Black Clover نیز موقعیتی متشابه نسبت به انیمه Jujutsu Kaisen دارد، چرا که یوکی تاباتا، نویسنده این مجموعه منبع الهام بخش خود را انیمه Naruto خطاب کرده است، و اعتراف می‌کند برخی از شخصیت‌های اثر خود را با توجه به کاراکترهای این انیمه خلق کرده است. نوئل سیلوا (Noelle Silva) یکی از شخصیت‌های مونث این مجموعه، به دلیل شباهت‌های خود نسبت به ساکورا هارونو‌، دائما در حال مقایسه شدن قرار می‌گیرد. سیلوا در چند سال اخیر، به صورت پیوسته در مرکز توجه طرفداران انیمه واقع شده است. او مانند ساکورا، در ابتدا از شخصیتی ضعیف برخوردار بود اما پس از مدتی با پیشرفت چشمگیری مواجه می‌شود، و این مورد دلیلی دیگر است که شباهت این دو شخصیت را اثبات می‌کند.

۸. نامی

انیمه One Piece

با افزایش جمعیت طرفداران و تماشاگران انیمه One Piece، محبوبیت شخصیت نامی (Nami) نیز بیشتر می‌شود. نامی موردی دیگر از کاراکتر‌هایی است که به لیست شخصیت‌های مقایسه شونده با ساکورا هارونو، اضافه می‌شود. البته این مقایسه امری طبیعی است، چرا که هر دوی این مجموعه‌های مذکور، جزوی از سه انیمه بزرگ شونن در اوایل دهه ۲۰۰۰ محسوب می‌شوند، همچنین نامی و ساکورا دو شخصیت اصلی مونث این آثار به شمار می‌آیند. از جمله شباهت‌های این دو شخصیت می‌توان به ناتوانی در کنترل خشم آن‌ها اشاره کرد. عده‌ای از طرفداران معتقدند نامی بهتر از ساکورا عمل می‌کند، و عده‌ای دیگر معتقدند ساکورا از قدرت بیشتری برخوردار است و کارآمد‌تر از نامی محسوب می‌شود. 

۷. اینوئه اوریهیمه

انیمه Bleach

 انیمه Bleach و Naruto در زمانی مشابه به جذب مخاطبان خود شروع کردند، و به همین سبب تماشاگران عوامل مختلف این انیمه‌ها را نسبت به یکدیگر مقایسه می‌کردند، به خصوص پس از اعلام این دو مجموعه به عنوان آثاری در سه انیمه‌های بزرگ شونن، این موضوع شدت یافت. اینوئه اوریهیمه (Inoue Orihime) جزوی از عواملی که تماشاگرا به مقایسه کردن آن با ساکورا اقدام کردند. جدای از مقایسه شدن، دو شخصیت مذکور وجه اشتراک بسیاری دارند؛ به طور مثال هردوی آن‌ها فردی قابل اعتماد در جنگ‌ها محسوب می‌شوند، و به احیای دیگر جنگجویان می‌پردازند. اگرچه، ایچیگو کوروساکی (Ichigo Kurosaki)، شخصیت اصلی انیمه Bleach نیز شباهت‌های قابل توجهی نسبت به ساسکه اوچیها دارد.

۶. میکاسا آکرمن

انیمه Attack On Titan

می‌توان گفت میکاسا آکرمن (Mikasa Ackerman) نسبت به دیگر شخصیت‌های قرار گرفته در این لیست شباهت بسیاری نسبت به ساکورا ندارد، اما این موضوع از مقایسه آن با ساکورا هارونو جلوگیری نمی‌کند. میکاسا و ساکورا، رهبر مونث تیم خود محسوب می‌شوند، و به همین سبب وجه شباهت‌هایی دارند، مانند برخورداری از اراده و عزم قوی، و علاقه‌مندی نسبت به مردی که به آن‌ها احساسی ندارد؛ ساسکه اوچیها و ارن یگر (Eren Yeager). به دلیل علاقه یک طرف آن‌ها، سال‌های بسیاری تحت تاثیر فشار روانی بودند، اما با این حال همچنان قوی به راه خود ادامه می‌دادند. 

۵. وینری راکبل

انیمه Fullmetal Alchemist

انیمه Fullmetal Alchemist در سبک شونن کلاسیک، داستانی منحصر به فرد را برای ارائه دارد، و به همین سبب شخصیت‌های دوست داشتنی بسیاری را نیز عرضه می‌کند. وینری راکبل (Winry Rockbell) به عنوان مکانیک و متحد دو شخصیت اصلی، ادوارد (Edward) و آلفونس (Alphonse) کار می‌کند، و پس از مبارزه زخم‌های آن‌ها را التیام می‌بخشد. وینری راکبل شباهت‌های بسیاری نسبت به ساکورا هارونو دارد، او نیز مانند مهارت پزشکی ساکورا، به مداوای دیگران می‌پردازد، و از طرفی دیگر نسبت به ادوارد وابستگی احساسی دارد، که این موضوع موجب می‌شود تا این شخصیت بیشتر از قبل با کاراکتر ساکورا مقایسه شود. 

۴. اوچاکو اوراراکا

انیمه My Hero Academia

اوچاکو اوراراکا (Ochako Uraraka) مانند دیگر شخصیت‌های این لیست با کاراکتر ساکورا هارونو همواره در حال مقایسه شدن است، چرا که این شخصیت نقش‌های مشابهی نسبت به ساکورا در انیمه My Hero Academia اجرا می‌کند. هر دوی آن‌ها نقش اول زن داستان مربوط به خود هستند، و در این مقام به خدمت می‌پردازند. بسیاری از طرفداران معتقدند اوچاکو پس از پیشرفت داستان انیمه کنار گذاشته و فراموش شده است، و این موضوع تا حدودی با شرایط ساکورا نیز سازگار است. بنابراین، تماشاگران تمایل دارند آن‌ها را از نظرات مختلف مقایسه کنند‌.

۳. ویدل

انیمه Dragon Ball

ویدل (Videl) شباهت‌های بسیار واضحی نسبت به ساکورا دارد، چرا که شخصیت‌های مونث در انیمه‌ها سبک شونن تقریباً از ویژگی‌های مشترک پیروی می‌کنند. ویدل به عنوان یکی از شخصیت‌های مونث در انیمه Dragon Ball معرفی می‌شود، و به ایفای نقش خود در این حالت می‌پردازد. این شخصیت در اوایل حضور خود نقش پررنگی در داستان انیمه داشت، اما رفته رفته حضور او کمتر حس شد. تماشاگران معتقدند این موضوع شباهت بسیاری نسبت به داستان شخصیت ساکورا هارونو دارد. 

۲. لوسی هارتفیلیا

انیمه Fairy Tail

انیمه Fairy Tail در ابتدای انتشار خود با بازخوردهای مثبت بسیاری از طرف مخاطبان مواجه شد، سپس با برخی از انیمه‌های سبک شونن به رقابت پرداخت. با توجه به موضوع این لیست، لوسی هارتفیلیا (Lucy Heartfilia) یکی از شخصیت‌های مونث انیمه Fairy Tail، به دلیل شباهت‌های خود نسبت به شخصیت ساکورا هارونو‌، به این فهرست اضافه می‌شود. لوسی نیز مانند ساکورا یک نقش فرعی را در جنگ‌های مهم داستان‌ انیمه‌ اجرا می‌کند، و اجازه‌ی استفاده از تمام پتانسیل خود را ندارد. 

۱. رافتالیا

انیمه The Rising of the Shield Hero

رافتالیا (Raphtalia) در انیمه The Rising of the Shield Hero به عنوان متحد شخصیت اول داستان شناخته می‌شود. با این حال، رافتالیا شباهت‌های ویژه‌ای نسبت به ساکورا هارونو دارد، چرا که در ابتدا و هنگام مبارزات در قالب شخصیتی بی‌اثر عمل می‌کرد، اما با گذر زمان به کاراکتری اثرگذار تبدیل شد. اما هنگام مقایسه ساکورا و رافتالیا، ساکورا از ویژگی‌های بهتری برخوردار است، و برتری او وابسته به قدرت‌های خارق‌العاده خود او است.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

49 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments