بهترین سریال های انیمه ای که قبل از تمام شدن باید تماشا کنید!
1%
 • 0/10

بهترین سریال های انیمه ای که قبل از تمام شدن باید تماشا کنید!

انیمه هایی که ارزش یک بار تماشا کردن را دارند

بهترین سریال های انیمه ای که قبل از تمام شدن باید تماشا کنید! ۲۰ ۰۷ بهمن ۱۴۰۲ انیمه کپی لینک

برخی از بهترین سریال های انیمه ای در حال اتمام هستند، بنابراین زمانی بهتر از اکنون برای تماشای آن‌ها وجود ندارد.

در سال‌های گذشته برخی از انیمه‌ها به دلیل سرنوشت شوم لغو می‌شدند، بنابراین شکست انیمه‌ها و به سرانجام نرسیدن آن‌ها امری طبیعی بود. خوشبختانه این روند در سال‌های اخیر تا حدودی کاهش یافته است، زیرا انتشار موفق مانگا‌ و لایت نوال‌ها و فرنچایز‌های اصلی انیمه ها این شانس را پیدا می‌کنند که تا آخر داستان، خود را روی پرده برسانند. اخیراً انیمه‌های زیادی موفق شده‌اند راه خود را ادامه بدهند یا به سرانجام برسند، مانند؛ Attack on Titan و Mob Psycho 100 که در سال‌های اخیر به صورت گسترده پخش شده‌اند. بنا به این دلیل که اکثرا انیمه‌های شناخته شده و معروف شانس این را دارند که تا آخر داستان پیش بروند، در ادامه این مطلب به معرفی مواردی از بهترین سریال های انیمه ای می‌پردازیم که بتوانید قبل از اتمام از تماشای آن‌ها لذت ببرید.

Beastars

فصل پایانی

 • ژانر: جنایی و درام 
 • تاریخ انتشار: ۱۰ اکتبر ۲۰۱۹
 • سازنده: پارو ایتاگاکی (Paru Itagaki)

انیمه Beastars یکی از بهترین سریال های انیمه ای و بر اساس مانگا پرفروش  پارو ایتاگاکی، تحسین قابل توجهی را برای هر دو نسخه این انیمه بدست آورده است. مانگا Beastars در سال ۲۰۲۰ به پایان رسید و تا سال ۲۰۲۱ به ادامه آن پرداخته نشد. اما اکنون نوبت به پایان این انیمه زیبا رسیده است. در این انیمه حیوانات انسان نما در دبیرستانی به تحصیل خود می‌پردازند، و روابط پیچیده‌ای بین گوشتخواران و گیاهخواران وجود دارد. با توجه به اخبار تازه منتشر شده از این انیمه، فصل سوم و مورد انتظار به عنوان فصل آخر منتشر می‌شود. اما حجم قابل توجهی از مانگا Beastars باقی مانده است، پس چگونگی پایان این انیمه سوالی در ذهن مخاطبان ایجاد کرده است که تا زمان انتشار آن، برای پاسخ به سوالات خود باید صبر کنند.

Dr. Stone

آرک پایانی

 • ژانر: ماجراجویی، کمدی و علمی تخیلی
 • تاریخ انتشار: ۵ جولای ۲۰۱۹
 • سازنده: ریچیرو ایناگاکی (Riichiro Inagaki)

انیمه Dr. Stone یک انیمه کمدی و بر اساس پسارستاخیزی با نویسندگی ریچیرو ایناگاکی است و به عنوان یک مورد از بهترین سریال های انیمه ای که در حال پایان هستند، شناخته می‌شود. داستان این انیمه در دنیایی می‌گذرد که عده بسیاری از مردم به صورت اسرارآمیزی در سالیان متمادی و طولانی به سنگ تبدیل شده بودند، بنابراین سنکو (Senku) و متحدانش به دنبال راهی برای احیای تمدن می‌گردند. چیزی که باعث می‌شود این انیمه نسبت به دیگر انیمه‌های سبک شونن خاص و متمایز شود، چگونگی استفاده از استدلال‌های واقعی و علمی است، در حالی که بسیاری از انیمه‌های دیگر در همین سبک از زندگی سنتی پیروی می‌کنند. با پایان یافتن مانگا Dr. Stone در سال ۲۰۲۲، فصل آخر این انیمه به زودی پخش می‌شود، اما زمان کافی برای بینندگانی که نسبت به این انیمه کنجکاو هستند و می‌خواهند از تماشای آن لذت ببرند، وجود دارد.

Tokyo Revengers

دو آرک اصلی باقی مانده 

 • ژانر: اکشن و دراما
 • تاریخ انتشار: ۱۱ آوریل ۲۰۲۱
 • سازنده: کن واکویی (Ken Wakui)

انیمه Tokyo Revengers با ترکیب عناصر سفر در زمان و فرهنگ مختلف ژاپن در خط زمانی اواسط دهه ۲۰۰۰، و همچنین به نویسندگی کن واکویی در سال ۲۰۲۱ منتشر شد. این انیمه به عنوان یکی از بهترین سریال های انیمه ای توسط استودیو Liden Films ساخته شد و اکنون تنها دو آرک پایانی از آن باقی مانده است. با توجه به سرعت پخش این انیمه، تعجب‌آور نیست که در یک یا نهایتا دو سال آینده به نتیجه برسد. در حال حاضر خبری از تاریخ انتشار فصل چهارم وجود ندارد، اما بسیاری از طرفداران معتقد هستند که تمامی اجزای مانگا نمی‌تواند به صورت کامل به انیمه تبدیل شود.

!!Haikyu

دو فیلم باقی مانده

 • ژانر: ورزشی و کمدی
 • تاریخ انتشار: ۶ آوریل ۲۰۱۴
 • سازنده: هاروئیچی فوروداته (Haruichi Furudate)

به راحتی می‌توان انیمه !!Haikyu را به عنوان یکی از بهترین سریال های انیمه ای در سبک ورزشی دانست. مانگا !!Haikyu، اثری از هاروئیچی فوروداته در ۲۰۲۰ به پایان رسید، و انیمه آن در دو فیلم به اتمام خواهد رسید،  بنابراین این انیمه را تقریباً تمام شده می‌توان فرض کرد. فصل چهارم این انیمه همزمان با پایان مانگای خود منتشر شد، و در انتهای آرک طرفداران را با سوالات بی‌جواب بسیاری رها کرد. طبق اخبار منتشر شده، اولین فیلم در فوریه ۲۰۲۴ منتشر می‌شود، و تاکنون اطلاعاتی در مورد تاریخ انتشار فیلم دوم داده نشده است.

Demon Slayer

سه آرک باقی مانده

 • ژانر: اکشن و ماجراجویی
 • تاریخ انتشار: ۶ آوریل ۲۰۱۹
 • سازنده: کویوهارو گوتوگه (Koyoharu Gotoge)

انیمه Demon Slayer با نویسندگی کویوهارو گوتوگه و منتشر شده توسط استودیو ufotable با گرافیک هیجان‌انگیز خود، به عنوان یکی از بهترین سریال های انیمه ای دنیا شناخته می‌شود. پس از اولین پخش این انیمه در سال ۲۰۱۹ ادامه آن به صورت یک سال در میان پخش شد و اکثرا آرک‌های مانگا را پوشش می‌دهد. آخرین فصل به عنوان آرک روستای شمشیرسازی در اواسط سال ۲۰۲۳ منتشر شد، و طبق اخبار منتشر شده انتظار می‌رود فصل چهارم این انیمه در بها‌ر سال ۲۰۲۴ منتشر شود. اگر با سرعتی که تاکنون این انیمه پیش رفته است، ادامه پیدا کند، احتمالا تا دو یا سه سال آینده پخش انیمه Demon Slayer به اتمام می‌رسد. داستان این انیمه حول محور زندگی پسری به نام تانجیرو می‌چرخد که برای نجات خواهرش باید با شیطان عالی رتبه و خطرناکی به نام موزان مبارزه کند. با توجه به زمان باقی مانده تا انتهای انیمه، وقت کافی برای افرادی که می‌خواهند این انیمه را شروع کنند وجود دارد.

My Hero Academia

آخرین آرک‌های باقی‌ مانده

 • ژانر: اکشن و ابرقهرمانی
 • تاریخ انتشار: ۳ آوریل ۲۰۱۶
 • سازنده: کوهی هوریکوشی (Kōhei Horikoshi)

طبیعتاً به عنوان یکی از پربیننده‌ترین و بهترین سریال های انیمه ای در دهه گذشته می‌توان به انیمه My Hero Academia به نویسندگی کوهی هوریکوشی در سبک شونن، اشاره کرد. طبق اخبار منتشر شده از زمان انتشار، فصل بعدی این انیمه در اواخر سال ۲۰۲۴ یا اوایل سال ۲۰۲۵ در صورت عدم تاخیر، به اشتراک مخاطبان گذاشته می‌شود. با گذشت شش فصل از داستان این انیمه، همچنان زمان کافی برای شروع تماشای انیمه My Hero Academia وجود دارد، گرچه ممکن است یک سال زمان ببرد. داستان این انیمه حول محور زندگی پسری به نام دکو می‌چرخد که در دبیرستان یو ای در کنار دیگر همکلاسی‌هایش برای تبدیل شدن به بهترین قهرمان تاریخ تلاش می‌کند.

Bleach

دو آرک باقی مانده

 • ژانر: اکشن، ماجراجویی و فانتزی
 • تاریخ انتشار: ۵ اکتبر ۲۰۰۴
 • سازنده: تیته کوبو (Tite Kubo)

با به پایان رسیدن انتشار انیمه Bleach در سال ۲۰۱۲، هرج و مرج بزرگی بین طرفداران انیمه رخ داد، و این انیمه به جمع سه مانگای بزرگ در سبک شونن که به اتمام نرسیده‌اند، پیوست. در آن زمان داستان انیمه از آرک جنگ خونی هزار ساله پیروی می‌کرد. در نهایت با انتشار خبری در مورد ادامه این انیمه، امیدی دوباره به مخاطبان داده شد. ادامه این انیمه به عهده استودیو Pierrot به دلیل کیفیت انیمیشن هیجان‌انگیز و نفس گیر، قرار گرفته شد، و پس از آن با توجه به کیفیت کار عالی ، این استودیو مورد تحسین طرفداران قرار گرفت. داستان انیمه حول محوری پسر دبیرستانی به نام ایچیگو کوروساکی می‌چرخد که توانایی دیدن ارواح را دارد، تا زمانی که ناگهان با حضور یک شینیگامی، زندگی این پسر متحول می‌شود.

 One Piece

حماسه نهایی باقی مانده

 • ژانر: فانتزی، کمدی، ماجراجویی و اکشن
 • تاریخ انتشار: ۲۰ اکتبر ۱۹۹۹
 • سازنده: ایچیرو اودا (Eiichiro Oda)

پس از پایان موفقیت آمیز آرک وانو در انیمه One Piece، حال نوبت انتشار حماسه نهایی با عنوان آرک اگ‌هد است. در حالی که مانگا اصلی One Piece به نویسندگی ایچیرو اودا تا چند سال پیش رو به پایان نمی‌رسد، با توجه به معماهای حل نشده در انیمه انتظار می‌رود پایان زیبایی را برای ارائه داشته باشد. داستان این انیمه حول محور زندگی پسری به نام مانکی دی‌. لوفی می‌چرخد که رویای پادشاه دزدان دریایی شدن را در سر می‌گذراند، سپس در ادامه با دوستان زیادی آشنا شده و خدمه اش را گسترش می‌دهد. این انیمه با داستانی زیبا با وجود تعداد قسمت‌های بسیاری، همچنان به عنوان یکی از بهترین سریال های انیمه ای شناخته می‌شود، چراکه در کنار کشش داستان، جذابیت قابل توجهی را برای مخاطبان به ارمغان آورده است. با توجه به زمان زیادی که تا پایان انیمه باقی مانده است، افرادی که نسبت به انیمه One Piece کنجکاو هستند، می‌توانند به شروع تماشای این انیمه بپردازند.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

20 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments