معرفی زیباترین شخصیت های انیمه که طرفداران را مجذوب خود کرده‌اند!
1%
  • 0/10

معرفی زیباترین شخصیت های انیمه که طرفداران را مجذوب خود کرده‌اند!

بامزه و دلرباترین کاراکتر‌های دختر در دنیای انیمه

معرفی زیباترین شخصیت های انیمه که طرفداران را مجذوب خود کرده‌اند! ۳ ۰۶ بهمن ۱۴۰۲ مقالات جانبی انیمه کپی لینک

وجود زیباترین شخصیت های انیمه از جمله دلایلی است که دیدن انیمه را جذاب می‌کند، و این شخصیت‌ها می‌توانند به راحتی خود را در دل مخاطبان جا کنند.

یکی از جذاب‌ترین جنبه‌های انیمه، تنوع طلبی در طراحی شخصیت‌های متفاوت است. بسیاری از طرفداران به سمت قهرمان داستان کشیده شده و او را به عنوان شخصیت محبوب خود می‌پذیرند، و عده‌ای دیگر مجذوب شخصیت شرور‌ داستان می‌شوند. اما در این بین شخصیت‌هایی طراحی شده‌اند که کمتر کسی از پسندیدن آن‌ها چشم پوشی می‌کند. وجود شخصیت‌هایی بامزه، زیبا و دلربا باعث می‌شود تماشای انیمه شیرین‌ و لذت‌بخش‌تر از گذشته شود. در ادامه با ما همراه شوید، تا به مواردی از زیباترین شخصیت های انیمه که می‌توانند قلب هر کسی را به دست آورند، بپردازیم.

Aisaka Taiga

در انیمه Toradora

تایگا آیساکا (Aisaka Taiga) یک مورد از بامزه و زیباترین شخصیت های انیمه Toradora است. مخاطبان به دلیل شخصیت طوفانی و دگرگون تایگا، او را می‌پسندند. او اغلب خشمگین است و به همین دلیل لقب ببر کف دست به او تعلق دارد؛ عصبانیت او با ببری وحشی، در کنار ابعادی کوچک با این لقب مطابقت دارد. تایگا همیشه در این حالت دیده نمیشود، گاهی اوقات به خصوص هنگامی که در مورد علایق خود حرف می‌زند، به شخصیتی آرام و دوست داشتنی تغییر پیدا می‌کند. در حالی که به نظر می‌رسد این شخصیت نسبت به دیگران بی‌توجه و بی‌خیال است، اما بارها جنبه مراقبتی خود را نسبت به دوستان خود نشان داده است. طرفداران از نحوه صحبت کردن تایگا لذت می‌برند، و او را شخصیتی بامزه و دلربا خطاب می‌کنند.

Shoko Komi

در انیمه Komi can’t communicate

در حالی که شوکو کومی (Shoko Komi) شخصیتی جدید در میان کاراکتر‌های این لیست محسوب می‌شود، اما همچنان موفق به جذب قلب مخاطبان شده و به عنوان یک مورد از زیباترین شخصیت های انیمه Komi can’t communicate شناخته می‌شود. کومی به حدی از زیبایی برخوردار است که به او لقب الهه تعلق گرفته شده است. با این حال طرفداران بیشتر به خصوصیات اخلاقی این شخصیت جذب شده‌اند. کومی از اختلال ارتباطی شدیدی رنج می‌برد، و ارتباط با دیگران برای او مشکلی بزرگ محسوب می‌شود‌. با این وجود او تمام تلاش خود را برای تغییر این مسئله انجام می‌دهد. کومی به آرامی یاد می‌گیرد با دیگران صحبت کند، حتی نسبت به یافتن دوست، اقدام می‌کند.

Eri

در انیمه My Hero Academia

اری (Eri) یک مورد از زیباترین شخصیت های انیمه My Hero Academia است، که پیشینه ناراحت کننده‌ای دارد. موهای سفید و چشمانی زرشکی به زیبارویی او می‌افزاید. گذشته دردناک او به استفاده از قدرت کنترل زمان جهت کمک به افرادی که قصد سوءاستفاده از او را داشتند، برمی‌گردد. به دلیل این اتفاقات، اری از ارتباط با دیگران می‌ترسد و به کسی اعتماد ندارد. در داستان انیمه، دکو (Deku) به همراه شخصیت‌های تیم ۷ او را نجات می‌دهند، سپس اری تحت مراقبت برای بهبودی قرار می‌گیرد. او به آرامی به دیگران اعتماد می‌کند. طبق گفته طرفداران، محال است پس از اولین نمایش لبخند اری او را نپسندید و در دل خود جای ندهید.

Kanna Kamui

در انیمه Miss Kobayashi’s Dragon Maid

کانا (Kanna) به عنوان یک مورد از محبوب‌ و زیباترین شخصیت های انیمه  Miss Kobayashi’s Dragon Maid، با ماهیت اژدها در ابتدا به عنوان کاراکتری شرور نشان داده می‌شود، اما در ادامه به یکی از همراهان قهرمان داستان ملحق می‌شود. این شخصیت کوچک هر کاری را به بهترین حالت ممکن انجام می‌دهد. کانا به دلیل شخصیت جذاب در عین حال معصوم و رفتارهای بامزه، طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. تعامل و ماجراهای او با دوستانش، تماشای این انیمه و روند داستان را دلنشین و تماشایی‌تر کرده است.

Ushio Okazaki

در انیمه CLANNAD

اوشیو اوکازاکی (Ushio Okazaki) فرزند دو شخصیت تومویا اوکازاکی و ناگیسا فوروکاوا است. او به نام مادرش نامگذاری شده است، و شباهت‌های زیادی به او دارد. شخصیت اوشیو به نحوی در گوشه گیری، غیر اجتماعی و کم حرفی به تصویر کشیده شده است، و این ویژگی‌ها موجب دلربایی و جذب طرفدارانی زیادی به خود می‌شود‌. به دلایل مذکور این شخصیت را می‌توان به عنوان یکی از زیباترین شخصیت های انیمه CLANNAD به حساب آورد.

Rem

در انیمه Re: Zero

افرادی که انیمه Re: Zero را تماشا کرده‌اند، منکر وجود رم (Rem) به عنوان زیباترین شخصیت های انیمه در این لیست نمی‌شود. او یک دختر شیطانی است که نسبت به قهرمان داستان، ناتسوکی سوبارو (Natsuki Subaru) علاقه‌مند می‌شود. علی رغم مخالفت ناتسوکی به این علاقه، رم همچنان به او محبت می‌ورزد و برای محافظت از این شخصیت حاضر است جان خود را فدا کند.

Charmy

در انیمه Black Clover

چارمی (Charmy) به یک مورد از زیباترین شخصیت های انیمه در لیست موجود معرفی می‌شود‌. او همیشه و طبق هر شرایطی گرسنه اس، و از جادوی خود برای تهیه غذا استفاده می‌کند. در حالی که رفتار او به کودکان شباهت دارد، به عنوان یکی از قدرتمندترین جادوگران بلک بولز شناخته می‌شود. حضور این شخصیت در انیمه Black Clover بخشی از دلیل گرایش مخاطبان نسبت به داستان این انیمه شده است. چارمی با خصوصیات اخلاقی و رفتارهای بامزه روند داستان را کمدی و لذت‌بخش‌تر کرده است.

Anya Forger

در انیمه Spy x Family

آنیا فورجر (Anya Forger) دختری ۶ ساله است که توسط یک جاسوس و قاتل برای انجام ماموریت به فرزند خواندگی قبول می‌شود. قابلیت تله‌پاتی آنیا موجب شد تا هویت اصلی خانواده جدیدش را، بدون فهمیدن آن‌ها متوجه شود. بنابراین این موضوع به عنوان منبع الهام‌بخش و محرکی جهت کمک به پدرش برای رسیدن به هدف او، تبدیل شد. رفتار و ویژگی‌های بامزه آنیا او را به شخصیتی محبوب و دلنشین در دنیای انیمه معرفی کرده، و مخاطبان زیادی را به طرفدار خود تبدیل کرده است. از این رو آنیا به عنوان یک مورد از زیباترین شخصیت های انیمه Spy x Family محسوب می‌شود. تلاش‌های آنیا برای کمک به خانواده‌اش، در حالی که از هویت واقعی آن‌ها مطلع است، شخصیت سخت کوش، فداکار و باوفای او را نشان می‌دهد. 

Megumi

در انیمه Konosuba

مگومی (Megumi) در ابتدای انیمه Konosuba به عنوان شخصیتی فرعی معرفی شد، در حالی که با قهرمان داستان، تومویا (Tomoya) همکلاسی است و به او در ساخت بازی کمک می‌کند. اما در ادامه داستان انیمه، متوجه ارتباط قبلی مگومی و تومویا می‌شویم، و این دلیلی است که تومویا به قهرمان کنونی داستان تبدیل شده است. مگومی قابلیت هیجان‌انگیزی دارد که فقط می‌تواند یک بار در روز از آن استفاده کند. او تمام توانایی خود را روی یک طلسم برای ساخت بازی متمرکز می‌کند. از جمله خصوصیات و و یژگی‌های مگومی می‌توان به فداکاری او اشاره کرد؛ او حاضر است برای بهبود دیگران، خطرات هر کمکی را به جان بخرد. به دلیل چهره‌ای بامزه و دلربا، مگومی به عنوان کاراکتری دیگر در لیست زیباترین شخصیت های انیمه قرار می‌گیرد.

Nezuko Kamado

در انیمه Demon Slayer

همانطور که انتظار داشتید، نزوکو کامادو (Nezuko Kamado) نیز به عنوان یکی از زیباترین شخصیت های انیمه Demon Slayer حضور دارد. نزوکو قبل از تبدیل شدن به شیطان، ساکن روستایی آرام و کوهستانی بود. پس از تبدیل شدن، در کنار برادرش برای مقابله با عالی رتبه‌ترین شیطان انیمه، موزان کیبوتسوجی (Muzan Kibutsuji)، با شیطان‌های مختلفی مبارزه می‌کند. حتی با پوشش دهی بیشتر مبارزه توسط تانجیرو (Tanjiro)، قدرت‌های نزوکو حیاتی عمل می‌کنند و شانس موفقیت آن‌ها را افزایش می‌دهد. نزوکوی شیطان نسبت به نور خورشید حساس است و باید از آن دوری کند، از این رو خود را به ابعاد کوچکتری تبدیل می‌کند تا بتواند در کوله پشتی چوبی تاجیرو جای بگیرد. نزوکو در ابعاد کوچک بی نهایت بامزه و دلربا می‌شود، در حالی که ابعاد عادی او نیز جذابیت‌های خاص خود را دارد. داستان انیمه Demon Slayer بسیار زیبا طراحی شده است، به طوری که به عنوان یکی از محبوب‌ترین انیمه‌های حال حاضر شناخته می‌شود، اما وجود شخصیت زیبایی مانند نزوکو، مخاطبان زیادی را برای تماشای این انیمه ترغیب می‌کند.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments