رتبه بندی شخصیت های انیمه شیطان کش
1%
  • 0/10

رتبه بندی شخصیت های انیمه شیطان کش

بهترین کاراکترها

رتبه بندی شخصیت های انیمه شیطان کش ۲۴ ۲۰ دی ۱۴۰۲ مقالات جانبی انیمه کپی لینک

انیمه شیطان کش مملو از کاراکترهای جذاب و خاص است، که هر کدام از آن‌ها به نحوی روی مخاطبان اثر می‌گذارند. در ادامه این مطلب به رتبه بندی شخصیت های انیمه شیطان کش می‌پردازیم.

شیطان کش توسط نویسنده ژاپنی، کویوهارو گوتوگه (Koyoharu Gotouge) با جلوه‌های بصری و داستانی جذاب همچنین گیرا نوشته شده، و طرفداران بسیاری را در سراسر جهان به خود جذب کرده است.

داستان انیمه شیطان کش بر اساس زندگی پسری به نام تانجیرو کامادو (Tanjiro Kamado) پیش می‌رود. خانواده تانجیرو به طرز وحشیانه‌ای به قتل رسیده و تنها خواهر کوچک او، نزوکو کامادو (Nezuko Kamado) نجات پیدا می‌کند. در ادامه تانجیرو به یک شیطان کش تبدیل می‌شود، تا خواهرش را به حالت انسانی و اولیه‌اش برگرداند. در این مسیر خطرناک و پر از ماجراجویی، تانجیرو با نزوکو، زنیتسو آگاتسوما (Zenitsu Agatsuma) و اینوسوکه هاشیبیرا (Inosuke Hashibira) همراه و متحد می‌شود.

در رتبه بندی شخصیت های انیمه شیطان کش، پیشینه و داستان‌های پیش زمینه کاراکترها حائز اهمیت است؛ زیرا گذشته هر شخصیت در قضاوت طرفداران تاثیر مهمی دارد، و باعث جذب آن‌ها به خود می‌شود. همچنین انگیزه، ویژگی، نقاط قوت و ضعف کاراکترها در بازخورد مخاطبان از اهمیت بالایی برخوردار است. آیا محبوب‌ترین کاراکترهای انیمه شیطان کش را می‌شناسید؟

9. گیوتارو (Gyutaro)

گیوتارو برای اولین بار در آرک ناحیه سرگرمی (Entertainment District arc) ظاهر می‌شود. در اولین برخورد، مانند دیگر شیاطین بی‌رحم و شرور به نظر می‌رسد، اما نظر طرفداران پس از پی بردن به پیشینه دردناک و تلخ او عوض شد.  گیوتارو در فقر و بدبختی زندگی می کرد، و با وجود مادری بی‌رحم که در کودکی قصد قتل او را داشت، بزرگ شد. او همیشه نگران، حمایت کننده و مراقب خواهر کوچکش اومه (Ume) بود. طی حادثه‌ای، اومه به طرز وحشیانه‌ای زنده در آتش سوزانده شد. در ادامه شیطان رتبه بالایی دوم، دوما (Doma) جهت نجات اومه از مرگ، گیوتارو را به شیطان شدن دعوت کرد و با پذیرش او مواجه شد. با وجود شخصیت و اعمالی وحشتناک، گیوتارو در رتبه بندی شخصیت های انیمه شیطان کش به دلیل گذشته دردناک، به یک شخصیت محبوب و پرطرفدار تبدیل شده است.

8. گیو تومیوکا (Giyu Tomioka)

خواهر بزرگ گیو، تسوتاکو تومیوکا (tsutako tomioka) جهت نجات او در برابر یک شیطان از گیو محافظت کرد، و سپس کشته شد. پس از این حادثه گیو در حال حاضر یک شیطان کش و هاشیرای آب است. او برای اولین بار بلافاصله بعد از تبدیل نزوکو به شیطان ظاهر، و به عنوان یک هاشیرا به مخاطبان معرفی شد. او قصد داشت نزوکو را از بین ببرد، اما مقاومت و ایستادگی تانجیرو باعث شد از این تصمیم صرف نظر کند، و روی واقعی خودش را به آن‌ها نشان دهد. شخصیت گیو همراه با رفتار طنز و سرگرم کننده او با شینوبو کوچو (Shinobu Kocho) در انیمه، در کنار شخصیتی اغلب آرام و سختگیر باعث جذب طرفداران زیادی به خود شده، و در رتبه بندی شخصیت های انیمه شیطان کش به عنوان یک کاراکتر محبوب حساب می‌شود.

7. کانائو تسویوری (Kanao Tsuyuri)

کانائو خواهر خوانده شینوبو کوچو است. علی رغم شخصیت محبوب و جالب او، در رتبه بندی شخصیت های انیمه شیطان کش به عنوان یک کاراکتر قدرتمند و توانا شناخته می‌شود. همانند دیگر شخصیت‌های محبوب داستان، کانائو نیز گذشته سختی را گذرانده است؛ او در کودکی با رفتارهای خشونت‌آمیز والدین مواجه و سپس به عنوان برده فروخته شد. طرفداران دو شخصیت كانائو و تانجیرو را باهم ترکیب می‌کنند؛ این موضوع از وقتی شروع شد که، کائونو در املاک پروانه به تانجیرو خوش آمد گفت، سپس هنگامی که طی یک سکانس در فیلم روستا شمشیرسازی (To the Swordsmith Village) از او دفاع می‌کرد، شدت یافت.

6. زنیتسو آگاتسوما (Zenitsu Agatsuma)

در ابتدا طرفداران از کاراکتر زنیتسو به دلیل شخصیتی پر سر و صدا و ترسو شکایت می‌کردند، اما بعد از پیشرفت و ارتقای شخصیت، به یک کاراکتر محبوب در رتبه بندی شخصیت های انیمه شیطان کش تبدیل شد. برخلاف شروع  ضعیف، زنیتسو در ادامه به یک شمشیر زن حرفه‌ای و شیطان کش ماهر تبدیل می‌شود. زنیتسو برای اولین بار در آرک ناحیه سرگرمی، هنگامی که از حال رفته بود تکنیک تنفس برق (Thunder Breathing) را اجرا کرد، و با واکنش‌های جالبی از جانب طرفداران شوکه شده مواجه شد. پیشرفت شخصیتی کاراکتر زنیتسو برگرفته از مهارت و استعداد خارق‌العاده نویسنده داستان است.

5. اینوسکه هاشیبیرا (Inosuke Hashibira)

رفتار وحشیانه و عجیب اینوسکه، او را از سایر شیطان کش‌ها متمایز کرده است. اما همواره شخصیت جالب او باعث شده است، که در فهرست رتبه بندی شخصیت های انیمه شیطان کش به عنوان یک کاراکتر محبوب به شمار بیاید. کلاه ایمنی گراز شکل و غرایز وحشیانه، او را به یک رقیب خطرناک در مقابل دشمنان تبدیل کرده است‌. اینوسکه به دلیل شخصیت، ویژگی‌ها، تکنیک‌های قوی در مبارزات و شوخ طبعی، طرفداران زیادی را به خود جذب کرده‌ است. در آرک ناحیه سرگرمی، او توانست با تکنیک‌های خاص و تحرک خارق‌العاده‌اش به لانه داکی (Daki) نفوذ کند. اینوسکه در رتبه بندی شخصیت های انیمه شیطان کش به دلیل رفتارهای غیر منتظره و توانایی‌های چشمگیر به یکی از افراد برجسته تبدیل شده است.

4. تنگن اوزوی (Tengen Uzui)

تنگن اوزوی یک شیطان کش و هاشیرای صدا است‌. برای اولین بار در آرک ناحیه سرگرمی ظاهر شد، و به دلیل ویژگی‌ها و شخصیت جذاب در رتبه بندی شخصیت های انیمه شیطان کش به یک کاراکتر پر طرفدار تبدیل شده است. به عنوان هاشیرای صدا، با حمل دو شمشیر، و حرکت به سرعت نور، رقیبی سرسخت و خطرناک برای دشمنان محسوب می‌شود. تنگن علی‌ رغم مهارت فوق‌العاده‌اش در مبارزه، به دلیل انرژی، اعتماد به نفس و کاریزمای قوی‌اش، قابل توجه طرفداران قرار است.

3. تانجیرو کامادو (Tanjiro Kamado)

تانجیرو کامادو در میان انیمه‌های شونن به یک شخصیت خاص تبدیل شده است. همچنین به عنوان یکی از بهترین شیطان کش‌ها در رتبه بندی شخصیت های انیمه شیطان کش محسوب می‌شود. دلایلی زیادی برای جذب طرفداران به این کاراکتر وجود دارد؛ شخصیتی بی‌‌باک و فداکار از جمله این دلایل هستند. نکته دیگری که باعث تمایز تانجیرو نسبت به دیگر شخصیت‌های انیمه شیطان کش می‌شود، مهربانی و دلسوزی این کاراکتر است. او حتی در مبارزه با شیطان‌ها، به آن‌ها اهمیت داده و دلسوزی می‌کند. همچنین برای نجات دیگران از به خطر انداختن جان خود ترسی ندارد، و از نهایت توانایی‌اش استفاده می‌کند.

2. نزوکو کامادو (Nezuko Kamado)

نزوکو کامادو خواهر کوچک تانجیرو، و به عنوان یکی از دوست داشتنی‌ و محبوب‌ترین کاراکترهای دنیای انیمه شناخته می‌شود. او در حالی که به یک شیطان تبدیل شده، اما همچنان به انسان‌ها آسیبی نمی‌زند، و از قلبی مهربان برخوردار است. نزوکو اغلب اوقات را در کوله پشتی تانجیرو سپری کرده، اما هنگام مبارزات از حداقل توان خود استفاده می‌کند. آخرین تغییر او با یک شاخ روی سرش و توانایی صحبت کردن تکمیل شده است. از جمله قابلیت‌های او می‌توان به؛ کنترل آتش، کشیدن پنجه و لگد‌های قدرتمند اشاره کرد، که باعث می‌شود به یک رقیب سر سخت برای دشمنان تبدیل شود. شخصیت جذاب و زیبایی دلربا نزوکو باعث می‌شود در رتبه بندی شخصیت های انیمه شیطان کش به عنوان یک شخصیت پر طرفدار ظاهر شود.

1. کیوجورو رنگوکو (Kyojuro Rengoku) 

کیوجورو رنگوکو یک شیطان کش و هاشیرای سابق شعله است، و برای اولین بار در آرک قطار موگن (Mugen Train) ظاهر شد. او در رتبه بندی شخصیت های انیمه شیطان کش به عنوان یک کاراکتر دوست داشتنی و پرطرفدار شناخته می‌شود. رنگوکو دارای شخصیتی مثبت گرا، خود باور و قدرتمند بود. به عنوان آخرین عملیات، با شیطان رتبه بالایی سوم، آکازا (Akaza) وارد مبارزه شد، اما متأسفانه با شکست و مرگ خود روبرو شد. در حالی که پیشنهادی به عنوان تبدیل شدن به یک شیطان از طرف آکازا به او داده شده بود، اما رنگوکو نپذیرفت و به عنوان یک قهرمان انسانی کشته شد. شجاعت و از خودگذشتگی رنگوکو الهام بخش تمام افرادی که او را می‌شناختند، شد. رنگوکو با حضور در آرک قطار موگن، تاثیر ماندگاری روی مخاطبان و طرفداران خود بر جای گذاشت.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

24 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments