قوی ترین هاشیرا در انیمه شیطان کش

قوی ترین هاشیرا در انیمه شیطان کش کدام است؟

رتبه‌بندی 9 هاشیرای شیطان کش

شمشیرزن‌های موسوم به هاشیرا (Hashira) برخی از برجسته‌ترین شخصیت‌های انیمه شیطان کش (Demon Slayer) هستند. در این‌جا، قوی ترین هاشیرا در انیمه شیطان کش را به شما معرفی خواهیم کرد.

این رتبه‌بندی بر اساس قدرت هاشیرا‌ها در جذب مخاطب است. در واقع، میزان دوست‌داشتنی بودن آن‌ها برای ما مهم بوده است. طبعا نوع برخورد و تعامل هر هاشیرا با تانجیرو و سایر شکارچیان شیطان از مهم‌ترین عواملی است که هاشیراها را دوست‌داشتنی می‌کند. درست است که در انیمه شیطان کش با دنیایی خشن و تاریک مواجهیم، اما نمی‌توان گفت همه کسانی که با تاریکی می‌جنگند لزوما همان‌قدر بی‌رحم و خشن هستند.

سانمی شینازوگاوا – هاشیرای باد

قوی ترین هاشیرا در انیمه شیطان کش

سانمی شینازوگاوا (Sanemi Shinazugawa) به عنوان هاشیرای باد شناخته می‌شود. او در سریال، مرتکب عملی نابخشودنی شد که حتی از اعمال شیاطین هم بدتر است: چاقو زدن به نزوکو. اگرچه تمام هاشیراها موافق بودند که باید با نزوکو به عنوان یک شیطان برخورد شود، اما رفتار سانمی ظالمانه و غیرعادی بود. همین رفتار ظالمانه باعث شد طرفداران از او متنفر شوند. از اقدامات سانمی که بگذریم، شخصیت خشمگین و تهاجمی‌اش مخاطب را پس می‌زند. به همین دلیل، او را در انتهای این رتبه‌بندی قرار داده‌ایم.

اوبانایی ایگورو – هاشیرای مار

قوی ترین هاشیرا در انیمه شیطان کش

طرفداران شیطان کش، اوبانایی ایگورو (Obanai Iguro) را فقط در دو صحنه از این انیمه دیده‌اند. ابتدا در جلسه اولیه هاشیرا و بعد در یک صحنه کوتاه که اتفاقات پس از نبرد با داکی و گیوتارو را نشان می‌داد. اقدامات اوبانایی خلاصه می‌شود در تلاش برای کشتن نزوکو، کوبیدن تانجیرو به زمین و توهین به صدای قدرتمند شیطان کش. اوبانایی کاملا گستاخ است و رفتاری تحقیرآمیز دارد. بنابراین او به هیچ روی، دوست‌داشتنی نیست و قوی ترین هاشیرا در انیمه شیطان کش محسوب نمی‌شود.

گیومی هیمجیما – هاشیرای سنگ

گیومی هیمجیما (Gyomei Himejima) اگرچه یکی از قوی‌ترین فرم‌های تنفسی در شیطان کش را داشت، اما تاثیر زیادی به جا نگذاشت. او هاشیرای خوش‌قلبی است که به خاطر تراژدی تانجیرو اشک می‌ریزد. با وجود این، چندان هم مایل نیست به نزوکو رحم کند. همین ویژگی است که او را جذاب‌تر از شخصیت‌هایی مانند سانمی و اوبانایی می‌کند. در عین حال، هنوز چیزی در شخصیت گیومی وجود ندارد که او را واقعا دوست‌داشتنی کند.

موییچیرو توکیتو – هاشیرای مه

قوی ترین هاشیرا در انیمه شیطان کش

موییچیرو توکیتو (Muichiro Tokito) تنها چهارده سال دارد و جوان‌ترین هاشیرا محسوب می‌شود. او کودک اعجوبه‌ای بود که در کمتر از دو ماه آموزش به جایگاه واقعی‌اش رسید. سپس به یکی از تأثیرگذارترین اعضای گروه تبدیل شد، با اینکه سن کمی داشت و انتظار نمی‌رفت هاشیرای مهم و قدرتمندی شود. او در حین بحث درباره نزوکو در جلسه هاشیرا بی‌طرف است و آن را به‌کلی نادیده می‌گیرد. موییچیرو در گذشته پسر مهربانی بود و بعدها سرد و بی‌تفاوت شد. معلوم نیست که او دوباره خصلت مهربانی‌اش را به دست می‌آورد یا نه، اما هم‌اکنون نیز شخصیتی جالب و نسبتا دوست‌داشتنی است.

میتسوری کانروجی – هاشیرای عشق

قوی ترین هاشیرا در انیمه شیطان کش

شهرت میتسوری کانروجی (Mitsuri Kanroji) بیشتر به خاطر شمشیر غیرمعمول او در انیمه شیطان کش است. میتسوری به اندازه هاشیراهای دیگر به فکر جنگ با نزوکو نیست، اما در نخستین برخوردش با نزوکو به او کمک نکرد. با وجود این، بعدها رفتار میتسوری با نزوکو و تانجیرو صمیمانه‌تر شد و با نزوکو طوری رفتار می‌کرد که گویی خواهر کوچک خودش است. او همچنین در هنگام حمله، از دهکده دفاع کرد و کوشید تا افراد غیرنظامی را نجات دهد.

تنگن اوزویی – هاشیرای صدا

قوی ترین هاشیرا در انیمه شیطان کش

تنگن اوزویی (Tengen Uzui) دومین هاشیرا پس از رنگوکو بود که در فیلم قطار موگن (Mugen Train)، یک نقش اصلی در انیمه شیطان کش به دست آورد. او به رغم اینکه در اوایل مبارزه با گیوتارو معلول شد، همچنان با یک دست به جنگیدن ادامه داد. تنگن رفتار عجیب و شک‌برانگیزی در جلسه هاشیرا داشت، اما پس از آن به متحد قابل اعتمادی برای نزوکو و تانجیرو تبدیل شد. به همین دلیل است که او یکی از قوی ترین و معتمدترین افراد در میان 9 هاشیرا به حساب می‌آید که در انیمه شیطان کش حضور دارند.

شینوبو کوچو – هاشیرای حشره

قوی ترین هاشیرا در انیمه شیطان کش

شینوبو کوچو (Shinobu Kocho) از هاشیراهای دیگر متمایز است. او تنها هاشیرایی است که قدرت لازم برای بریدن سر یک دیو را ندارد. اما در استفاده از سم برای نابود کردن دشمنان خود تسلط پیدا کرده است. نجات زنیتسو یکی از اقدامات مهم شینوبو است، اقدامی که مخاطبان را به او علاقه‌مند کرد. افزون بر این، رابطه شینوبو با خواهر خوانده‌اش نیز عمق بیشتری به شخصیت او داد. این یک رابطه همدلانه بود که بسیاری از هاشیراها فاقد آن هستند.

کیوجورو رنگوکو – هاشیرای شعله

کیوجورو رنگوکو (Kyojuro Rengoku) پرانرژی است، به غذای خوب علاقه دارد و مشتاق است همه اطرافیانش را نجات دهد، حتی اگر این کار به قیمت جانش تمام شود. در عین حال، گاه رفتارهایی از او سر می‌زند که رفتار قهرمانانه‌اش را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد. مثل تصمیم اولیه او برای کشتن نزوکو در جلسه هاشیرا. اما برخلاف بسیاری از هاشیراهای دیگر، کیوجورو به خاطر این کارش از تانجیرو عذرخواهی کرد. بدون شک، باید او را یکی از محبوب‌ترین هاشیراها دانست.

گیو تومیوکا – هاشیرای آب

می‌رسیم به قوی ترین هاشیرا در انیمه شیطان کش. گیو تومیوکا (Giyu Tomioka) نخستین شیطان‌کشی بود که تانجیرو پس از کشته شدن خانواده‌اش با او آشنا شد. گیو بلافاصله متوجه شد که تانجیرو و خواهرش متفاوت با دیگران هستند. به همین دلیل، آن‌ها را به استاد خود معرفی کرد تا نزد او آموزش ببینند. اما گیو فقط یک کاتالیزور برای تبدیل شدن تانجیرو به شکارچی شیطان نبود. او همچنین تنها هاشیرایی بود که نزوکو را بدون نفوذ کاگایا پذیرفت و حتی تصمیم گرفت از او در برابر دیگران محافظت کند.

در مجموع، همه‌جور هاشیرایی در انیمه شیطان کش وجود دارد. از عصبانی و خشن بگیرید تا سرد و بی احساس. دوست‌داشتنی‌ترین هاشیراها کسانی هستند که نسبت به تانجیرو و نزوکو مهربان بوده‌اند. ممکن است که ترتیب موجود در این رتبه‌بندی با گذشت زمان تغییر کند. زیرا در آینده، قسمت‌های جدیدتری از انیمه شیطان کش منتشر می‌شود و بعید نیست که هاشیراها رفتار متفاوتی از خود نشان دهند.

3.5 13 آراء
امتیاز مطلب


نظرات

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

12 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا