قوی ترین شیطان های انیمه شیطان کش

معرفی قوی ترین شیطان های انیمه شیطان کش | 12 ماه کیزوکی

رده‌بندی شیطان‌های شیطان کش

12 ماه کیزوکی در دیمون اسلیر بسیار قدرتمندند و هنر خون شیطانی (Blood Demon Arts) آنها نقش مهمی را در این مسئله ایفا می‌کند. در این مقاله به معرفی قوی ترین شیطان های انیمه شیطان کش می‌پردازیم. انیمه شیطان کش از معروف‌ترین انیمه‌های شونن تاریخ انیمه‌هاست و فصل اول که توسط استودیو Ufotable ساخته شده بود به عنوان یکی از خوش‌ساخت‌ترین‌ها معرفی می‌شود. همچنین با توجه به موفقیتی که فیلم Mugen Train بدست آورد، به نظر می‌رسد که علاقه اوتاکوهای جهان قرار نیست به این زودی‌ها از شیطان کش منحرف شود. 

هاشیراها (The Hashira) یا شیطان کش‌های درجه بالا ممکن است که قهرمانان قدرتمندی باشند، اما شیطان‌های بالارتبه این انیمه قدرت‌هایی دارند که با هیچ‌چیز دیگر قابل مقایسه نیست. در حقیقت هر کدام از 12 ماه کیزوکی به نحوه خود خاص هستند، حتی اگر به آنها فرصت نشان دادن هنر خون شیطانی خود داده نشده باشد. داستان تانجیرو در حالی که تلاش می‌کرد تا مهارت‌های شمشیرزنی‌اش را بهبود بخشد و با شیاطینی که بشریت را به وحشت می‌اندازند مبارزه کند، از هر لحاظ چشم نواز است و با پیشرفت های زیادی که این سریال پشت سر گذاشته واضح است که تانجیرو، دوستانش و بقیه هاشیراها درگیر نبردهایی جدی در مقابل Muzan و بقیه شیاطین درجه بالا هستند. 

شیاطین این انیمه بسیار قدرتمندند و می‌توانند اکثر انسان‌های عادی را به سادگی از بین ببرند و عمدتاً به این دلیل که می‌توانند از هنر خونی شیطانی قدرتمند خود استفاده کنند تا در نبرد حتی از یک شیطان عادی بسیار قدرتمند‌تر هم بشوند. همه شیاطین نمی‌توانند از این هنر خونی شیطانی استفاده کرده، ولی اعضای 12 ماه کیزوکی به شدت به این قدرت خود واقف و بر آن مسلط شده‌اند. در این مقاله همه هنر خونی شیطانی دیمن‌های درجه دار این سری به ترتیب قدرت آنها رتبه بندی شده است:

 

۱۴. کیوگای (Kyogai)

این شیطان که قبلا رتبه ۶ پایین را در کیزوکی داشت، وقتی تانجیرو و دوستانش ناخواسته وارد اقامتگاه او شدند مانع از ورود آنها شد. کیوگای با کوبیدن بر طبل‌هایی که روی بدن خود داشت باعث می‌شد کل عمارت بچرخد و می‌توانست صدمه‌ایی جبران ناپذیر به دشمن خود وارد کند. با این حال هنر خون شیطانی او فقط محدود به عمارت خود بود و به نقطه ضعفی بزرگ تبدیل شده بود. همچنین به این دلیل بود که موزان اورا از رتبه خود پایین‌ کشید. در نهایت، این نقطه ضعفی بود که تانجیرو توانست از آن استفاده کند تا به زندگی این شیطان خاتمه دهد.

 

۱۳. ناکیمه (Nakime)

با توجه به موقعیتی بودن هنر خون شیطانی ناکیمه به راحتی می‌توان فهمید که چرا او ضعیف‌ترین هنر خون شیطانی را در بین تمام دوازده کیزوکی شناخته شده دارد. در واقع، او حتی یکی از اعضای گروه نبود و فقط پس از مرگ دارنده سابق آن، عنوان به او داده شد. در حالی که توانایی او برای کنترل قلعه ای که موزان و زیردستانش در آن زندگی می‌کنند بسیار چشمگیر است، در غیر این صورت هیچ کاربرد دیگری در مکانی دیگر ندارد. ناکیمه ممکن است در نوع خود یک تهدید باشد، اما هنر خون شیطانی او فقط در مکان کار می‌کند و در نقاط دیگر کاملا بی‌خاصیت است.

 

۱۲. هایرو (Hairo)

کیوژورو رنگوکو (Kyojuro Rengoku) یکی از بهترین هاشیراها بود که جان خود را برای سه شیطان کش دیگر فدا کرد تا توسط موزان کشته نشوند. او با رده بالای 2 کیزوکی، هایرو جنگید و این دشمن قدرتمند یک هنر خونی شیطانی به نام Umbrakinesis داشت که به او اجازه می‌داد با استفاده از نیروی زندگی خود سایه‌هایی منحصر به فرد و خطرناک ایجاد کند. این قدرت یک هنر خونی شیطانی بسیار منحصربه‌فرد بود که امکان هر چیزی را فراهم می‌کرد، اما برای حذف رنگوکو برای کافی نبود.

 

۱۱. اوبومه (Ubume)

انیمه شیطان کش چندین لایت ناول هم دارد که آنتاگونیست‌های مختلفی را نیز به نمایش گذاشته‌اند. سومین رمان با عنوان نشانه‌هایی از باد، دارای رتبه یک پایین‌تر سابق، اوبومه بود. اوبومه شیطان قدرتمندی بود که می‌توانست در برابر دو شیطان‌ کش بزرگ که یکی از آنها سانمی (Sanemi) بود و بعدا تبدیل به هاشیرای باد شد، مقاومت کند. این برد عمدتاً به خاطر هنر خون شیطانی او بود که به او اجازه ‌می‌داد تا توهمات قدرتمندی بسازد که توانست هر دو شیطان کش را فریب دهد و به مرگ دوست صمیمی سانمی نیز منجر شد.

 

۱۰. رویی (Rui)

 

رویی یکی از اعضای 12 ماه کیزوکی و جایگاه پایینی پنج را به خود اختصاص داده بود. با این حال، روی در برابر قدرت یک هاشیرای بزرگ چیزی نبود. هنر خونی شیطانی او چیزی بیش از یک قدرت جزئی برای Giyu یا هاشیرای آب نبود، و در نهایت با یک حرکت سر این شیطان را برای همیشه جدا کرد.

 

۹. اِنمو (Enmu)

بعد از اینکه تمام شیاطین درجه پایین جلوی چشمانش از بین رفتند، انمو متوجه شد که فقط یک شانس برای اثبات ارزش خود دارد. او سعی کرد این کار را با آمیختن بدن خود به قطار و تلاش برای پایان دادن به زندگی شیطان کشان در آن انجام دهد. با این حال، رویای او در نهایت ناموفق بود و با قدرت ذهنی تانجیرو که از هنر خونی شیطانی او قدرتمندتر بود شسکت خورد. این نشان می‌داد که چرا انمو در کنار موزان جایی ندارد.

 

۸. گیوکو (Gyokko)

از میان تمام شیاطین درجه بالاتر در 12 ماه کیزوکی، می‌توان استدلال کرد که گیوکو خسته‌کننده‌ترین هنر خونی شیطانی را داشت. با توجه به ماهیت چشمگیر توانایی‌هایی که همراهانش در اطراف او داشتند، توانایی گیوکو در احضار گلدان‌ها نسبتاً عجیب به نظر می‌رسید. در حالی که او قطعاً با هنر خونی شیطانی خود یک تهدید محسوب می‌شود، مبارزات او واقعاً مهم به نظر نمی‌رسد و واضح است که این دیمن فقط برای نشان دادن مهارت های مویچیرو بود و اینکه چرا او یکی از قدرتمندترین هاشیرا در اطراف است در این مبارزات به رخ کشیده شده‌اند.

 

۷. داکی (Daki)

هاشیرای صدا به همراه تانجیرو و دوستانش مجبور شدند با تهدید دوگانه گیوتارو و داکی در آرک منطقه سرگرمی مقابله کنند. هر دو شیاطین دارای هنر خونی شیطانی به شدت قدرتمند بودند که حتی موقعیت آنها در لیست قابل تعویض است. هنر خون شیطان داکی به او اجازه می‌دهد تا از گوشت خود کمربندهایی اوبی (Obi) بسازد، و همچنین به میل خود آزادانه آن‌ها را کنترل کند. داکی اغلب این کمربندها را از پشت خود می‌سازد و زمانی که از آن استفاده نمی‌کند، آن‌ها را به داخل بدنش جمع می‌کند. او همچنین توانایی کنترل بر اوبی از فواصل بسیار دور را دارد. کمربندهای او مانند ابریشم منعطف و در عین حال مانند شمشیر بسیار تیز هستند.

 

۶. گیوتارو (Gyutaro)

همراه با داکی، گیوتارو همچنین عنوان رتبه بالای 6 را در 12 کیزوکی داشت. هنر خون شیطانی او ممکن است ساده به نظر برسد، اما زمانی که به درستی استفاده شود بسیار موثر است؛ چیزی که گیوتارو در طول مبارزه خود با هاشیرای صدا و تانجیرو به نمایش می‌گذارد. با این حال، با توجه به اینکه او و داکی موقعیت پایین‌ترین دیو رده بالا را داشتند، همیشه شانس مبارزه با این دشمنان وجود داشت. ترکیبی از استعداد در حال رشد تانجیرو با هینوکامی کاگورا و تجربه تنگن به عنوان هاشیرای صدا در نهایت منجر به مرگ او شد.

 

۵. هانتنگو (Hantengu)

هانتنگو یک هنر خون شیطانی واقعا جالب دارد و از احساسات قدرتمند خود به عنوان یک سلاح استفاده می‌کند. هانتنگو با ارائه یک احساس خاص، می‌تواند یک کلون جوان‌تر ایجاد کند که این احساس را به تصویر می‌کشد. قدرت‌های او نبردی بسیار جالب را در برابر گروهی از شیطان‌کشان قدرتمند ایجاد می‌کند. با این حال، مهارت تانجیرو با سبک تنفس رقص خدای آتش برای او بسیار زیاد هم بود.

 

۴. کایگاکو (Kaigaku)

پس از مرگ داکی و گیوتارو، باید شیطان جدیدی رتبه شش بالایی را به دست می‌آورد و این افتخار ارجمند به کایگاکو داده شد که وقت را برای نشان دادن اینکه چرا شایسته این مقام است تلف نکرد. قدرت الکتریکی او واقعاً ترسناک بود و او را به یک حریف شایسته تبدیل کرد. با توجه به ناتوانی او در اجرای اولین فرم تنفس رعد، تنها مشخص بود که او حریف کاملی برای زنیتسو یا هاشیرای آتش خواهد بود.

 

۳. آکازا (Akaza)

حضور آکازا در Demon Slayer: Mugen Train به وضوح نشان داد که قدرت او بسیار خاص است. مهارت‌های رزمی تن به تن او ظاهراً تا الان شکست نخورده‌اند، و از طریق هنر خون شیطانی او بیشتر هم تقویت شده‌اند. این واقعیت که او می‌تواند با هر حرکت شوک‌هایی مرگبار را آزاد کند، تمام ضربات او را به شدت کشنده می‌کند. این مسئله همراه با سرعت او، آکازا را به یکی از قدرتمندترین شیاطین این سری تبدیل می‌کند.

 

۲. دوما (Doma)

اگر کاربر در استفاده از آن بسیار قوی باشد، منجمد کردن محیط اطراف همیشه می‌تواند پتانسیل مخرب زیادی داشته باشد. این قدرت دوما او را بسیار خطرناک می‌کند و رتبه دوم بالایی بودن او چیزی نیست که بتوان نادیده گرفت. و در کنار این قدرت، سبک مبارزه تن به تن او بسیار خاص بوده و او را حتی از آکازا هم قدرتمندتر می‌کند.

 

۱. کوکوشیبو (Kokushibo)

بالاترین رتبه از دوازده کیزوکی و بالاترین رتبه قوی ترین شیطان های انیمه شیطان کش را داشتن ملزم به قدرت زیادی است که بتواند حتی سرسخت‌ترین دشمنان را نابود کند. کوکوشیبو با حرکات بسیار قدرتمند خود که با پیشینه شیطان کش بودنش تقویت شده است، قطعاً عدالت را در مورد این نام مستعار انجام می‌دهد. تنفس ماه منحصر به فرد او با هنر خونی شیطانی او تکمیل می‌شود، که با افزودن تیغه‌های هلالی شکل اضافی به حملات خود، حملات او را تقویت می‌کند. تلاش برای مقابله با این حرکات می‌تواند بدون چابکی و آگاهی کافی در نبرد غیرممکن باشد.

شما چه نظری در مورد قوی ترین شیطان های انیمه شیطان کش دارید؟ نظرات خود را با رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید!

4.1 21 آراء
امتیاز مطلب


نظرات

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

16 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا