شیطان 4 بالا در انیمه شیطان کش

توضیح قدرت شیطان 4 بالا در انیمه شیطان کش | Hantengu

کلون‌های احساسات

هانتنگو (Hantengu) در رتبه شیطان 4 بالا در انیمه شیطان کش ، مجموعه‌ای پیچیده از قدرت‌ها دارد که درک آن‌ها دشوار است. یکی از مرگبارترین شیطان‌های انیمه شیطان کش تا الان، شیطان 4 بالا بوده و هانتنگو یکی از شرورهای اصلی آرک Swordsmith Village است. این شیطان دارای قدرت‌های پیچیده‌ایی است که توضیح دادن آنها سخت است و ما در این مقاله سعی می‌کنیم تا حد امکان این قدرت‌هارا شفاف‌سازی کنیم. هانتنگو در ابتدا به عنوان یک شیطان ضعیف و ترسو نشان داده می‌شود و در حالی که بقیه بالا‌رده‌ها در حال بحث هستند، از ترس در خود جمع شده است. اما با این حال به نظر می‌رسد بقیه همکارانش چیزی نیستند که او را می‌ترساند؛ او در هر موقعیتی همینطور رفتار می‌کند. بنابراین، چگونه شیطانی مانند هانتنگو توانسته در میان لیست شیاطین نخبه موزان به رتبه 4 بالا دست یابد؟

شیطان 4 بالا در انیمه شیطان کش
هانتگو (مظهر ترس)

همانطور که مشخص است، این به مراتب بیشتر به قدرت های شیطانی او مربوط شده، که باعث می‌شود بدن اصلی این موجود ترسو هرگز نیازی به نبرد نداشته باشد. هنگامی که هانتگو برای اولین بار توسط تانجیرو (Tanjiro) دیده می‌شود، بلافاصله مورد حمله قرار می‌گیرد و توسط هاشیرای مه کشته می‌شود. با این حال، این حمله شیطان را از بین نبرده بلکه منجر به این شده که به دو قسمت تقسیم شده این دو نیمه هم به شیاطین دیگری تبدیل شوند که هر کدام یک احساسی را در خود دارند. هانتنگو در نهایت با استفاده از این توانایی چهار شیطان خلق کرد: خشم، لذت، غم و شادی.

خشم

شیطان 4 بالا در انیمه شیطان کش
سکیدو (تجسم خشم)

شیطان خشم با نام سکیدو (Sekido)، تجسم خشم است که به شدت و بدون رحم حمله می‌کند وهنر خون شیطان سکیدو به او امکان تولید رعد و برق را می‌دهد. رعد و برقی که او ایجاد می‌کند می‌تواند منطقه گسترده‌ای را تحت تاثیر قرار دهد و می‌تواند باعث شود افراد این منطقه هوشیاری خود را از دست بدهند.

لذت

شیطان 4 بالا در انیمه شیطان کش
کاراکو (مظهر لذت)

کاراکو (Karaku) مظهر لذت، نبرد با شیطان کش‌ها را به عنوان یک بازی در نظر می‌گیرد، زیاد نگران زنده ماندن یا مرگ خود نیست وهنر خون شیطان کاراکو شامل تولید و دستکاری تندبادهای قدرتمند با استفاده از اوچیوا (نوعی بادبزن ژاپنی) است.

غم

شیطان 4 بالا در انیمه شیطان کش
آیزوتسو (مظهر غم)

شیطان غم آیزتسو (Aizetsu)، بدخلق بود که او را در بحبوحه نبرد آرام و خونسرد نگه می‌داشت و هنر خون شیطان آیزتسو به او اجازه می‌دهد تا یک حمله‌ی رانشی را در فواصل بسیار دور اجرا کند و این به او امکان می‌دهد تا از دور به اهداف خود حمله کند.

شادی

شیطان 4 بالا در انیمه شیطان کش
اوروگی (مظهر شادی)

اوروگی (Urogi) مظهر شادی، گویی در یک شیدایی عجیب عمل می‌کند و در نبرد بدون توقف می‌خندد. اوروگی قادر است امواج صوتی قدرتمندی را از دهان خود تولید کند و قدرت فریاد اوروگی به قدری قوی است که تانجیرو از بینی و گوشش خونریزی کرد و برای لحظه‌ای مبهوت شد. 

در این شکل تقسیم شده، خود هانتنگو هنوز وجود دارد، اما به اندازه بسیار کوچکی کاهش یافته که به او اجازه می‌دهد در بوته ها پنهان شود تا مورد حمله قرار نگیرد. شیاطین عاطفی از سر بریدن مصون هستند، به این معنی که تنها راه پیروزی یافتن و کشتن بدن واقعی هانتنگو بود. بنابراین تانجیرو و گنیا سعی در حمله مستقیم به هانتنگو داشتند، اما این باعث ایجاد توانایی جدید دیگری از سمت او شد. شیاطین احساسات جذب یکدیگر شده و موجودی دیگر را ساختند که زوهاکوتن (Zohakuten) شناخته می‌شود. این موجود به عنوان مظهر نفرت هانتنگو شناخته می‌شود و و با استفاده از حضور سنگین خود تانجیرو را به قلدری هانتگو متهم می‌کند. تانجیرو تحت تاثیر نگاه زوهاکوتن نفسش خفه شد و درد شدیدی را در قلبش احساس کرد. هاله‌ی او به حدی قوی است که گنیا به سختی می‌توانست روی پای خود بایستد و طراحی او یادآور خدای رعد و برق ژاپنی رایجین (Raijin) است که دایره‌ای از طبل پشت سر او قرار دارد. هنر خون شیطان اصلی زوهاکوتن با ضربه زدن به یکی از طبل‌های متعدد بر روی پشتش همراه است که باعث کنترل و تغییر چوب‌های گیاهان اطراف خود می‌شود. او از این توانایی می‌تواند هم در فاصله نزدیک و هم دور استفاده کند و عمدتا از این توانایی برای شکل دادن چوب به ۵ سر اژدهای عظیم استفاده می‌کند. او از سر اژدهای خود برای گاز گرفتن اهداف خود یا بلعیدن آنها و له کردن‌شان با آرواره‌ها استفاده می‌کند. همچنین به عنوان ترکیبی از شیاطین احساسات، قدرت‌های آنها را هم در اختیار دارد.

آخرین مظهر هانتنگو، اورامی (Urami) نام دارد که مظهر کینه است و به عنوان آخرین سنگر او استفاده می‌شود، و می‌تواند آنقدر افزایش حجم بدهد که هانتینگو در قلب او پنهان شود. شکست دادن هانتگو به طور خاصی دشوار است زیرا شیطان‌کش‌ها باید یک بازی موش و گربه را طی کنند و بدن اصلی او را جستجو کنند و به وضوح نشان می‌دهد که هانتگو شایسته جایگاه خود به عنوان دیو 4 بالایی در انیمه شیطان کش است.

4.3 4 آراء
امتیاز مطلب


نظرات

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا