قوی ترین شخصیت های زن در ناروتو چه کسانی هستند؟
1%
  • 0/10

قوی ترین شخصیت های زن در ناروتو چه کسانی هستند؟

خطرناک‌ترین نینجاهای مونث!

قوی ترین شخصیت های زن در ناروتو چه کسانی هستند؟ ۷ ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ انیمه کپی لینک

در حالی که اکثر شخصیت‌های انیمه ناروتو مذکر هستند، اما نینجاهای مونث قدرتمند و خطرناکی نیز در میان آن‌ها وجود دارد. حال، آیا قوی ترین شخصیت های زن در ناروتو را می‌شناسید؟

طرفداران انیمه ناروتو شخصیت‌های با استعداد بسیاری را در فرم‌های نینجوتسو، گنجوتسو و تایجوتسو، می‌شناسند. در حالی که اکثر شخصیت‌های این انیمه را جنس مذکر تشکیل می‌دهند، اما همچنان زن‌های نینجا نیز افرادی قدرتمند و خطرناک‌ محسوب می‌شوند. اتحاد تعدادی از این شخصیت‌ها می‌تواند قدرتمندترین نینجای مرد را شکست دهد. برای معرفی و بررسی قوی ترین شخصیت های زن در ناروتو با رسانه سرگرمی همراه شوید.

۱۰. پاکورا

قهرمان دهکده شن ‌

پاکورا (Pakura) یکی از معروف و قوی ترین شخصیت های زن در ناروتو‌، ساکن دهکده شن ‌ بود، و بسیاری از افراد این دهکده او را به عنوان قهرمان خود می‌شناختند. کابوتو (kabuto) که نسبت به مهارت او اطلاع داشت، او را در طول چهارمین جنگ بزرگ نینجا زنده کرد. پاکورا به دلیل استعداد بی‌نظیر او در تایجوتسو، نینجایی خطرناک خطاب می‌شد. او با اجرای تکنیک گو‌ی‌های حرارتی، باعث می‌شد کوچکترین ارتباط فیزیکی با آن موجب نابودی حریف شود. پاکورا با استفاده از این تکنیک تایجوتسو ده‌ها هزار از نینجاهای متحد را شکست داد.

۹. چیو

یک عروسک گردان باتجربه 

چیو (Chiyo) قطعا بهترین نینجای پزشک دهکده شن محسوب می‌شود. او در طی عمر خود، زهرهای کشنده بسیاری را به وجود آورد که تنها سوناده قدرت از بین بردن آن‌ها را داشت. به همین سبب به عنوان یکی از قوی ترین شخصیت های زن در ناروتو شناخته می‌شود. چیو یک عروسک گردان باتجربه، و رهبر سابق عروسکی روستای شن است. در سکانس مبارزه با ساسوری (saori)، چیو ۷۳ سال سن داشت اما همچنان قدرت استفاده از تکنیک‌های عروسک گردانی خود را حفظ کرده بود. چیو از مجموعه چیکاماتسو خود متشکل شده از ده عروسک آغشته شده به زهر، و در برگیرنده تایجوتسو و نینجوتسو استفاده می‌کرد. 

۸. ساکورا هارونو

یکی از بهترین نینجاهای پزشک در جهان

بسیاری از طرفداران انیمه ناروتو، شخصیت ساکورا هارونو (Sakura Haruno) را نمی‌پسندند، اما هیچ‌کس نمی‌تواند منکر قدرت وحشتناک او شود. ساکورا زیر نظر سوناده، یکی از قوی ترین شخصیت های زن در ناروتو‌، تعلیم دیده است، و به یک پزشک باورنکردنی و بااستعداد تبدیل می‌شود. ساکورا اکنون جزوی از سه پزشک بزرگ دهکده برگ است که به کمک افراد آسیب دیده در جنگ‌ می‌شتابد. نتیجه تمرینات او با سوناده با قدرت ترسناک او در ضربات پا مواجه شده است.

۷ . کونان

تنها عضو مونث گروه آکاتسوکی

کونان (Konan) تنها عضو مونث در گروه آکاتسوکی و یکی از اعضای موسس آن سازمان محسوب می‌شود. او یکی از شاگردان استاد بزرگ، جیرایا (Jiraya) بود، و تکنیک‌های خود را بر اساس علاقه‌اش به اوریگامی، ارتقا می‌داد. تکنیک قوی کونان، به او اجازه می‌داد بدن خود را به کاغذها تجزیه کند، و حتی با استاد جیرایا مبارزه و در مقابل تکنیک آتش او ایستادگی کند. با توجه به دلایل ذکر شده، کونان نیز در لیست قوی ترین شخصیت های زن در ناروتو قرار می‌گیرد. 

۶. تماری

شاهزاده دهکده شن

شاید گارا یک کاربر جینچوریکی و کازکاگه باشد، اما همچنان خواهر بزرگ او، تماری (Temari) بسیار قدرتمند است. او در اولین حضور پس از به راحتی شکست دادن تن‌تن (tenten)، قدرت  خود را به تماشاگران و دیگر نینجاها اثبات کرد. علی‌رغم تن‌تن، تماری مهارت‌ و استعدادهای خطرناک بسیاری از خود را در مبارزه با شیکامارو (Shikamaru) ارائه کرد. جدای از قدرت‌های فیزیکی او، تماری از روحیه‌ای خشن نیز برخوردار است که باعث می‌شود هرکسی جسارت روبرو شدن با او را نداشته باشد.

۵. یوگیتو نی

جینچوریکی سابق دو دم

یوگیتو نی (Yugito Nii) جونین سابق دهکده ابر ‌است، و از چنان مهارت بی‌نظیری برخوردار بود که حتی کیلر بی (Killer Be) نیز او را سطح بالا می‌دید. او توانست برای مدتی یک تنه با هیدن (Hidden) و کاکوزو (Kakuzu) مقابله کند. یوگیتو می‌توانست با پرتاب گوی آتشین آبی رنگ، حریف را متلاشی کند. او به عنوان یکی از قوی ترین شخصیت های زن در ناروتو به دلیل استفاده از پنجه‌های خطرناک و تیز خود، شناخته می‌شد. 

۴. کوشینا اوزوماکی

جینچوریکی سابق نه دم

کوشینا اوزوماکی (Kushina Uzumaki) دومین جینچوریکی نه دم بود، و به دلیل عضو بودن در قبیله اوزوماکی، زندگی سختی را پشت سر گذراند. او از چاکرای بی‌نهایت برخوردار بود، به همین سبب در هر زمانی می‌توانست از تمام چاکرا نه دم استفاده کند. علی‌رغم چاکرای بینهایت، عزم و اراده کوشینا او را به یکی از قوی ترین شخصیت های زن در ناروتو تبدیل می‌کند. او مانند سایر اعضای قبیله اوزوماکی در جوتسو مهر و موم کردن تخصص داشت، و با استفاده از این جوتسو زندگی ناروتو (Naruto) را به عبارتی بیمه کرد.

۳. هیناتا هیوگا

شاهزاده قبیله هیوگا

به عنوان یک گنین، هیناتا هیوگا (Hinata Hyuga) خجالتی‌تر از آن بود که از مهارت‌های خود در مبارزات استفاده کند، به همین سبب از اعتماد به نفس کافی برخوردار نبود. در مسابقات چونین، نجی (Neji) به عنوان حریف او منتخب شد. با حمایت و تشویق‌های ناروتو، هیناتا امید جنگندگی را پیدا کرد. پس از این مبارزه زندگی هیناتا متحول شد، و خود را به عنوان یکی از اعضای قبیله هیوگا ثابت کرد. با گذشت زمان، هیناتا تمرین‌های سختی را برای قدرتمند شدن سپری می‌کرد، و تلاش‌های او سرانجام در پایان این مجموعه باعث شد تا به عنوان یکی از قوی ترین شخصیت های زن در ناروتو شناخته می‌شود. 

۲. می ترومی

 کاگه‌ خطرناک دهکده مه ‌

می ترومی (Mei Terumi) پنجمین کازوکاگه دهکده مه است، و خستگی ناپذیر برای دور کردن روستای خود از گذشته خونین تلاش می‌کرد. او همچنین برای پیشرفت دهکده مه، روابط دیپلماتیک خود را با روستاهای دیگر برقرار کرد. می در چهارمین جنگ بزرگ نینجاها به مقابله با نینجای بزرگ و قدرتمند، مادارا اوچیها (Madara Uchiha) پرداخت. می از تکنیک گدازه استفاده می‌کند که به او اجازه می‌دهد هرچیزی را ذوب کند، و در ادامه این مهارت‌ها به عنوان یک مورد از قوی ترین شخصیت های زن در ناروتو شناخته شود‌.

۱. سوناده

قوی‌ترین نینجای پزشک در تاریخ

سوناده (Tsunade) عضو قبلیه‌های اوزوماکی و سنجو است، و این موضوع به تنهایی باعث می‌شود به پیشینه قوی او پی ببرید. او همچنین جزوی از سه سانین افسانه‌ای است، و به عنوان پنجمین هوکاگه دهکده برگ منتخب شد. در جدول قدرتمندترین هوکاگه‌ها، سوناده مقام اول را کسب می‌کند. او به راحتی می‌تواند سپر سرسخت سوسانو (Susanoo) را به یک ضربه پا بشکند. علی‌رغم قدرت فیزیکی، سوناده به عنوان قوی‌ترین نینجای پزشک شناخته می‌شود. او از تکنیک معروف خود برای التیام بخشیدن نینجاها در مبارزات استفاده می‌کند. با توجه به معرفی این شخصیت فوق‌العاده، سوناده مقام اول را در لیست قوی ترین شخصیت های زن در ناروتو کسب می‌کند. مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

7 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments