چه شرورهایی از انیمه ناروتو بهتر بود شرور می‌ماندند؟
1%
  • 0/10

چه شرورهایی از انیمه ناروتو بهتر بود شرور می‌ماندند؟

رستگاری‌های اضافه!

چه شرورهایی از انیمه ناروتو بهتر بود شرور می‌ماندند؟ ۱۰ ۲۶ مهر ۱۴۰۲ مقالات جانبی انیمه کپی لینک

شرورهای زیادی در انیمه ناروتو حضور داشتند که بهتر بود در تمام طول سریال شیطانی می‌ماندند اما تغییر کردند. در این مقاله به یازده مورد از این شخصیت‌ها می‌پردازیم.

سری انیمه ناروتو ساخته ماساشی کیشیموتو (Masashi Kishimoto) در طول داستان خود دارای برخی از باورنکردنی‌ترین شخصیت‌های شرور در داستان بوده است و ناگفته نماند که شیوه برخورد کیشیموتو با شرورانش حداقل منحصر به فرد است. تقریباً هر شرور در ناروتو محصول شرایط دور و بر خودش است که باعث یک داستان عالی و بی نقص می‌شود. با این حال، کیشیموتو در نهایت توانست خیلی از شرورانش را به خوبی بازگرداند. ناگفته نماند که در حالی که تغییر عقیده برای برخی از شخصیت‌ها کارآمد بود، اما باعث بدتر شدن بعضی دیگر شد. دنیای ناروتو پر از افراد شرور جالب است که طرفداران از آن لذت می برند و کیشیموتو در طول سال‌ها در نوشتن چند شخصیت شرور فوق‌العاده خوب عمل کرده است.

بسیاری از شرورهای ناروتو قربانیان محیطی هستند که در آن به دنیا آمده‌اند و در دنیای ناروتو شرورهای واقعاً کمبود شرور وجود دارد و نویسنده در پایان برخی از شرورهای واقعاً خارق العاده را به افراد خوب تبدیل کرده است. در حالی که شرورانی که انگیزه‌های خوبی دارند مطمئناً یک مفهوم سرگرم‌کننده است، اغلب در ناروتو بیش از حد از آن استفاده می‌شود. افراد شرور زیادی وجود دارند که می‌توانستند به سادگی شرور باقی بمانند و به خوبی بازنگردند. این لیست دارای بهترین‌های این اتفاق است، پس با ما همراه باشید:

۱۱. تونری اوتسوتسوکی (Toneri Ōtsutsuki)

تونری در فیلم The Last: Naruto the Movie به طرفداران معرفی شد و کاملاً واضح بود که این شرور قرار است فوق العاده قدرتمند باشد. با توجه به اینکه او خون اوتسوتسوکی‌ها را داشت و از نوادگان مستقیم هامورا بود، مطمئناً خطر بزرگی برای افرادی مانند ناروتو و به طور کلی دنیای شینوبی‌ها به شمار می‌رفت. تونری به کونوها نفوذ کرد و حتی توانست حنابی را بزدد.

بدتر از همه، هیناتا نیز برای مدت طولانی زندانی او بود زیرا می‌خواست با او ازدواج کند. اگر این کافی نبود، او در نهایت می‌خواست تمام زمین را نابود کند و زندگی را از ابتدا شروع کند. با این حال، ناروتو در نهایت او را بخشید و او نیز به یک پسر خوب تبدیل شد. تونری پتانسیل بالایی به عنوان یک شرور داشت و اگر به اهدافش ادامه می‌داد داستان را بسیار جالب‌تر هم می‌کرد.

۱۰. ساسوکه اوچیها (Sasuke Uchiha)

به عنوان یکی از شخصیت‌های اصلی ناروتو، این یک واقعیت شناخته شده بود که ساسوکه در نهایت دوباره به یک مرد خوب تبدیل می‌شود. او در اکثریت قریب به اتفاق سریال نقش یک شرور را داشت و در این مدت کارهای غیرقابل توصیفی انجام داد. ساسوکه با توجه به ایدئولوژی و آنچه که می‌خواست به دست آورد، احتمالاً یکی از شرورترین تبهکاران در کل ناروتو بود. او باعث درد و رنج بسیاری از روستاها و همچنین دوستانش شد.

ساسوکه در جنگ کارهای غیرقابل توصیفی انجام داد، مانند برنامه ریزی برای اعدام همه Kage، و حتی حبس کردن تمام Tailed Beasts، او به قله Kage نفوذ کرد و به Raikage حمله کرد؛ با توجه به تمام کارهایی که او انجام داد، ساسوکه به هیچ وجه نباید بخشیده می‌شد. ساسوکه مستحق رستگاری نبود و مطمئناً بهای هر کاری را که انجام داد پرداخت نکرد. در نهایت این کاکاشی بود که او را تضمین کرد و همه به سادگی تمام کارهای او را فراموش کردند. در واقع، ساسوکه هرگز نباید بخشیده می‌شد و ناروتو باید با او به عنوان یک شرور مبارزه می‌کرد.

۹. اوروچیمارو (Orochimaru)

اوروچیمارو احتمالاً ترسناک‌ترین شرور ناروتو در قسمت اول مجموعه بود. او نه تنها مسئول وادار کردن ساسوکه به ترک دهکده بود، بلکه به کونوهاگاکوره نیز حمله کرد و هیروزن ساروتوبی را کشت. او همچنین رسا، کازکاگه چهارم را کشت. او قبل از اینکه کونوها را در آرک Konoha Crush از بین ببرد، در واقع سعی کرد همین کار را در چندین موقعیت دیگر انجام دهد. اوروچیمارو یک شرور کاملاً باورنکردنی بود و برای او رستگاری هرگز واقعاً معنی نداشت. با این حال، در چهارمین جنگ بزرگ نینجا، او به نوعی رستگار شد و در نهایت از رویای خود نیز دست کشید. پتانسیل اوروچیمارو به عنوان یک شرور کاملاً هدر رفت.

۸. کابوتو یاکوشی (Kabuto Yakushi)

کابوتو یاکوشی زمانی دست راست اوروچیمارو بود، اما پس از اینکه ساسوکه او را کشت، کابوتو تلاش کرد تا قوی‌تر شود. او با به دست آوردن قدرت بسیار موفق شد به یکی از شرورهای اصلی داستان تبدیل شود. کابوتو به‌شدت مسئول چهارمین جنگ بزرگ نینجا بود که ده‌ها هزار شینوبی جان خود را از دست دادند. با این حال، در پایان، او به طرز عجیبی توسط کیشیموتو رستگار شد. کابوتو در نهایت جان ساسوکه را نجات داد اما در مرحله اول رستگاری او معنی خاصی نداشت.

۷. گارا (Gaara)

گارا یک شخصیت بسیار مهم در ناروتو و یکی از کاگه‌ها از Hidden Sand است. او سفر خود را در ناروتو به عنوان یک شرور آغاز کرد. گارا کاملاً ترسناک بود و حتی ناروتو را خسته کرد. در واقع، او می‌توانست تمام کونوها را به تنهایی از بین ببرد و این به تنهایی نشان‌دهنده این است که اگر کیشیموتو به سادگی اجازه می‌داد او یکی باشد، می‌توانست چه شرور ترسناکی باشد. با این حال، گارا در نهایت توسط ناروتو پس از اینکه این دو به هم متصل شدند پس از نبردشان، خوب شد.

این لزوما به خودی خود تغییر بدی نبود. گارا یکی از مواردی است که تبدیل شدن شرور به یک پسر خوب درست توسط کیشیموتو انجام شد. با این حال، جینچوریکی در دنیای ناروتو شرور نیست. این افراد به طرز باورنکردنی طرد شده و منفور هستند. با دیدن شرایطی که آنها در آن زندگی می‌کنند، داستان ناروتو مطمئناً باید برخی از جینچوریکی‌ها مانند گارا را در سمت شرور می‌دید و با توجه به اینکه گارا بعد از ناروتو شناخته شده‌ترین آنها بود، حتی بعد از رویدادهای کونوها کرش بودن برای او باورنکردنی بود.

۶. هاکو (Haku)

هاکو در همان ابتدای ناروتو به هواداران معرفی شد. هاکو که در سن بسیار جوانی توسط زابوزا جذب شد، به سادگی از دستورات او پیروی کرد و آنچه را که می‌خواست انجام داد. هاکو فوق‌العاده قدرتمند بود اما زندگی خود را برای زابوزا گذاشت. در نهایت او با ناروتو و گروهش مبارزه کرد و هم او و هم زابوزا در نهایت مردند. با این حال، هاکو جنبه انسانی بسیار بیشتری نسبت به زابوزا داشت. این قطعا برای طرفداران لذت بخش بود با این حال، در همان زمان یک بار دیگر، هاکو پتانسیل تبدیل شدن به یک شرور فوق العاده را داشت البته اگر در اوایل سریال کشته نمی‌شد. با توجه به اینکه داستان تا چه حد بر درگیری اوچیها و سنجو تمرکز می‌کند، بهتر بود افراد شروری که از امثال خود دور می‌شوند دور نگه داشته شوند.

۵. ناگاتو (Nagato)

ناگاتو اوزوماکی یا پین (Pain به معنای: درد) یکی از بهترین شرورهای انیمه ناروتو بود. پین نتیجه جنگ‌هایی بود که روستاها در طول سال‌ها علیه یکدیگر به راه انداخته بودند و منجر به نابودی Amegakure نیز شد. ناگفته نماند که او فوق‌العاده خوب نوشته بود و احتمالاً به‌عنوان بهترین شخصیت منفی سریال شناخته می‌شود. با این حال، پین در پایان نیز تغییری در دل داشت. با صحبت با ناروتو، ناگاتو به سادگی تصمیم گرفت به او ایمان بیاورد و بدون فکر دوم از همه چیز دست کشید. پس از رسیدن به او، برای او طبیعی نبود که به ناروتو اعتقاد داشته باشد، مخصوصاً زمانی که ناروتو حتی قادر به پاسخگویی به سوالاتش در مورد چگونگی برقراری صلح نبود.

۴. کونان (Konan)

کونان شریک ناگاتو اوزوماکی بود و هر دو با هم به کونوهاگاکوره حمله کردند. درست مانند Pain، او در بدبختی آمگاکور متولد شد و با آکاتسوکی به اوج رسید. پس از مرگ یاهیکو، کونان به قدرت ناگاتو تبدیل شد و در هر فرصتی که به دست آورد به او کمک کرد. متاسفانه، درست مانند ناگاتو، او در نهایت به ناروتو اوزوماکی اعتماد کرد. اگر ناگاتو خوب نمی‌شد، کونان هم نمی‌شد، و این دو با هم، دو نفر شروران بسیار بهتری باقی می‌ماندند.

۳. تیم تاکا (Taka)

تیم تاکا تیم ساسوکه اوچیها بود که او پس از مرگ اوروچیمارو رهبری کرد. اگرچه رستگاری ساسوکه برای پیشبرد طرح ضروری بود، رستگاری تیم تاکا مطمئناً اینطور نبود. این گروه اگر راه خودشان را می‌رفتند و ادامه می‌دادند گروه شرورهای بزرگی می‌ساخت. در عوض، آنها به شخصیت‌های خوبی تبدیل شدند و در نهایت به اوروچیمارو در زندگی روزمره‌اش کمک کردند، درست مانند گذشته. داستان آنها در یک دایره کامل قرار گرفت و چندان منطقی نبود زیرا آرک شخصیت نهایی هیچ کاری برای هیچ یک از آنها نداشت.

۲. اوبیتو اوچیها (Obito Uchiha)

شاید اوبیتو اوچیها بزرگترین شرور در انیمه ناروتو باشد. اوبیتو پس از مشاهده مرگ رین به دست کاکاشی تبدیل به یک شرور شد. اوبیتو که متقاعد شده بود دنیای رویاها راهی برای پیشرفت است، تمام تلاش خود را برای کمک به مادارا برای رسیدن به هدفش انجام داد. او به دهکده خود حمله کرد، منجر به مرگ هر دو میناتو و کوشینا شد، تقریباً نوزاد تازه متولد شده آنها و بسیاری چیزهای شیطانی دیگر را کشت. اوبیتو در قتل عام قبیله اوچیها نقش داشت و همچنین در دوره Blood Mist Kirigakure نقش داشت. او چهارمین جنگ بزرگ نینجا را آغاز کرد و افراد بی شماری را کشت. واضح است که اوبیتو برای رستگاری بیش از حد پیش رفته بود، با این حال ناروتو او را بخشید، و او در نهایت به تیم آنها ملحق شد، که خیلی منطقی نبود.

۱. ایتاچی اوچیها (Itachi Uchiha)

ایتاچی در داستان انیمه ناروتو به عنوان یک شرور معرفی شد که تمام قبیله خود را در یک شب به قتل رساند تا قدرت خود را محک بزند. او هدف ساسوکه بود و به راحتی پتانسیل تبدیل شدن به یکی از بهترین شرورهای کل مجموعه را داشت. در یک چرخش تکان دهنده از وقایع، سرانجام مشخص شد که ایتاچی در تمام مدت انسان خوب داستان بوده است.

در حالی که داستان او مطمئناً به اندازه کافی خوب نوشته شده بود، اگر ایتاچی به شخصیت اولیه خود وفادار می‌ماند، مسلماً می‌توانست شخصیت شرور بسیار بهتری را بسازد. بار دیگر، عادت کیشیموتو به بازنویسی هر شرور به عنوان یک شخصیت خوب، باعث شد که ایتاچی در چهارمین جنگ بزرگ نینجا به یک مرد خوب و حتی یک نجات دهنده تبدیل شود، که با توجه به اینکه او مردان، زنان و حتی کودکان بی‌گناهی را قتل عام کرد، بسیار حیرت‌انگیز است.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

10 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments