معرفی و بررسی منفورترین شخصیت ها در انیمه
1%
  • 0/10

معرفی و بررسی منفورترین شخصیت ها در انیمه

شخصیت‌هایی که برای تنفر خلق شده‌اند!

معرفی و بررسی منفورترین شخصیت ها در انیمه ۶ ۱۴ بهمن ۱۴۰۲ مقالات جانبی انیمه کپی لینک

برخی از منفورترین شخصیت ها در انیمه برای جذب بازخورد منفی طرفداران طراحی شده‌اند، اما همیشه به نتیجه مطلوب نمی‌رسند.

وجود شخصیت‌های شرور در انیمه‌ها اتفاقی کمیاب نیست. نویسندگان برای افزایش جذابیت داستان خود از شخصیت‌های شرور در مقابل شخصیت‌های قهرمان استفاده می‌کنند. منفورترین شخصیت ها در انیمه از دو دسته تشکیل شده‌اند؛ دسته اول خواسته نویسندگان را برآورده کرده و موفق به جذب بازخورد‌های منفی طرفداران می‌شوند، و دسته دوم در عملی کردن خواسته نویسندگان شکست خورده و به کارکترهایی محبوب تبدیل می‌شوند. یک شرور واقعی و منفور باید تعادل پیچیده‌ای بین شرارت و واقع‌ گرایی ایجاد کند، و تعداد کمی از این شخصیت‌ها واقعاً می‌توانند به طور واقع گرایانه نفرت انگیز باشند. توجیه اعمال این شرورهای نفرت انگیز تقریباً غیرممکن است، اما ماهیت نفرت انگیز دقیقاً همان چیزی است که آن‌ها را به شخصیت‌های باورنکردنی تبدیل می‌کند. آیا منفورترین شخصیت ها در انیمه را می‌شناسید؟ 

Eren Yeager .۱۰

ارن یگر از قهرمانی دوست داشتنی به یک شرور تبدیل شد

شخصیت اول انیمه Attack on Titan پسری به نام ارن یگر (Eren Yeager) است، که گاهی اوقات ایده‌آل گرایی ساده لوحانه و عصبانیت غیرقابل کنترل او، باعث آزار مخاطبان می‌شود. در ابتدای این انیمه، ارن به عنوان یک قهرمان به مخاطبان معرفی شد، اما در فصل چهارم تغییر اهداف او موجب تحول عظیمی در شخصیت این کاراکتر شد. در نهایت اکنون، از او به عنوان موردی از منفورترین شخصیت ها در انیمه یاد می‌شود. در پایان این انیمه، ارن توسط حمله رامبلینگ ۸۰ درصد بشریت را از بین برد، و تنها راه شکست او، اتحاد دوستان قدیمی‌اش بود. با توجه به اعمال وحشتناک ارن، دیگر نمی‌توان از او به عنوان قهرمان داستان یاد کرد، اما این شخصیت همچنان محبوبیت خود را در میان طرفداران انیمه از دست نداده است.

Makima .۹

ماکیما کارهای نفرت انگیزی را در حق دنجی انجام داد

ماکیما (Makima) با استفاده از جذابیت خود، قهرمان داستان و طرفداران بسیاری را مجذوب خود کرده است، اما با توجه به اعمال فجیع خود به عنوان شخصیتی شرور در لیست منفورترین شخصیت ها در انیمه گنجانده می‌شود. ماکیما برای رسیدن به اهداف و خواسته‌هایش دست به انجام هر کاری می‌زند؛ او امنیت عمومی را تغییر داد، افراد بی‌شماری را به قتل رساند، دو دوست صمیمی خود را از بین برد و دنجی (Denji) را به شدت مجروح کرد. در ابتدای انیمه، حضور ماکیما برای اولین‌بار در سریال توجه مخاطبان را به خود جلب کرد. اما آشکار شدن هویت اصلی او باعث شد طرفداران نسبت به ماکیما تنفر بورزند و او را شخصیتی منفور خطاب کنند.

Akainu .۸

آکاینو بدترین شروری است که لوفی با آن مواجهه شد

ساکازوکی که بیشتر با نام دریاسالار خود، آکاینو (Akainu) شناخته می‌شود، یک مورد از منفورترین شخصیت ها در انیمه One Piece است. انیمه One Piece شخصیت‌های شرور بسیاری را در خود گنجانده است، مانند؛ دوفلامینگو (Doflamingo) که طرفداران بسیاری را مجذوب خود کرده است، و کاتاکوری (Katakuri) که با نمایش قلب پاک و ذات انسانی خود موجب شد مخاطبان او را کاراکتری دوست داشتنی خطاب کنند، اما آکاینو از کاریزمای خاصی برخوردار نیست و به عنوان شخصیتی نفرت انگیز شناخته می‌شود. از جمله اعمالی که باعث شد این شخصیت به یک کاراکتر شرور تبدیل شود، می‌توان به قتل شخصیت پرطرفدار و محبوب انیمه مذکور، و برادر شخصیت اول داستان، ایس (Ace) اشاره کرد.

Izaya Orihara .۷

ایزایا اوریهارا را می‌توان پسندید اما نپسندیدن او مطلوب‌تر است

ایزایا اوریهارا (Izaya Orihara) شخصیت پیچیده‌ای دارد. او یک مورد از منفورترین شخصیت ها در انیمه !!Durarara، و همزمان محبوب‌ترین شخصیت است. اما اعمال نفرت انگیز این شخصیت باعث شده است حتی طرفداران نیز منکر کار‌های کریه او نشوند. اما با این حال، کاریزمای مفرط ایزایا طرفداران را وادار می‌کند که به این شخصیت جذب شوند و او را بپسندند. این محبوبیت در اکثر اوقات باعث می‌شود طرفداران چشم‌های خود را در برابر اقدامات او بسته نگه دارند.

Qian Jin .6

کیان جین به هیچ چیز جز سود خود اهمیت نمی‌دهد

در حالی که فصل اول انیمه Link Click شرور واضحی نداشت، در فصل دوم کیان جین (Qian Jin) به عنوان شرور این داستان در انیمه معرفی شد. کیان جین یک پلیس سابق حیله گر و فریبکار است که سعی می‌کند از قدرت سفر در زمان چنگ شیائوشی (Cheng Xiaoshi) برای تغییر گذشته خود استفاده کند. در طول فصل دوم، جین از دو کودک آسیب دیده برای منافع خود استفاده می‌کند و تقریباً تمامی قهرمانان داستان را می‌کشد. این شخصیت از خودآگاهی برخوردار نیست و دیگران را به خاطر اعمال زشت خود سرزنش می‌کند. با توجه به تعاریف ذکر شده از این شخصیت، جین مستحق تحقیر و نفرت ورزیدن طرفداران است. بنابراین، کیان جین نیز در لیست منفورترین شخصیت ها در انیمه قرار می‌گیرد.

Makoto Itou .۵

ماکوتو ایتو دلیل بحث برانگیزی انیمه School Days است

انیمه School Days اقتباسی دیگر از مانگاهای عاشقانه است، و بر بدترین روند داستان تمرکز دارد. در داستان این انیمه، شخصیت اصلی یعنی ماکوتو ایتو (Makoto Itou) از یک شخصیت دوست داشتنی به یکی از منفورترین شخصیت ها در انیمه School Days تبدیل می‌شود. رفتارهای ماکوتو موجب شد بسیاری از مخاطبان نسبت به این انیمه دید منفی پیدا کنند. تنها دلیل دنبال کردن مخاطبان تا پایان این انیمه، تماشای سرنوشتی است که ماکوتو با توجه به اعمال خود باعث آن می‌شود.

Askeladd .۴

آسکلاد همزمان بدترین دشمن و بهترین مربی تورفین است

شخصیت آسکلاد (Askeladd) در حالی که بزرگ‌ترین دشمن شخصیت اصلی داستان، تورفین (Thorfinn) است اما تاثیر آشکاری بر روی زندگی او دارد. پدر تورفین توسط آسکلاد به قتل می‌رسد، و تورفین زیر دست او بزرگ می‌شود. آسکلاد با او به خوبی رفتار نمی‌کند، و به تورفین سخت می‌گیرد. نتیجه تربیت آسکلاد باعث می‌شود شخصیت اصلی داستان به هیولایی بی‌رحم تبدیل شود. با این وجود با توجه به شخصیت این کاراکتر طرفداران بین پسندیدن و نپسندیدن او ناچار مانده‌اند. 

Rachel .۳

ریچل علی رغم بام به انتظارات طرفداران نیز خیانت می‌کند

شخصیت ریچل (Rachel) یکی از منفورترین شخصیت ها در انیمه Tower of God است، که در ابتدای انیمه در قالب کاراکتری دوست داشتنی و محبوب ظاهر شد، اما در ادامه داستان شخصیت واقعی خود را آشکار می‌کند. ریچل با خیانت به شخصیت اصلی داستان، بام (Baam) در حالی که تنها منبع امید بام برای ادامه دادن بود، باعث می‌شود طرفداران نسبت به او دید متفاوتی پیدا کنند. در ادامه داستان شخصیت ریچل پیچیده‌تر می‌شود، و روند جذب بازخورد منفی از سوی مخاطبان را ادامه می‌دهد.

Mahito .۲

ماهیتو بدون پشیمانی افراد بسیاری را می‌کشد

ماهیتو (Mahito) یک مورد از منفورترین شخصیت ها در انیمه Jujutsu Kisen است که فقط جهت سرگرمی خود افراد را به قتل می‌رساند، و یا آن‌ها را به شیاطینی وحشتناک تبدیل می‌کند. او هدف خاصی برای انجام این کارهای نفرت انگیز ندارد و صرفاً برای خوشحال و گذراندن اوقات خود مرتکب جنایت می‌شود‌. ماهیتو با به قتل رساندن نانامی (Nanami) و نوبارا (Nobara) درست جلوی چشمان قهرمان داستان، ایتادوری (Itadori) باعث شد زخم‌های بسیاری در قلب جادوگران جوجوتسو و طرفداران این انیمه به جای بماند.

Griffith .۱

گریفیث شایسته شهرت بهترین شرور در دنیای انیمه است

تعداد کمی از منفورترین شخصیت ها در انیمه های موجود توانایی مقابله با شدت نفرت انگیزی گریفیث (Griffith) شرور انیمه Berserk را دارند. او از رهبری جاه طلب به دشمن اصلی گاتس (Guts)، شخصیت اول انیمه، تبدیل شد و صدمه‌های بسیاری به او زد. در ابتدای انیمه، گریفیث شخصیتی تحسین برانگیز داشت، اما با توجه به خیانت او به گاتس، دیگر دلیلی برای پسندیدن یا تحسین کردن این شخصیت وجود ندارد. چیزی که رابطه گاتس و گریفیث را غم‌انگیز می‌کند تغییر رابطه آن‌ها از دو دوست صمیمی، به دشمنانی خون‌خواه است. گریفیث با کنار گذاشتن انسانیت خود، به یکی از بزرگترین و منفورترین شخصیت‌ های انیمه تبدیل شده است. مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments