برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

E3 یکی از کلیدی‌ترین شرکت‌ها را در برگزاری مراسم از دست داد

کارگردانان مراسم عوض شدند

E3 یکی از کلیدی‌ترین شرکت‌ها را در برگزاری مراسم از دست داد ۰ ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ اخبار بازی کپی لینک
برگزاری E3

iam8bit که یکی از کلیدی‌ترین شرکت‌ها در برگزاری و اجرای E3 به صورت رسمی اعلام کرد که در رویداد امسال حضور نخواهد داشت.

Electronic Entertainment Expo یا همان E3 یکی از بزرگترین رویدادهای سالانه در حوزه‌ی بازی‌های ویدویی است که از سال ۱۹۹۵ هر ساله به صورت مرتب برگزار می‌شود. E3 یک رویداد جهانی و همینطور یک فرصت بسیار خوب برای بازیسازان است تا بتوانند دستاورد‌های جدید خود را به نمایش بگذارند. حال به مدت دو سال است که شرکت سونی در این مراسم حضور نداشته و بازی‌های خود را روی نمایش ویژه‌ی خود به نام State of Play اجرا می‌کند. بسیاری بر این باورند که نبود سونی شدیدا در E3 حس می‌شود و امسال هم یک شرکت‌های بزرگ که در برگزاری E3 نقش بسیار مهمی داشته، به صورت رسمی اعلام کرد که در E3 2020 حضور نخواهد داشت.

iam8bit یک شرکت طراحی و کارگردانی مراسم‌های بزرگ است که در سال‌های اخیر با در نمایشگاه E3 شدیدا فعالیت داشته ولی با این حال به نظر می‌رسد که رابطه‌ی آن‌ها با E3 رو به اتمام است. iam8bit در توییتر نوشت:

با تمام احساس و علاقه، iam8bit تصمیم گرفت که از کارگردانی و همکاری در مراسم E3 کناره‌گیری کند و به همین دلیل در صحنه‌ی E3 امسال حضور نخواهیم داشت. ما صدها رویداد را برنامه‌ریزی کردیم و همچنین جامعه‌های آن‌ها را شکل دادیم. این یک رویا بود که E3 را هدایت کنیم و حالا فقط برای برگزارکنندگان آن آرزوی موفقیت خواهیم کرد.

برگزار کنندگان E3 هم با بیانیه‌ای جدایی iam8bit تایید و برای آن‌ها آرزوی موفقیت کردند. همچنین گفتند که رفتن این گروه هیچ لطمه‌ای به روند برگزاری نزده و شرکت‌های دیگری از جمله 160over90 ،Mat + Lo ،GES ،Dolaher Events و Double Forte در E3 سال ۲۰۲۰ به فعالیت خود ادامه می‌دهند. لازم به ذکر است که در کنار سونی، جف کیلی بنیان‌گذار مراسم The Game Awards هم بعد از ۲۵ سال حضور در این رویداد، به صورت رسمی اعلام کرد که در E3 امسال حضور نخواهد داشت.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments