احتمال لغو برگزاری نمایشگاه E3 در سال ۲۰۲۴ و ۲۰۲۵

دیگر خداحافظ!

برگزاری نمایشگاه E3

بر اساس گزارش اخیر هیئت گردشگری لس آنجلس، برگزاری نمایشگاه E3 در سال‌های ۲۰۲۴ و ۲۰۲۵ میلادی لغو شده است.

ای‌تیری یکی از بزرگ‌ترین نمایشگاه‌های صنعت بازی‌های ویدیویی به شمار می‌رفت که در سال‌های اخیر به خاطر ضعف‌های مدیریتی و عدم همکاری شرکت‌ها با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کند. اگر خاطرتان باشد، برگزاری این مراسم در سال جاری به یک باره لغو شد و در عوض شاهد برگزاری شوکیس‌های مستقل و رویداد سامر گیم فست بودیم.

در همین راستا، هیئت گردشگری شهر لس آنجلس به تازگی گزارشی از رویدادهای این شهر طی دو سال آینده به اشتراک گذاشته که در این فهرست، مراسم E3 به چشم نمی‌خورد. بدین ترتیب، گویا در سال ۲۰۲۴ و ۲۰۲۵ میلادی نیز مراسم ای‌تیری برگزار نخواهد شد.

البته، این یک تصمیم قطعی نیست و ممکن است که برنامه‌ها به کلی تغییر کند. انجمن سرگرمی‌های نرم‌افزاری ایالات متحده در این رابطه اعلام کرده که تا به امروز هیچ تصمیم قطعی درباره برگزاری نمایشگاه E3 در سال ۲۰۲۴ میلادی و سال‌های بعد از آن اتخاذ نشده و تیم برگزارکننده کماکان در این زمینه گفت‌وگو می‌کند.

دقت داشته باشید که ادعای هیئت گردشگری لس آنجلس لزوما به معنی لغو نمایشگاه ای‌تیری در سال‌های آینده نیست؛ چرا که ممکن است انجمن سرگرمی‌‎های نرم‌افزاری ایالات متحده این بار شهر دیگری را برای برگزاری مراسم خود انتخاب کند. هرچند که این نمایشگاه با یک سری ایرادهای اساسی روبه‌رو شده که برای احیای دوباره، باید تمامی آن‌ها را برطرف کند.

بهتر است بدانید که جف کیلی، برگزارکننده سامر گیم فست و گیم اواردز، مدتی پیش اعلام کرد که او مسئول لغو E3 نبوده و رویداد سامر گیم فست برای رقابت با این نمایشگاه وارد عرصه نشده است. جف کیلی معتقد است که مسئولان ای‌تیری به خاطر تکرار اشتباهات و اتخاذ سیاست‌های نادرست، باعث مرگ این مراسم شده‌اند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا