واکنش ESA به شایعه لغو برگزاری رویداد E3 2024

امیدتان را از دست ندهید

برگزاری رویداد E3 2024

انجمن سرگرمی‌های نرم‌افزاری ایالات متحده (ESA) در پیامی نسبت به شایعه لغو برگزاری رویداد E3 2024 واکنش نشان داد.

اگر اخبار بازی‌‎ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که روز گذشته هیئت گردشگری لس آنجلس در گزارش جدید خود اطلاعاتی از رویدادهای این شهر طی دو سال آینده به اشتراک گذاشت. برخلاف انتظارها، در این فهرست نامی از مراسم E3 به چشم نمی‌خورد که بر این اساس، به نظر می‌رسید مراسم ای‌تیری در سال ۲۰۲۴ و ۲۰۲۵ میلادی نیز برگزار نخواهد شد.

این خبر حسابی هوادارهای ای‌تیری را ناامید کرد؛ چرا که تا چند سال پیش E3 به عنوان یکی از مهم‌ترین نمایشگاه صنعت بازی‌های به شمار می‌رود و اغلب اتفاقات مهم طی این مراسم رقم می‌خورد. با این حال، گویا نباید امیدتان را از دست دهید و هنوز هم ممکن است که E3 طی سال‌های پیش‌رو برگزار شود.

ماجرا از این قرار است که ساعاتی پیش انجمن سرگرمی‌های نرم‌افزاری ایالات متحده (ESA) در رابطه با گزارش هیئت گردشگری لس آنجلس اعلام کرد که تا به امروز هیچ تصمیم قطعی درباره برگزاری نمایشگاه E3 در سال ۲۰۲۴ میلادی و سال‌های بعد از آن اتخاذ نشده و تیم برگزارکننده کماکان در این زمینه گفت‌وگو می‌کند.

بیانیه انجمن سرگرمی‌های نرم‌افزاری ایالات متحده به شرح زیر است:

در حال حاضر مشغول گفتگو برای نحوه برگزاری رویداد E3 2024 و مراسم‌های بعدی هستیم. هنوز  تصمیم نهایی درباره این رویداد گرفته نشده است.

با توجه به شکست پی‌درپی مراسم E3 طی سال‌های اخیر و عدم همکاری شماری از شرکت‌های بزرگ با این نمایشگاه، ممکن است که انجمن سرگرمی‌های نرم‌افزاری ایالات متحده شهر محل برگزاری مراسم را تغییر دهد. هرچند، این اظهارات در حد یک شایعه محسوب می‌شوند.

بهتر است بدانید که آقای جف کیلی، برگزارکننده سامر گیم فست و گیم اواردز، مدتی پیش اعلام کرد که او مسئول هیچ تقصیری در لغو برگزاری مراسم E3 نداشته و رویداد سامر گیم فست برای نابودی ای‌تیری برگزار نشده است. جف کیلی با اشاره به اینکه خود نیز یکی از هواداراهای قدیمی ای‌تیری بوده، اذعان داشت که مسئولان ای‌تیری به خاطر تکرار اشتباهات و اتخاذ سیاست‌های نادرست، باعث مرگ مراسم شده‌اند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا