1%
  • 0/10

سونی به صورت رسمی اعلام کرد که در E3 2020 حضور نخواهد داشت

بیانیه رسمی سونی منتشر شد

سونی به صورت رسمی اعلام کرد که در E3 2020 حضور نخواهد داشت ۰ ۲۴ دی ۱۳۹۸ اخبار بازی کپی لینک
سونی E3 2020

کمپانی سونی اعلام کرد که برای دومین سال پیاپی در رویداد E3 حضور نخواهند داشت. آن‌ها در این خصوص بیانیه‌ی رسمی‌ای منتشر کردند.

Electronic Entertainment Expo یا همان E3 یکی از بزرگترین رویدادهای سالانه در حوزه‌ی بازی‌های ویدویی است که از سال ۱۹۹۵ هر ساله به صورت مرتب برگزار می‌شود. E3 یک رویداد جهانی و همینطور یک فرصت بسیار خوب برای بازیسازان است که بتوانند دستاورد‌های جدید خود را به نمایش بگذارند.

سونی در سال ۲۰۱۹ میلادی به صورت غیر منتظره‌ای اعلام کرد که در رویداد E3 شرکت نخواهد کرد. حال با گذشت ۷ ماه از E3 2019 و شروع رقابت بین مایکروسافت و سونی در نسل نهم کنسول‌های بازی، بسیاری بر این باور بودند که چشم بادامی‌ها در این مراسم از کنسول پلی‌استیشن ۵ رونمایی می‌کند ولی برای بار دوم، سونی اعلام کرد که در E3 2020 هم شرکت نخواهد کرد. آن‌ها در این خصوص بیانیه‌ای رسمی اعلام کردند که به شرح زیر است:

بعد از ارزیابی‌هایی که انجام شد، SIE تصمیم گرفت در E3 2020 حضور نداشته باشد. ما به سازمان ESA احترام زیادی می‌گذاریم ولی احساس نمی‌کنیم که مراسم امسال محل مناسبی برای تمرکز کردن شرکت باشد. ما رویداد‌های استراتژیک با همکاری طرفداران خود را در سراسر جهان خواهیم ساخت. همچنین می‌خواهیم مطمئن شویم که آن‌ها خود را به عنوان بخشی از خانواده‌ی پلی‌استیشن بدانند و بتوانند به محتوای مورد علاقه‌شان دسترسی داشته باشند. ما عناوین فوق‌العاده‌ برای پلی‌استیشن ۴ داریم و با نزدیک شدن به عرضه‌ی پلی‌استیشن ۵ به دنبال گرفتن یک جشن بزرگ با طرفدارانمان هستیم.

پیش از این اتفاق شایعات زیادی از عدم حضور سونی در E3 امسال پخش شده بود. مایکل پچر، یکی از سرشناس‌ترین تحلیل‌گران صنعت بازی‌های ویدیویی برای بار این وجود این احتمال را بررسی کرد و کار سونی را اشتباه خواند. با توجه به اینکه E3 یکی از بزرگ‌ترین رویداد‌های حاضر در جهان است، باید دید که برنامه‌ی سونی برای معرفی کنسول جدید خود چه زمانی خواهد بود.

مراسم E3 2020 از تاریخ ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ آغاز شده و در تاریخ ۲۲ خرداد به اتمام خواهد رسید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments