1%
  • 0/10

ماه آینده تغییرات گسترده‌ای در Dreams اعمال می‌شود

پایان پشتیبانی بخش آنلاین

ماه آینده تغییرات گسترده‌ای در Dreams اعمال می‌شود ۰ ۱۲ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
تغییرات گسترده‌ای در Dreams

استودیو مدیا مولکول قرار است تغییرات گسترده‌ای در Dreams در ماه آینده اعمال کند که نحوه دسترسی مخاطبین به محتویات بازی را تغییر خواهد داد.

در ماه آپریل سال 2023 بود که استودیو Media Molecule اعلام کرد قصد دارد به پشتیبانی بازی Dreams در سپتامبر 2023 خاتمه داد و به دنبال آن تمرکز اصلی این کمپانی معطوف به ساخت پروژه جدید آن‌ها شود. چند روز پس از اعلام این موضوع، یکی از بنیان‌گذاران این استودیو یعنی آقای مارک هیلی (Mark Healey) پس از 17 سال، جدایی خود را از این استودیو اعلام کرد. علیرغم تغییرات گسترده‌ای که درون استودیو به وجود آمده بود استودیو مدیا مولکول به پشتیبانی از Dreams با ایجاد تغییراتی در سرور و انتشار به‌روزرسانی‌های منظم ادامه داد. هم‌چنین مشترکین سرویس پلی‌استیشن پلاس به عنوان یکی از بازی‌های رایگان ماه آگوست 2023 دسترسی پیدا کردند.

اکنون این استودیو در آخرین پست بلاگ خود از اعمال تغییرات گسترده‌ای در Dreams در ماه آینده و اواسط ماه آپریل خبر داد که طی آن پشتیبانی آنلاین بخش Curation برای ویژگی‌های DreamSurfing و DreamShaping به پایان می‌رسد. از سوی دیگر، به‌روزرسانی جدید پلی‌لیست‌های جدیدی به همراه ویژگی Dreams Recommende به بازی اضافه می‌کند. ویژگی که پیشنهاداتی براساس آخرین عناوینی که کاربر درون بازی تجربه کرده به او ارائه می‌کند. 

مدیا مولکول بر این نکته تاکید داشته است این به‌روزرسانی، سبب تغییر بازی به یک پلتفرم خودپایدار شده و اجازه می‌دهد پلیرها از محتویاتی که داخل بازی ساخته می‌شود لذت برده و از مزیت محتویات بهبود یافته قابل کشف بهره‌مند شوند. برای مثال ویژگی جدید Tagها اجازه می‌دهد پلیرها به آسانی محتویات مختلف را براساس ژانر و سایر دسته‌بندی‌ها، چینش نمایند. ویژگی Dreams Recommender نیز نقش مشابهی ایفا خواهد کرد و ساخته‌های جدید و ترند دیگر پلیرها را به اجتماع مخاطبین بازی پیشنهاد خواهد کرد.

پایان پشتیبانی از Curation همراه تعدیل نیروی کاری افرادی که در این بخش مشغول به کار بودند همراه خواهد شد. از سوی دیگر بخش ویرایش Impsider دیگر در دسترس نخواهد بود. با این حال تیم سازنده Dreams در نظر دارد بخش شبکه‌های اجتماعی بازی را از طریق لایو استریم و پست‌های جدید دیگری پشتیبانی نماید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments