به‌روزرسانی واقعیت مجازی بازی Dreams به صورت رایگان منتشر می‌شود

کمتر از یک ماه دیگر این آپدیت شگفت‌انگیز را دریافت کنید

با توجه به متنی که اخیرا در بخش خبری وب سایت پلی‌استیشن منتشر شده، تا کمتر از سه هفته‌ی دیگر به‌روزرسانی واقعیت مجازی بازی Dreams به صورت رایگان در اختیار دارندگان این عنوان قرار می‌گیرد.

همان طور که می‌دانید بهمن ماه سال گذشته (مصادف با فوریه‌ی ۲۰۲۰ میلادی) بازی دریمز به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن 4 منتشر شد و سر و صدای بسیاری در عرصه‌ی بازی‌های ویدیویی به پا کرد. ژانر بازی Dreams به گونه‌ای است که به کاربران خود اجازه می‌دهد تا دنیا و چالش‌های مد نظر خودشان را طراحی کنند و به عبارتی دیگر می‌توان گفت که امکان ساخت یک بازی را به ساده‌ترین روش ممکن در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد.

هر چند که بازی Dreams پیشگام چنین ایده‌ای نیست، اما وجود عناصر پرقدرت و قابلیت‌ها و مکانیزم‌های حیرت‌انگیز، باعث شد تا بسیاری تولید و انتشار این بازی را به عنوان حرکتی رو به جلو در صنعت بازی‌های ویدیویی قلمداد کنند.

شرکت سونی هم که به عنوان مالک و ناشر به خوبی از این تحسین‌ها و محبوبیت‌ها آگاهی دارد، چندی پیش اعلام کرد که به زودی به ارائه‌ی یک به‌روزرسانی امکان تجربه‌ی بازی Dreams با PS VR (واقعیت مجازی پلی‌استیشن) را برای بازیکنان فراهم می‌کند.

روز گذشته ضمن انتشار یک تریلر از نسخه‌ی VR بازی Dreams اعلام شد که این آپدیت حیرت‌انگیز در تاریخ ۱ مرداد ماه سال جاری (مصادف با ۲۲ جولای میلادی) در دسترس دارندگان این بازی قرار می‌گیرد. دیگر نکته‌ی حائز اهمیت این است که به‌روزرسانی واقعیت مجازی بازی Dreams به صورت رایگان منتشر خواهد شد و اگر این بازی را در اختیار دارید، برای دریافت آپدیت VR، نیازی نیست که وجهی پرداخت کنید.

بازی دریمز توسط استودیوی Media Molecule (که سابقه‌ی ساخت سری Little Big Planet را در کارنامه‌ی خود دارد) ساخته شده و همان طور که پیش از این هم گفته شد، به صورت انحصاری در اختیار کاربران کنسول پلی‌استیشن 4 قرار گرفته است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا