دموی بازی Dreams منتشر شد

تا تاریخ ۱۶ اردیبهشت نسخه‌ی کامل بازی را با تخفیف خریداری کنید

دموی بازی Dreams

اگر تا به حال موفق به تجربه‌ی بازی موفق Dreams نشدید، هم‌اکنون می‌توانید دموی رایگان آن را دریافت کنید.

بدون شک باید Dreams را در صف اول بهترین بازی‌های انحصاری پلی‌استیشن 4 و همچنین خلاقانه‌ترین بازی‌های نسل هشتم کنسول‌ها قرار داد. دریمز برخلاف آثار دیگر که شما را در جریان داستان و محتوای یک بازی قرار می‌دهد، از شما می‌خواهد تا بازی خودتان را به عنوان یک بازی‌ساز توسعه دهید و با دیگر گیمرهای سراسر دنیا به اشتراک بگذارید؛ همین امر سبب شده است تا Dreams متمایز از بازی‌های دیگر باشد.

پس اگر هنوز موفق به تجربه‌ی این اثر خاص نشدید، این بهترین فرصت است تا دموی بازی Dreams را هم‌اکنون به صورت رایگان از فروشگاه پلی‌استیشن دریافت و به تجربه‌ی آن بپردازید. لازم به ذکر است که این دمو در حال حاضر تنها برای کاربران مناطق امریکای شمالی و اروپا در دسترس است و برای تجربه‌ی آن به یک حساب کاربری، متعلق به مناطق فوق دارید.

بر اساس اعلام استودیو مدیا مولکول، دموی Dreams به شما تجربه‌ی بعضی از بخش‌های بازی را می‌دهد. علاوه بر این، شما می‌توانید ساخته‌های خودتان را به اشتراک بگذارید و همچنین از آن طرف به تجربه‌ی ساخته‌های کاربران دیگر هم بپردازید. این دموی قابل بازی به نوعی برای چگونگی ساخت محتوا در بازی Dreams، آموزش‌های ابتدایی را ارائه می‌دهد.

اگر بعد از تجربه‌ی دمو، از بازی لذت بردید و تمایل داشتید تا نسخه‌ی کامل Dreams را خریداری کنید، این فرصت را دارید که تا تاریخ ۵ می (مصادف با ۱۶ اردیبهشت) با قیمت ۲۵ پوند در اروپا و ۳۰ دلار در منطقه‌ی امریکای شمالی آن را تهیه کنید. لازم به ذکر است که ما هم در وب سایت سرگرمی، به بررسی بازی Dreams پرداخیتم و به آن نمره‌ی شگفت‌انگیز ۹.۵ را دادیم. از اینحا می‌توانید بررسی متنی و ویدیویی بازی Dreams را مطالعه و تماشا کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا