مراحل تست نسخه‎‌ی واقعیت مجازی بازی Dreams به‌زودی انجام می‌شود

آزمایش‌کنندگان مبلغ ۲۰۰ پوند از سونی دریافت می‌کنند

مراحل تست نسخه‎‌ی واقعیت مجازی بازی Dreams به‌زودی انجام می‌شود مهسا سپاهی ۰ ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی Dreams

استودیوی مدیا مولکول (Media Molecule) از آزمایش‌کنندگان می‌خواهد از درست بودن بخش‌های مختلف نسخه‌ی واقعیت مجازی بازی Dreams اطمینان حاصل کنند.

به‌نظر می‌رسد توسعه‌دهندگان بازی انحصاری Dreams قصد دارند کاربران این عنوان جذاب را در مرحله‌ی جدیدی از تجربه‌ی دنیای نامحدود دریمز قرار دهند. این بازی منحصر به‌فرد، به کاربران خود امکانات متنوعی از جمله ساخت مراحل مختلف در سبک‌های گوناگون را می‌دهد و بازیکنان می‌توانند ساخته‌های خود را با یک‌دیگر به اشتراک بگذارند. محتوای وسیع بازی Dreams باعث شده تا روز به روز تعداد کاربران آن بیشتر شود و میزان خلاقیت بازیکنانش افزایش پیدا کند.

با توجه به بی‌پایان بودن این بازی خلاقانه، بسیاری از کاربران نسبت به تولید نسخه‌ی واقعیت مجازی دریمز علاقه نشان داده‌اند و سونی هم این بازخورد را بی‌جواب نگذاشته است. سونی با انتشار یک فراخوان، از گیمرهای ساکن اروپا خواسته تا در مراحل تست نسخه‌ی واقعیت مجازی این بازی شرکت کنند تا از بازخورد آن‌ها برای بهبود این ورژن استفاده شود. همچنین در صورت پذیرش آزمایش‌کنندگان از سوی سونی، این شرکت به ازای شرکت در سه فاز اصلی، مبلغ ۲۰۰ پوند را به آن‌ها پرداخت خواهد کرد. مرحله‌ی اول، معرفی از طریق تماس ویدیویی خواهد بود. در مرحله‌ی دوم افراد باید به مدت ۲ هفته به تجربه‌ی بازی بپردازند و دیدگاه خود را هر یک یا دو روز یک‌بار یادداشت کنند. مرحله‌ی سوم شامل مصاحبه و مراحل پرداخت خواهد بود.

به طور کلی توسعه‌دهندگان Dreams به موشکافی این بازی، قبل از زمان انتشار، اهمیت زیادی می‌دهند. نسخه‌ی دسترسی اولیه‌ی این عنوان انحصاری در آوریل ۲۰۱۹ آغاز و نسخه‌ی اصلی در  فوریه‌ی ۲۰۲۰ میلادی منتشر شد. حالا به‌نظر می‌رسد تست واقعیت مجازی دریمز به کاملا ریزبینانه صورت بگیرد تا در نهایت یک نسخه‌ی بی عیب و شایسته برای طرفداران منتشر شود.

بازی دریمز درحال حاضر به صورت انحصاری برای کاربران پلی‌استیشن 4 در دسترس قرار دارد. نقد و بررسی این بازی خلاقانه را می‌توانید از اینجا بخوانید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا