بخشی از گیم پلی و نام بازی دکتر دیسرسپکت در دسترس عموم قرار گرفتند

تجربه‌ای جدید با الهام مستقیم از بزرگان!

بالاخره انتظارات ما به پایان رسید و نام بازی دکتر دیسرسپکت مشخص شد. اما این پایان داستان نبوده و دکتر ما را سورپرایز کرد و بخشی از گیم پلی بازی خود که با نام Deadrop شناخته می‌شود را در دسترس کاربران قرار داد.

استودیو میدنایت سوسایتی (Midnight Society) که توسط یکی از محبوب‌ترین و معروف‌ترین استریمرها یعنی دکتر دیسرسپکت (Dr. Disrespect) تاسیس شده بالاخره از نام و گیم پلی اولیه بازی خود در سبک شوتر اول شخص مولتی پلیر بود که مدت‌ها در دست توسعه بود و در ابتدا با نام Project Moon شناخته می‌شد رونمایی کرد! نام این بازی مورد انتظار Deadrop است و به گفته توسعه دهندگان این بازی طی سال ۲۰۲۰.b رخ داده که در این دوران ابر سازه‌هایی خود مختار که Refiner State نامیده می‌شوند، زباله‌های سمی جو را تبدیل به ماده‌ای اعتیاد آور و با ارزش با نام Space Dust تبدیل می‌کنند!

توسعه دهندگان در ادامه اعلام کردند که سازه‌هایی که زمانی در اختیار دولت بودند، حال در اختیار گروه‌های مختلف قرار گرفته و گروه‌های متفاوت برای سلطه بر آن‌ها و مواد با ارزش درون آن‌ها با یکدیگر به مبارزه می‌پردازند. شما در این بازی در نقش اعضای گروهی که با نام‌ Skins and Syns شناخته شده قرار گرفته و برای تسلط بر سازه‌ها با گروه‌های متفاوت و گروهی با نام Cleaners که در حال حاضر ابر سازه‌های آسمان خراش مانند را در اختیار دارند به مبارزه می‌پردازید.

توسعه دهندگان در میدنایت سوسایتی، بازی Deadrop را اولین عنوان Vertical Extraction Shooter به معنای شوتر استخراجی عمودی می‌شناسند. شما در این بازی در حالی که ابزار و منابع متفاوت به همراه دارید، باید با مبارزه مسیر خود را به سوی بخش‌های بالایی ابر سازه‌ها پیدا کرده، منابع جمع آوری کنید، زنده بمانید و در پایان هرچه جمع آوری کرده‌اید را به سلامت استخراج کنید. شما با استفاده از مواد استخراج شده به سراغ ماجراجویی بعدی خود می‌روید. این بازی را می‌توان عنوانی شبیه به بازی Escape from Tarkov با تم سایبرپانک دانست.

بازی Deadrop هزینه توسعه خود را با فروش بسته‌های ۵۰ دلاری با نام Founders Access Pass به دست آورد. این بسته‌ها طی هفته‌های متفاوت، بخش‌هایی از بازی Deadrop در مرحله توسعه را با نام Snapshot در اختیار خریداران قرار می‌دهند. اولین بسته Snapshot به تازگی با نام Snapshot CL 1859 منتشر شده است. خریداران یا به عبارتی سرمایه گذاران می‌توانند این بسته را دانلود کرده و به تجربه و بررسی بازی Deadrop پیش از انتشار عمومی بپردازند.

ناگفته نماند که این بازی فاصله بسیار زیادی تا انتشار داشته و در اولین مراحل توسعه به سر می‌برد پس محتوای مشاهده شده در ویدیو گیم پلی این بازی، تفاوت بسیاری با نسخه نهایی خواهد داشت. عناوین در دست توسعه معمولا در دسترس عموم قرار نگرفته و با تماشای گیم پلی کنونی بازی Deadrop، دلیل آن را به راحتی متوجه می‌شویم. به عبارت دیگر، محتوای چندانی برای تماشا وجود نداشته و محتوای در دسترس به معنای واقعی جذاب نیست که کاملا قابل درک است.

توسعه دهندگان اعلام کردند که هدف از انتشار این نسخه نمایش نحوه حرکت شخصیت بازی، سیستم سلاح و در دسترس قرار دادن محیطی برای تست و بررسی اولین سلاح بازی است. علاوه بر آن، Snapshot CL 1859 نمایش دهنده حساب‌های کاربری، حقیقی بودن بازی و نمایش قابلیت‌ها و نحوه پشتیبانی از سرورهای بازی است.

نسخه بعدی Snapshot شش هفته دیگر منتشر خواهد شد. در حال حاضر تنها ده هزار شخصی که این بسته‌ها را خریداری کرده‌اند به Deadrop دسترسی داشته که پیش‌تر شخصیتی بر پایه NFT در سرورهای بازی ساخته‌اند. طی Snapshotهای بعدی، ما شاهد NFTهای بیشتر خواهیم بود. نظر شما درباره گیم پلی و نام بازی دکتر دیسرسپکت چیست؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا