1%
  • 0/10

دکتر دیس‌ریسپکت به علت بن شدن از توییچ اعتراف کرد

از زبان خودش بشنوید

دکتر دیس‌ریسپکت به علت بن شدن از توییچ اعتراف کرد ۰ ۰۶ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک

دکتر دیسریسپکت به تازگی در پیامی به اشتباه خود اعتراف کرد و از علت محروم شدن همیشگی خود از شبکه توییچ پرده برداشت.

اگر اهل تماشای استریم بازی‌ها هستید، حتما تا به امروز نام دکتر دیسریسپکت به گوشتان خورده است؛ استریمر مشهوری که برای نقدهای تند و انتظارات بسیار بالا و عمدتا به جای خود شهرت بسیاری دارد و بسیاری از گیمرها همواره منتظر نظرات و نقدهای او درباره بازی‌های جدید هستند.

با این حال، دکتر دیسریسپکت چند سال پیش بنا به دلایل نامشخص برای همیشه از توییچ بن شد. در حالی که توییچ توضیحات دقیق و شفافی در این زمینه ارائه نکرده و صرفا او را به نقض قوانین متهم کرده بود، Dr. Disrespect نیز به شخصه ادعا می‌کرد که این محرومیت را نمی‌داند.

حال بعد از سال‌ها ابهام و گمانه‌زنی، سرانجام دکتر دیسریسپکت به اشتباه خود اعتراف و با رد حواشی اخیر و اتهامات نادرست، علت بن شدن خود را اعلام کرد. طبق اظهارات این استریمر، ظاهرا او در سال ۲۰۱۷ میلادی به یک دختر با زیر سن قانونی پیام‌هایی ارسال کرده که به خاطر نقض قوانین، برای همیشه از توییچ بن شده است.

دکتر دیسریسپکت در این زمینه توضیح می‌دهد:

همه می‌خواستند علت بن شدن من را بدانند. بنا به دلایلی که از کنترل من خارج است، در طول این چند سال اجازه نداشتم که چیزی در این زمینه بگویم. با این وجود، اکنون که دو کارمند سابق توییچ به طور علنی در این باره سخن گفته‌اند، می‌خواهم ماجرای ممنوعیت را به شما توضیح بدهم.

آیا در سال ۲۰۱۷ میلادی پیام‌هایی در توییچ با یک دختر زیر سن قانونی رد و بدل شد؟ جواب بله است. آیا نیت خاصی از این مکالمات وجود داشت؟ بدون شک، پاسخ خیر است. پیام‌‌های ما در حد یک گفت‌وگوی معمول بود که گاها اوقات حرف‌های نامناسبی نیز بیان می‌شد که البته در حد زیاد نبود! هیچ اتفاق غیر قانونی رخ نداد، هیچ عکسی میان ما رد و بدل نشد، هیچ جنایتی مرتکب نشد و من حتی آن فرد را ملاقات هم نکردم.

من جلسات طولانی دادگاه را درباره اختلاف مدنی با شبکه توییچ پشت سر گذاشتم و آن پرونده با توافق طرفین حل شد. این یک پرونده جنایی علیه من نبود و حتی هیچ اتهامی علیه من هم مطرح نشده بود.

به طور کلی، زندگی Dr. Disrespect مملو از حواشی مختلف بوده است. او پیش‌تر در جریان استریم به خیانت خود به همسرش اعتراف کرد. با این حال، به نظر می‌رسد که او به تمام اشتباهات خود پی برده و مسئولیت تمامی کارهای خود را برعهده می‌گیرد. از طرفی، او خاطرنشان کرد که از عرصه تولید محتوا خداحافظی نمی‌کند و بعد از پایان تعطیلات خود، با تمام انرژی استریم‌های خود را آغاز می‌کند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments