باز هم دکتر دیسریسپکت برای رویداد جدید Call of Duty دعوت نشد!

وقتی اکتیویژن لج می‌کند!

دکتر دیسریسپکت برای رویداد جدید Call of Duty

طبق اعلام رسمی دکتر دیسریسپکت (Dr. Disrespect)، ظاهرا او باز هم برای رویداد جدید Call of Duty که روی معرفی بیشتر عنوان Warzone 2.0 تمرکز دارد، دعوت نشده است.

اگر به تماشا کردن استریم بازی‌های ویدیویی علاقه داشته باشید، قاعدتا نام یکی از معروف‌ترین‌های این عرصه، یعنی دکتر دیسریسپکت را شنیده‌اید. هرشل بیهم چهارم (Herschel Beahm IV) نام مردی است که بیش از ۱۰ سال از زندگی خود را به استریم کردن عناوین مختلف گذرانده و یک گیمر حرفه‌ای، خصوصا در بازی‌های شوتر شناخته می‌شود. در واقع بیهم بیشتر عناوین همین سبک را ترجیح می‌دهد و جالب است بدانید که تاکنون جوایز بسیاری را هم از تجربه آن‌ها به دست آورده و حتی در طراحی برخی از آن‌ها نیز نقش داشته است!

برای مثال، دکتر دیسریسپکت در تیم طراحی نقشه‌های بازی Call of Duty: Advanced Warfare بود و بعضی از مپ‌های بخش چند نفره این عنوان، زاده ذهن خلاق او هستند. با این وجود هرشل بیهم امروزه با استودیو اینفینیتی وارد (Infinity Ward)، که سازنده این عنوان بوده، دیگر همکاری ندارد! دلیل آن هم توهین‌هایی بوده که دکتر دیسریسپکت به بازی‌های سری Call of Duty کرده و در نتیجه، دیدیم که امسال در رویداد بزرگ Call of Duty Next او دعوت نشده بود. یا حداقل این چیزی است که استودیو اینفینیتی وارد اعلام کرده، چراکه اگر دقت کرده باشید، ایراد گرفتن از بازی‌ها و ناسزا گفتن به سبک طراحی و سازندگان آن‌ها، موردی است که عملا خیلی از استریمرها حین ضبط ویدیو انجام می‌دهند و مورد تازه‌ای نیست! خصوصا اینکه بسیاری از همان استریمرهایی که به شرکت اکتیویژن (Activision) و سری Call of Duty توهین کرده بودند، به مراسم بزرگ رونمایی از Modern Warfare II دعوت شدند و فقط جای دکتر دیسریسپکت خالی بود.

با این حال، گرچه به نظر می‌رسد که مشکل بین استودیو اینفینیتی وارد و دکتر دیسریسپکت چیزی بیشتر از یک درگیری ساده بر سر توهین کردن به Call of Duty: Warzone است، اکنون مجددا قرار شده تا یک رویداد برای معرفی عمیق‌تر Warzone 2.0 برگزار شود و باز هم دکتر دیسریسپکت به رویداد جدید Call of Duty دعوت نشده است!

دکتر دیسریسپکت درباره دعوت نشده به رویداد جدید Call of Duty صحبت می‌کند

حدودا ۷ روز دیگر در تاریخ ۲۵ آبان ماه شاهد عرضه بازی Call of Duty: Warzone 2 برای کنسول‌های نسل هشتمی و نسل نهمی پلی استیشن و ایکس باکس، در کنار پلتفرم رایانه شخصی خواهیم بود. این عنوان درست مثل بازی سه سال پیش Warzone کاملا رایگان در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرد و از همین جهت نیز می‌توان امیدوار بود که حداقل در سال اول آن، شاهد محتوای جذابی باشیم که مجددا رکورد تعداد بازیکنان آنلاین را می‌زند. با این وجود، پیش از آنکه این عنوان عرضه شود، یک رویداد جدید از Call of Duty را خواهیم دید که در آن استریمرهای معروف دسترسی به تجربه این عنوان جدید را می‌گیرند تا محتوای تازه درباره آن تولید کنند. این در حالی است که از بین نام استریمرهای سرشناس در این رویداد، اسمی از دکتر دیسریسپکت برده نشده است.

حدود هفته پیش بود که دکتر دیسریسپکت در کانال یوتوب خود یک برنامه زنده را طبق روال هفتگی خود استریم کرد و در آن، قرار بود تا بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 را همراه را با چند استریمر معروف دیگر از جمله Tim The Tatman تجربه کرده و نظر خود را درباره آن بگوید. او در این استریم عملا اظهار کرد که این عنوان جدید هم درست مثل هر بازی دیگری نقاط ضعف و قوت بسیاری دارد، ولی باز هم حال به دلیل اینکه اکتیویژن او را به رویداد جدید Call of Duty برای معرفی Warzone 2.0 دعوت نکرده، او بین استریم از بازی خارج شد و سپس آن را حذف کرد!

در واقع دکتر دیسریسپکت اظهار کرده که انگار اعضای تیم اکتیویژن و سازندگان سری Call of Duty به کلی عوض شده‌اند و آن‌ها را نمی‌شناسد. به هر حال این استریمر معروف مدت‌ها با استودیو اسلجهمر گیمز (Sledgehammer Games) همکاری کرده بود و حال منطقی نیست که فرد شناخته شده‌ای مثل دکتر دیسریسپکت در رویدادهای کالاف دیوتی جایی نداشته باشد. او همچنین اضافه کرده که این اقدام به نظر می‌رسد که به دلیل تلاش برای رقابت در زمینه بازی‌های شوتر، با عنوان Deadrop است؛ بازی جدیدی که دکتر دیسریسپکت با استودیو اختصاصی خود به نام میدنایت سوسایتی (Midnight Society) در دست توسعه قرار داده و در سبک شوتر و آنلاین خواهد بود.

در هر صورت نمی‌توان این موضوع را نادیده گرفت که بازی Call of Duty: Modern Warfare II توانست به شدت موفق ظاهر شود و حتی رکورد ۱ میلیارد فروش را هم بزند که نشان می‌دهد تا چه حد مورد استقبال طرفداران بوده است. حال نیز پس از گذشت مدتی کوتاه از عرضه این عنوان، نوبت آن رسیده تا بازیکنان به نقشه جدید Al Mazrah بروند تا یک Warzone تازه را تجربه کنند!

بازی Call of Duty: Warzone 2.0 برای عرضه به صورت رایگان در تاریخ ۲۵ آبان (۱۶ نوامبر) در نظر گرفته شده و می‌توانید آن را با کنسول‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس-اس، ایکس باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا