سریال اسپین آف Doctor Strange در دست ساخت قرار دارد؟

آکادمی استرنج در دنیای سینمایی مارول؟

سریال اسپین آف Doctor Strange

شایعات جدید حاکی از آن است که ممکن است سریال اسپین آف Doctor Strange با الهام از مجموعه کتاب‌های کمیک آکادمی استرنج (The Strange Academy) برای سرویس اشتراکی دیزنی پلاس (+Disney) توسط شرکت استودیو مارول (Marvel Studios) در حال ساخت باشد.

مجموعه کتاب‌های کمیک The Strange Academy اثر اسکاتی یانگ (Skottie Young) و هومبرتو راموس (Humberto Ramos) ماجراهای دکتر استرنج (Doctor Strange) را در حالی دنبال می‌کند که او به همراه شخصیت‌های جادویی ماورل مثل برادر وودو (Brother Voodoo)، مجیک (Majik) و اسکارت ویچ (Scarlet Witch) به دیگر قهرمانان جادوگر جدید کمک می‌کنند تا مهارت‌های خود را ارتقا دهند.

اکنون، اگر شایعه جدیدی که درباره سریال جدید سرویس اشتراکی دیزنی پلاس منتشر شده، درست باشد ممکن است که این داستان در دنیای سینمایی مارول (MCU) اقتباس شود.

آکادمی استرنج – The Strange Academy

طبق شایعه‌ای که از سوی Tales from the Mod Queue در انجمن ردیت (Reddit) منتشر شده است، سریال اسپین آف Doctor Strange ممکن است بر اساس کتاب‌های کمیک The Strange Academy به دنیای سینمایی مارول بیاید و از طریق سرویس اشتراکی دیزنی پلاس پخش شود.

طبق گفته‌های منابع مورد اعتماد Tales from the Mod Queue سریالی بر اساس کمیک‌های The Strange Academy به عنوان سریال اسپین آف Doctor Strange در دست ساخت قرار گرفته است.

شایعه شده است که این سریال مورد انتظار که به طور قطعی می‌توان گفت مانند سایر سریال‌های استودیو مارول که تا کنون ساخته شده‌اند، از سرویس دیزنی پلاس پخش خواهد شد، شخصیت‌های وانگ (Wong) با بازی بندیکت وانگ (Benedict Wong) و آمریکا چاوز (America Chavez) با بازی سوچی گومز (Xcochitl Gomez) را به عنوان شخصیت اصلی خواهد داشت. علاوه بر این به نظر می‌رسد که زلما استانتون (Zelma Stanton) نیز که در سریال مورد انتظار Ironheart معرفی خواهد شد، ممکن است در این سریال ظاهر شود.

اگر خط داستانی کتاب‌های کمیک در این سریال شایعه شده اقتباس شود، این سریال اسپین آف Doctor Strange روی شخصیت‌های جدید در دنیای سینمایی مارول تمرکز خواهد داشت،مشابه کلاس‌های کمر-تاج (Kamar-Tag) که در مجموعه فیلم‌های Doctor Strange آن را دیده‌ایم.

برخلاف کتاب‌های کمیک، به نظر می‌رسد که این سریال به جای تمرکز روی دکتر استرنج، روی شخصیت وانگ تمرکز می‌کند که با توجه به این که او نیز یک جادوگر فوق‌العاده در دنیای سینمایی مارول است، منطقی است.

سریال اسپین آف Doctor Strange درباره چه چیزی خواهد بود؟

همان طور که طرفداران آخرین بار در فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness مشاهده کردند، آمریکا چاوز آموزش‌های هنرهای جادویی خود را آغاز کرد. دانشجو بودن در آکادمی استرنج احتمالا گام بعدی این قهرمان جوان به نظر می‌رسد.

او و سایر شخصی‌های جادوگر جوان نیاز به آموزش خواهند داشت، زیرا دنیای سینمایی مارول به دنبال ایجاد یک تیم انتقام جویان جوان (Young Avengers) است. به عنوان مثال، بیلی ماکسیموف (Billy Maximoff) یا همان بیلی کاپلان/ویکان (Billy Kaplan/Wiccan) در کتاب‌های کمیک که هم در سریال WandaVision و هم در فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness حضور پیدا کرده بود، در گذشته از خود استعدادهای جادوگری نشان داده بود. به عنوان یکی از اعضای موسس در کتاب‌های کمیک Young Avengers، به نظر می‌رسد که بیلی که یک کاندیدای قوی برای حضور در سریال The Strange Academy‌ است.

علاوه بر این، خود وانگ نیز به یکی از شخصیت‌های مورد علاقه طرفداران تبدیل شده است و در تعدادی از فیلم‌ها و سریال‌های خارج از مجموعه Doctor Strange نیز حضور داشته است. اکنون این فرصتی برای اوست تا سریال اختصاصی خود را داشته باشد و قطعا این فرصت هیجان‌انگیزی خواهد بود، به خصوص این که او تا به الان چهار بار در فاز چهارم دنیای سینمایی مارول ظاهر شده است.

البته مهم است که به یاد داشته باشد که تمام این اطلاعات بر اساس یک شایعه است و تا به الان هیچ چیزی به طوری رسمی توسط خود شرکت مارول تائید نشده است، بنابراین برای دریافت جزئیات رسمی و بیشتر فعلا باید منتظر بمانیم تا شاید در آینده مارول از این پروژه رونمایی کند.

3 4 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا