1%
  • 0/10

کراس اور ددپول و حمله به تایتان در کمیک جدید X-Force

دهان گشاد سر تایتان می‌دهد بر باد!

کراس اور ددپول و حمله به تایتان در کمیک جدید X-Force ۹ ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ مارول کپی لینک

آخرین نبرد ددپول در شماره ۳۸ کمیک X-Force، اشاره‌ایی بسیار جالب داشته به انیمه مانگای حمله به تایتان (Attack on Titan) و در این کراس اور ددپول و حمله به تایتان، ددپول به سادگی یک تایتان را سلاخی می‌کند.

مانگای حمله به تایتان در سال ۲۰۰۹ توسط هاجیمه ایسایاما (Hajime Isayama) به بازار عرضه و همچنین انیمه اقتباسی این مانگا در ۲۰۱۳ ساخته و پخش شد. این سری داستان ارن یگر (Eren Yeager) را دنبال می‌کند که برای انتقام مادر خود از هیولا‌هایی انسان نما به اسم تایتان، به ارتش Survey Corps می‌پیوندد.

در شماره ۳۸ کمیک X-Force، ددپول، دومینو و Omega Red باید برای دسترسی به آزمایشگاه شرور داستان، با هیولاهایی شبیه به تایتان‌ها بجنگند، که ددپول به سادگی اثبات می‌کند چرا او یکی از بهترین قهرمانان مارول برای نابودی این موجودات است. در کنار داستان‌های جالب، خشونت و خون‌ریزی فراوان این دوسری بر جذابیت این کراس اور ددپول و حمله به تایتان اما از نوع غیر رسمی در X-Force اضافه می‌کند.

تیم X-Force توسط Krakoa ساخته شد و با رهبری Sage و Beast مبارزه می‌کرد. هرچند Beast به دلیل شرارت‌های خود توسط Wolverine کشته شد. این تیم با ترور، جاسوسی و جمع‌آوری اطلاعات به دنبال آرامش برای جهش یافته‌ها عمل می‌کنند البته با راهکارهای خشن. دشمن اصلی آنها سازمانی به نام XENO بوده و که توسط مردی با خالکوبی طاووس (Man With The Peacock Tattoo) رهبری می‌شود.

این شماره کمیک X-Force، ددپول، دومینو و Omega Red را به یکی از آزمایشگاه‌های XENO برده تا بتوانند یکی از کلون‌های Genegineer را نابود کنند، اما در ابتدا باید سه غول را نابود کنند که بسیار شبیه تایتان‌های داستان ارن یگر می‌باشند.

دومینو می‌تواند با استفاده از موشک‌های جت، دو غول را نابود کند اما قبل دست به کار شدن برای سومین غول، وید شخصا وارد میدان شده و با استفاده از کاتانا دوگانه خود (که باز هم اشاره ایی به داستان حمله به تایتان دارد) غول آخر را از داخل سلاخی می‌کند. ددپول با طنز جالب و بی رحمانه خود به داخل دهان تایتان پریده، قورت داده شده و در شکم غول منفجر می‌شود.

توانایی مارول در کراس اور ددپول و حمله به تایتان

در حالی که ددپول با فاکتور شفابخشی سرعتی‌اش و توانایی‌های مبارزه خود به یکی از بهترین قهرمان‌ها برای از بین بردن غول‌ها محسوب می‍‌‌شود، هرکدام از تایتان‌ها اگر در دنیای مارول قرار بگیرند، ثانیه‌ایی فرصت زنده ماندن ندارند. به خصوص با وجود قهرمانان X-Men، تایتان‌های متوسط به سادگی محو شده و حتی تایتان‌های بزرگ‌تر مانند Colossal Titan، Beast Titan یا Attack Titan هم با وجود جهش یافته‌هایی مانند Storm، Magneto، Thor، یا Hulk تهدیدی خطرناک در دنیای مارول محسوب نمی‌شوند.
در عین اینکه این هیولاهای غول پیکر مطمئنا مشکلی برای بیشتر قهرمانان محسوب می‌شوند، ددپول و X-Force نشان دادند که تایتان‌ها کوچکترین نگرانی را برای ددپول به وجود نمی‌آورند و کراس اور ددپول و حمله به تایتان نشان داد که این غول‌ها در دنیای مارول کوچکترین شانسی ندارند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

9 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments