رایان رینولدز از ولورین در Deadpool 3 می‌گوید

برخورد ددپول و ولورین ارزش انتظار را دارد

ولورین در Deadpool 3

رایان رینولدز (Ryan Reynolds)، بازیگر نقش شخصیت محبوب ددپول (Deadpool) به تازگی راجع به ولورین در Deadpool 3 صحبت کرده و وعده‌هایی داده که مقداری از نگرانی طرفداران راجع به بازگشت این شخصیت کم می‌کند.

در حالی که رایان رینولدز و هیو جکمن (Hugh Jackman) با خبر همکاری ددپول و ولورین در Deadpool 3 سر و صدای زیادی در سطح اینترنت به پا کردند، اما نگرانی‌های زیادی از سوی طرفداران مارول (Marvel) در این رابطه وجود دارد، به خصوص پس از این که در فیلم Logan محصول سال ۲۰۱۷ شاهد پایان داستان این قهرمان دوست‌داشتنی مجموعه X-Men به زیباترین شکل ممکن بودیم.

هیو جکمن قبلا تائید کرده بود که وقایع داستان فیلم Deadpool 3 قبل از اتفاقات فیلم Logan جریان دارد و این به وضوح نشان می‌دهد که هیچ کس نمی‌خواهد به روشی که آن فیلم به پایان رسید، دست بزند.

اکنون نوبت رایان رینولدز است که جزئیات جدیدی درباره بازگشت هیجان‌انگیز ولورین در Deadpool 3 به اشتراک بگذارد.

رایان رینولدز از اولین حضور ولورین در دنیای سینمایی مارول استقبال می‌کند

رایان رینولدز، ستاره مجموعه فیلم‌های Deadpool در صحبت با رسانه درپ (The Wrap) در مورد این که فیلم Deadpool 3 چگونه با بازگشت هیو جکمن به عنوان ولورین (Wolverine) مواجه خواهد شد، صحبت کرد.

او در حالی که اعتراف می‌کند که لحن این دنباله مانند یک نمایش بندبازی خواهد بود و فکر می‌کند که برخورد ددپول و ولورین ارزش انتظار را دارد. او در این رابطه گفت:

من فکر می‌کنم که این مثل یک نمایش بندبازی هستش. منظورم اینه که بیشتر این فیلم‌ها همیشه مثل بندبازی هستن، بنابراین تو این مثال، شما با دو شخصیت نمادین زیبا که در دنیای فرعی مارول وجود دارن، برخورد می‌کنید – در این نقطه ما در دنیای سینمایی مارول هستیم.

وقتی از رایان رینولدز در مورد لحن این فیلم پرسیده شد، او قول داد که طرفداران ددپول و ولورینی را ببینند که احساس واقعی بودن فوق‌العاده‌ای دارند. او در اینباره گفت:

این واقعا به نوعی یافتن راهی برای خدمت به هر دوی این شخصیت‌هاست که برای هر یک از اون‌ها به طور فوق‌العاده‌ای درست احساس می‌شه و من فکر می‌کنم این دو اشتباه در واقع به شیوه‌ای بسیار عالی مسیر درست رو ایجاد می‌کنن.

حرف‌های رایان رینولدز همان چیزی است که رت ریس (Rhett Reese)، یکی از نویسندگان فیلم Deadpool 3 قبلا در مورد استودیو مارول (Marvel Studios) به آن اشاره کرده بود و این که سران این شرکت به آن‌ها اجازه داده که هر کاری که می‌خواهند را انجام دهند. او در این ارتباط گفت:

تقریبا مثل پوشیدن یک ژاکن قدیمی راحته. مارول واقعا از ما حمایت کرده تا لحن و دیدگاهی که نسبت به اون داریم رو حفظ کنیم. اون‌ها بسیار حمایتگر بودن و در هیچ چیزی دخالت نمی‌کردن، اما همچنین به ما اجازه دادند تا هر کاری که می‌خوایم رو انجام بدیم. بنابراین این واقعا جالب بود ما دانشمندان دیوانه‌ای هستیم که دوباره به آزمایشگاه برگشتیم. ددپول شخصیت مورد علاقه ماست و همیشه شخصیتی هستش که فکر می‌کنم بیشتر با اون در ارتباط هستیم و از این که اجازه داده شد دوباره فیلم اون رو بنویسیم، بسیار سپاسگزاریم. بنابراین این یک انفجاره. مثل اینه که بعد از تعطیلات تابستانی دوباره به مدرسه برگردیم. خیلی جالبه.

این اولین باری نیست که رایان رینولدز درباره حفظ میرات ولورین صحبت می‌کند این بازیگر که به عنوان مهمان در برنامه The Tonight Show با اجرای جیمی فالون (Jimmy Fallon) حضور داشت، ابتدا هیجان خود را از همکاری با هیو جکمن در فیلم Deadpool 3 ابراز کرد.

جیمی فالون: شما برای Deadpool 3 دارید با هیو همکاری می‌کنید.

رایان رینولدز: آره. آره داریم همکاری می‌کنیم. از این بابت خیلی هیجان‌زدم. من نمی‌تونم باور کنم که این اتفاق می‌افته.

او سپس قول داد که به طور کامل میراث لوگان را همان طور که به پایان رسیده بود، حفظ می‌کند.

جیمی فالون: ...خیلی جالبه. اما ولورین- چطوری اون ولورینو میاره.

رایان رینولدز: درباره آوردن ولورین، آره. ما راهی برای انجام اون پیدا کردیم که هیو جکمن تائید کرد و کوین فایگی (Kevin Feige) هم مشکلی نداشت، طوری که ما به طور کامل میراث لوگان رو حفظ می‌کنیم، همون طور که اون رو کنار گذاشته بودیم. ما با اون خرابکاری نمی‌کنیم و من واقعا در موردش هیجان‌زده هستم. من خوش‌شانسم که در این صنعت کار می‌کنم و به ویژه بسیار خوش‌شانسم که این مدت طولانی در اون کار می‌کنم. اما من واقعا می‌خوام با افرادی کار کنم که یا بسیار با استعداد هستن یا افرادی که دوستشون دارم و واقعا بهترین دوستم هستن. متاسفانه، هیو واجد هیچ کدام از این شرایط نیستش. اما من هیجان‌زدم، چون که از طرفداران لوگان هستم.

چگونه Deadpool 3 میراث ولورین را حفظ می‌کند؟

قول رایان رینولدز برای محافظت از میراث ولورین کاملا بجا بود، با توجه به این که هیو جکمن در مجموعه فیلم‌های X-Men کمپانی فاکس (20th Century Fox) نقش‌آفرینی بسیار ماندگاری از خود به جا گذاشت.

ما امید داریم تا این کار به بهترین شکل ممکن انجام شود، چون که نه تنها رایان رینولدز و هیو جکمن با آن درگیر هستند، بلکه کارگردان آن شان لوی (Shawn Levy) به همراه مجموعه‌ای از نویسندگان با استعدادی که به همراه دارد، به معنای واقعی کلمه در حال انجام یک کار تیمی کامل هستند که می‌توان به آن امیدوار بود.

نظر رایان رینولدز در مورد به تصویر کشیدن ولورین نشان می‌دهد که این شخصیت مشابه حضورهای گذشته خود خواهد بود، اما با یک عنصر اضافه شده تا با دنیای سینمایی مارول مناسب باشد.

هیو جکم قبلا درباره نحوه رفتار ولورین در Deadpool 3 صحبت کرده و گفته بود که این نسخه خشمگین‌تر، عصبانی‌تر و بدخلق‌تر از شخصیتی که طرفداران همیشه دیده‌اند، خواهد بود.

اگر چه مجموعه فیلم‌های X-Men کمپانی فاکس قبلا نمایی از طنز ولورین را نشان می‌دادند، اما نقش هیو جکمن در Deadpool 3 ممکن است بیشتر جنبه کمدی داشته باشد تا بتواند با شیطنت‌های وید ویلسون (Wade Wilson) همگام شود. با این حال، این اثر می‌تواند رفتار جدی و خشک ولورین را نشان دهد، در حالی که وید ویلسون با قدرت تمام شوخی‌هایش را به سمت او پرتاب می‌کند.

فیلم Deadpool 3 در تاریخ ۸ نوامبر ۲۰۲۴ (۱۸ آبان ۱۴۰۳) در سالن‌های سینمای سراسر جهان اکران خواهد شد.

3.7 3 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا