ابرشرور فیلم Deadpool 3

ابرشرور فیلم Deadpool 3 کیست؟ ۱۰ نامزد برتر بریدن سر ددپول!

ددپول و ولورین Vs. ؟

1%
  • 0/10
ابرشرور فیلم Deadpool 3 کیست؟ ۱۰ نامزد برتر بریدن سر ددپول! ۱ ۱۲ مهر ۱۴۰۱ مقالات جانبی (سینمایی) کپی لینک

ابرشرور فیلم Deadpool 3 کسی است که در مقابل تیم ددپول و ولورین (Wolverine) حاضر خواهد شد، اما از بین ۱۰ کاندید برتر این مطلب، کدام یک در اثر نهایی حاضر می‌شود؟

فیلم Deadpool 3 اثری است که دقیقا بعد از انتشار Deadpool 2 خبر ساخت آن به صورت کنایه‌طور در صحنه پس از تیتراژ، اعلام شد. با این حال نکته قابل توجه اینجاست که بعد از پخش این فیلم و مدتی بعد خریداری شدن سهام استودیو فاکس (20th Century Fox) توسط دیزنی (Disney)، شایعات بسیاری شنیده می‌شد که خبر از ملحق شدن مردان ایکس (X-Men) و همچنین ددپول به دنیای سینمایی مارول (Marvel Cinematic Universe) می‌دادند. این در حالی بود که خود بازیگر نقش شخصیت ددپول، رایان رینولدز (Ryan Reynolds) مدت‌ها به دنبال انجام دادن چنین کراس اوری با شخصیت‌های انتقام جویان بود و حتی جوک‌های بسیاری را درباره آن تعریف می‌کرد.

با این وجود پس از گذشت چند سال بالاخره کوین فایگی (Kevin Feige) خود رسما تایید کرد که داستان فیلم Deadpool در دنیای سینمایی مارول روایت می‌شود و رینولدز خود در ساخت آن کمک خواهد کرد. اما بعد از گذشت حدود ۲ سال، هنوز هیچ اطلاعات تازه‌ای درباره این فیلم وجود نداشت، تا اینکه بالاخره در صفحه رسمی کانال یوتوب رایان رینولدز ویدیویی را منتشر شد که نشان می‌داد او حضور هیو جکمن (Hugh Jackman)، بازیگر نقش ولورین را در این اثر سینمایی تایید می‌کند! کاراکتری که در فیلم Logan مرده بود و ظاهرا نسخه دیگر یا قدیمی آن در Deadpool ظاهر خواهد شد.

سپس در ویدیو دیگری جکمن و رینولدز سعی کردند تا توضیح بدهند که داستان از چه قرار است و چطور دو شخصیت ددپول و ولورین قرار است تا در کنار یکدیگر حاضر شوند، اما هرگز گفته نشد که شخصیت ابرشرور فیلم Deadpool 3 کیست و آن‌ها در مقابل چه تهدیدی مبارزه خواهند کرد.

با این حساب، فعلا فقط می‌توانیم درباره شخصیت منفی این فیلم حدس بزنیم و در لیست زیر، می‌توانید ۱۰ کاندید برتر، برای ایستادن در مقابل ددپول و ولورین را مشاهده کنید و اطلاعاتی را درباره آن‌ها به دست آورید.

۱۰. شخصیت Sabertooth

در واقع شخصیت سیبرتوث (Sabertooth) برادر ولورین است که بعد از برخی اتفاقات و مشکلاتی که برای او به وجود آمده، در مقابل او قرار گرفته و سعی می‌کند تا او را بکشد! یا حداقل بهتر است بگوییم این سناریویی بود که ما در دنیای کمیک‌های مارول و همچنین فیلم X-Men Origins: Wolverine دیدیم. اما حال که احتمال دارد این نسخه جدید از ولورین در دنیای سینمایی مارول حاضر شود، یعنی امکان حضور نسخه دیگری از سیبرتوث هم وجود دارد؟ صد درصد!

دو برادر در جنگ‌های جهانی در کنار یکدیگر بودند و به دلیل میوتنت (Mutant) بودن خود، مشکل بالا رفتن سن چندان هم روی آن‌ها تاثیرگذار نبود. اما به هر حال بالاخره در بخشی از تاریخ آن‌ها در مقابل همدیگر قرار گرفتند و حال در دنیای MCU احتمال دارد که باز هم حاضر شوند تا با یکدیگر رقابت کنند؛‌یک ریمچ عادلانه برای شخصیت سیبرتوث که اینبار می‌تواند ولورین و ددپول را با هم شکست دهد! همچنین رده سنی بزرگسال که برای این اثر سینمایی در نظر گرفته شده، یعنی قرار است تا شاهد صحنه‌های خونین بسیاری با تیغه‌های ولورین و احتمالا سیبرتوث باشیم.

۹. شخصیت Taskmaster

تسک مستر (Taskmaster)، واقعا چرا؟ آخرین بار که تسک مستر را دیدیم، او توسط بلک ویدو (Black Widow) نجات داده شد و از طرفی حال ظاهرا به خدمت گروه تاندربولتس (Thunderbolts) درآمده است؛ گروهی که ولنتینا فانتین (Valentina Fontaine) اعضای آن را جمع می‌کند و برای آن‌ها قراردادهایی را وضع خواهد کرد. حال آیا این احتمال وجود دارد که یکی از قراردادهایی که به شخص تسک مستر داده می‌شود، کشتن ددپول باشد؟ هرچیزی در مولتی ورس سینمایی مارول امکان‌پذیر خواهد بود!

در واقع در کمیک‌های مارول رقابت بین ددپول و تسک مستر چیزی است که زیاد دیده شده و حتی تسک مستر در برخی موارد موفق شده تا او را شکست دهد! به هر حال این شخصیت قابلیت کپی کردن حرکات هر کسی را دارد و این یعنی او قادر است تا به راحتی دو شمشیر مانند ددپول به دست بگیرد و نبردی خونین را با او داشته باشد. با این وجود، بد نیست بدانید که کپی کردن ولورین چندان هم شدنی نیست و شاید برگ برنده ددپول در این مبارزه، کمک گرفتن از عضو اصلی مردان ایکس باشد.

۸. رئیس جمهورهای مرده؟!

خود رایان رینولدز در سال‌های گذشته چندین بار اشاره کرده بود که دوست دارد تا فیلمی با همکاری هیو جکمن در دنیای سینمایی مارول بسازد که در آن، ولورین و ددپول وارد ماجراجویی می‌شوند که طی یک سفر و تحمل سختی‌های بسیار اتفاق می‌افتد. حال فکرش را بکنید که در این سفر، ولورین و ددپول مشغول شکار رئیس جمهورهای سابق ایالات متحده باشند!

در واقع در یکی از داستان‌های کمیک بوکی مارول که ظاهرا فقط به درد خود ددپول می‌خورد، او استخدام شده تا جمعی از رئیس جمهورهای قدیمی آمریکا را که به واسطه جادو تاریک از گور بلند شده‌اند تا رنده کند و دوباره به همان تابوتی که از آن بیرون آمده‌اند برگرداند. این ایده می‌تواند یک جماعت ابرشرور را برای فیلم Deadpool 3 پدیدار کند که البته یک دست پشت پرده هم به عنوان مبارزه نهایی آن رونمایی خواهد شد.

۷. شخصیت Deadpool

بله! همانطور که ولورین (یا هر شخصیت دیگری) می‌تواند نسخه متفاوتی در مولتی ورس داشته باشد، نسخه دیگری از ددپول هم ممکن است در فیلم Deadpool 3 حاضر شود! برای مثال به خاطر بیاورید که وید (Wade) در صحنه پس از تیتراژ فیلم Deadpool 2 به گذشته رفت و یک نسخه دیگر از خود را هم کشت! این مورد می‌تواند مجددا تکرار شود، با این تفاوت که حال نسخه‌ای از ددپول از جهان موازی وارد دنیای سینمایی مارول شده و می‌خواهد ددپول اصلی را بکشد.

شاید هم داستان به این شکل به پیش برود که ولورین در جهان خود با ددپول (به هر دلیلی) در حال مبارزه است، اما پس از آن می‌بینیم که ددپول اصلی در خط زمانی او حاضر می‌شود و سعی می‌کند تا به جنگیدن آن‌ها پایان بدهد.

۶. شخصیت Madcap

مدکپ (Madcap) یک شخصیت کارتونی و ابرشروری از کمیک‌های سری Deadpool است که همیشه با شخصیت‌های مارولی سر اینکه آن‌ها را روانی کرده، به مشکل می‌خورد! در واقع این کاراکتر قدرت این کار را دارد که شخصیتی دیگر را به کل دیوانه کند و در حقیقت او را به انجام کارهایی بیندازد که احمقانه به نظر می‌رسند.

حال با توصیف این شخصیت، منطقی است که در سبک طنز و عجیب فیلم‌های سری Deadpool، مدکپ ابرشرور فیلم Deadpool 3 باشد، نه؟ به خصوص اگر بدانید که او هم درست مثل ددپول قابلیت دوباره درمان شدن بدنش را دارد و حتی سخت‌ترین جراحت‌ها هم روی او تاثیر دائمی نخواهند داشت. همچنین ممکن است که او یکی از دو شخصیت ولورین یا ددپول را دیوانه کند و به جان یکدیگر بیندازد، در حالی که خود در نهایت با هر دو آن‌ها مبارزه خواهد کرد.

۵. شخصیت Mister Sinister

یکی دیگر از شخصیت‌های منفی که می‌تواند یک ابرشرور تمام عیار برای فیلم Deadpool 3 باشد، مستر سینیستر (Mister Sinister) خواهد بود؛ شخصیتی که یک میوتنت است و قابلیت تغییر و تبدیل مولکول‌های بدن خود را دارد تا به هر چیزی تبدیل شود! این مورد می‌تواند ضمن ترسناک نشان دادن این کاراکتر، او را به همان زمینه طنز سری فیلم‌های Deadpool هم نزدیک کند.

با این حال باید بدانید که شخصیت مستر سینیستر در واقع ابرشرور سری کمیک‌های مردان ایکس است و همین موضوع باعث می‌شود تا در صورت حضور او در فیلم Deadpool 3، شاهد برخی اشاره‌های مستقیم به سایر اعضای تیم مردان ایکس هم باشیم.

۴. شخصیت Hit-Monkey

احتمالا شخصیت هیت مانکی (Hit-Monkey) را از سریال اختصاصی آن از شبکه Hulu که البته ربطی هم به وقایع دنیای سینمایی مارول ندارد می‌شناسید. اما خب، دنیای سینمایی مارول حال به یک مولتی ورس بزرگ وصل شده و این یعنی هرچیزی ممکن است؛ طوری که شاید ابرشرور فیلم Deadpool 3 که دقیقا می‌تواند یک طنز بزرگسال و خوب را برای بیننده به تصویر بکشد، همین هیت مانکی باشد!

هیت مانکی درست مثل ددپول یک قاتل درجه ۱ است که راه رسم این کار را هم در ژاپن به خوبی یاد گرفته و در کار کردن با انواع اسلحه هم به درجه استادی رسیده تا رقیبی عالی برای ددپول باشد. حال ولورین این بین چه کاره خواهد بود؟ شاید جهانی که هیت مانکی از آن می‌آید، یک نسخه از ولورین داشته باشد که با او در حال مبارزه است.

۳. شخصیت Ajax

ایجکس (Ajax) نام شخصیتی بود که در فیلم بسیار نا امیدکننده و عجیب Eternals دیده بودیم و تا جایی که به خاطر داریم، شرور نبود. با این وجود باید بدانید که در کمیک‌های مارول، یک ایجکس دیگر هم وجود دارد که برای دکتر کیل برو (Killbrew) کار می‌کند و از قضا مسئول فعال کردن برخی قابلیت‌های ددپول هم بوده است! طوری که بعد از آن ددپول او را می‌کشد و سپس دکتر خبیث بدن بی‌جان او را به یک سایبورگ تبدیل می‌کند تا ددپول را شکار کند؛ یک سناریو بی‌نظیر برای ابرشرور فیلم Deadpool 3 که البته ولورین هم در آن نقش دارد.

در نظر داشته باشید که ایجکس در فیلم Deadpool سال ۲۰۱۶ هم حضور داشت و از وید شکست خورد، اما حال می‌تواند دوباره برگردد و مثل داستان نسخه کمیک بوکی انتقام بگیرد.

۲. شخصیت William Stryker

در فیلم X-Men Origins: Wolverine دیدیم که شخصیتی به نام ویلیام استرایکر (William Stryker) وجود دارد که برنامه‌ای تحت عنوان Weapon X را اجرا کرده و به واسطه آن، قصد دارد تا کنترل ددپول و همچنین ولورین را به دست بگیرد. هر دو میوتنت از این فرد خاطره خوشی ندارند و به همین واسطه نیز می‌توان یک بهانه دست نویسنده داستان داد تا این دو شخصیت در کنار همدیگر بر ضد او مبارزه کنند.

لازم به ذکر است که احتمال دارد این نسخه از ویلیام استرایکر همان شخصیت حاضر در فیلم‌های سری X-Men نباشد و از طرفی، ددپول با ماشین زمان شخصیت کیبل (Cable)، در تاریخ گند زده باشد! باید صبر کرد و دید..

۱. شخصیت Evil Deadpool

احتمالا اگر طرفدار سری بازی‌های Tekken باشید، شخصیتی به نام جین (Jin) را می‌شناسید که اگر قدرت‌های شیطانی خود را فعال کند، به دویل جین (Devil Jin) تبدیل خواهد شد. حال این وضعیت را ضمن منکر دشن شیطان‌ها، برای شخصیت ددپول در نظر بگیرید؛ اویل ددپول!

شخصیت اویل ددپول (Evil Deadpool) یا همان ددپول شیطانی، کسی است که از تکه‌‌های بدن خود ددپول تشکیل شده است؛ یعنی وقتی که ددپول در مبارزه‌ای سر، دست یا اعضای بدنش را از دست داده، آن بخش‌های بدنش جمع شده و در مکانی به همدیگر وصل شده‌اند تا یک ددپول دیگر به وجود بیاید! نسخه‌ای که برخلاف شخصیت اصلی، به هیچ صراطی مستقیم نیست و کار خود را می‌کند.

به هر حال اضافه کردن شخصیت منفی که همان کاراکتر اصلی است و به یک شیطان تبدیل شده، کاری است که پیش‌تر در کمیک‌ها و حتی فیلم‌های مختلفی دیده بودیم. برای مثال حتی در فیلم Logan در سال ۲۰۱۷ هم دیدیم که ولورین یک نسخه دیگر از خود را می‌بیند و همان شخص هم باعث مرگش می‌شود! این در حالی است که برای شخصیت ابرشرور فیلم Deadpool 3 نیاز است تا هر انتخابی که انجام می‌شود، قطعا درست و ساخته و پرداخته باشد. به هرحال این اولین حضور ددپول در دنیای سینمایی مارول است و باید حتما حتما خاص ساخته شود!مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments