خط زمانی فیلم Deadpool 3 توسط بازیگر فیلم Logan مشخص شد

سفر مشترک ددپول و لوگان!

خط زمانی فیلم Deadpool 3

هیو جکمن (Hugh Jackman) بازیگر فیلم لوگان (Logan) عنوان کرد که خط زمانی فیلم Deadpool 3 پیش از فیلم لوگان قرار دارد. 

حضور جکمن در فیلم Deadpool 3 از استودیوی مارول به یکی از بزرگ‌ترین اخبار منتشر شده در رابطه با فیلم‌های کمیکی سال تبدیل شد و ستاره استرالیایی برای اولین بار به عنوان جهش‌یافته معروف در اولین فیلم خود از MCU حاضر خواهد شد. هنگامی که خبر حضور او در این اثر منتشر شد، توجه مخاطبین به یک سوال اصلی معطوف شد؛ ولورین چگونه در این فیلم زنده است؟ طرفداران مارول هنوز مرگ دردناک ولورین در فیلم لوگان که نامزد جایزه اسکار سال ۲۰۱۷ شد را به خاطر دارند، این موضوعی بود که جکمن و رایان رینولدز (Ryan Reynolds) در واقع در دومین ویدیو منتشر شده از این اثر به آن پرداختند و این گونه حضور لوگان در دنیای سینمایی مارول بار دیگر تایید شد. اکنون در حالی که آماده‌سازی برای دنباله مورد انتظار MCU ادامه دارد، جکمن کاملاً مشخص کرده است که Deadpool 3 در رابطه با آخرین پروژه مارول او در چه خط زمانی قرار دارد.

خط زمانی فیلم Deadpool 3

هیو جکمن، بازیگر شخصیت ولورین (Wolverine) از فرنچایز مردان ایکس (X-Men) و تازه وارد MCU، در پادکست The Empire Film در این باره صحبت کرد و فاش کرد که در کنار آخرین فیلم مردان ایکس، Logan محصول سال ۲۰۱۷، خط زمانی فیلم Deadpool 3 در کجای جدول زمانی مارول قرار می‌گیرد. وقتی از جیمز منگولد، کارگردان لوگان پرسیده شد که واکنش جیمز منگولد به بازگشت این شخصیت چگونه بوده است، جکمن به اشتراک گذاشت که او واقعاً در این مورد جالب برخورد کرده است و ادامه داد که داستان فیلم ددپول 3 پیش از اتفاقات فیلم لوگان اتفاق افتاده است، موضوعی که باعث تسکین منگولد شد.

اون واقعاً در این مورد خیلی باحال بود. من بهش گفتم که داستان این فیلم قبل از فیلم ما اتفاق افتاده است، بنابراین نمی‌خواستم با چنگال‌هایی که از قبر بیرون می‌زنند، بیرون بپرم. بنابراین خیال او از این موضوع راحت شد و کاملاً متوجه شد. اون فکر می‌کنه این ایده خیل خوبیه.

جکمن به صراحت عنوان کرد که هیچ کس نمی‌خواهد با روشی که لوگان داستان خود را به پایان رساند، با این شخصیت خداحافظی کند، او همچنان ادامه داد، قرار بر این بوده است که او تا سال ۲۰۲۲ به ایفای نقش لوگان ادامه دهد.

هیچ‌کدام از ما نمی‌خواستیم این کار را انجام دهیم. من واقعاً به آن فیلم و کاری که انجام دادیم افتخار می‌کردم، و احساس خوبی داشتم. در واقع، به مدت پنج سال، واقعاً، صادقانه، می‌توانم به شما بگویم، برایم سخت می‌گذشت و خسته بودم. ۱۴ آگوست بود، یادم می‌آید رانندگی می‌کردم و همین طور برایم پیش آمد. فقط فکر می کردم این خیلی سرگرم کننده خواهد بود. احتمالاً در آن فیلم بیشتر لذت خواهم برد. بیشتر از هر کاری که تا به حال انجام داده‌ام. در ۱۳ آگوست سال جاری بود، من به این فکر می‌کردم که دیگر هرگز آن نقش را بازی نمی‌کنم و ناراحت کننده بود.

به لطف معرفی مولتی‌ورس، همراه با ده‌ها کاراکتر قدیمی و دیگر تازه‌واردها، در حال حاضر مسائل و سوالاعاتی متعدد مربوط به جدول زمانی حماسه مولتی‌ورس به وجود آمده است. Spider-Man: No Way Home اولین مورد بود و با پنج شرور خود که از لحظات قبل از مرگشان نجات یافته و وارد خط زمانی زمین ۶۱۶ شده بودند، در حالی که قهرمانان دنیای اسپایدرمن سونی، توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) از موقعیت های “امروز” خود وارد زمین ۶۱۶ شدند. به لطف اتفاقات سریال لوکی و اینکه پدیده Multiverse در پایان فصل ۱ به هم ریخت، مشکلات بیشتری ایجاد شد و فصل دوم این سریال بیشتر به عواقب قتل شخصیت آن شخص جاویدان (He Who Remains) که همان کنگ فاتح است، توسط سیلوی می‌پردازد.

اکنون هیو جکمن مشخص کرد که فیلم ددپول ۳ اتفاقات پیش از مرگ ولورین در فیلم لوگان را روایت می‌‌کند و بازگشت او به پرده سینما ارتباطی با مولتی‌ورس ندارد و تایم لاین فیلم‌های مردان ایکس را بهم نخواهد زد. این دومین باری است که جیمز هاولت پس از فیلم X-Men: Days of Future Past در سال ۲۰۱۴ با چندین جدول زمانی مواجه می‌شود، اما این بار او با پیوستن به MCU ماجراجویی دیوانه‌کننده‌تری را تجربه می‌کند.

شایعات حاکی از آن است که Deadpool 3 با بررسی جدول‌های زمانی مختلف، سازمان Time Variance Authority از سریال Loki را در مسیر اصلی داستان این فیلم قرار می‌دهد و به ددپول و لوگان فرصتی می‌دهد تا ببینند مولتی‌ورس واقعاً چقدر گسترده است. فیلم Deadpool 3 در تاریخ ۸ نوامبر سال ۲۰۲۴ برابر با ۱۷ آبان ماه سال ۱۴۰۳ در سینماها اکران خواهد شد.

4.3 4 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا