رایان رینولدز به شایعه حضور تیلور سویفت در فیلم Deadpool 3 پاسخ داد

خود ددپول استقبال می‌کند!

در طبقه چهارم هتل، آکیتو و کی کی با یک یوکایی برخورد کردند که به نام نوریکابه شناخته می‌شد که تمارض می‌کرد دیواری است که ورودی اتاقی را بسته بود. آکیتو آن را جذب کرد و یک ماگاتاما به دست آورد.

اخیرا شایعه‌ای درباره حضور تیلور سویفت در فیلم Deadpool 3 منتشر شده بود که طبق آن، خواننده مطرح انگلیسی‌زبان قرار بود تا در این اثر سینمایی حاضر شود، در حالی که اینبار خود بازیگر نقش شخصیت ددپول به این خبر غیر رسمی، واکنش نشان داده است.

حدود یک ماه پیش دو تیزر برای فیلم مورد انتظار Deadpool 3 منتشر شد که در آن، رایان رینولدز (Ryan Reynolds) بالاخره به بخشی از شایعات مبنی بر حضور دوباره هیو جکمن (Hugh Jackman) در قامت ولورین (Wolverine) پاسخ داد و متوجه شدیم که صد درصد قرار است تا ددپول (Deadpool) ‌و ولورین را در کنار همدیگر ببینیم! با این وجود نکته قابل توجه اینجاست که همین خبر خود باعث شد تا بسیاری از کاربران سوال‌های بیشتری را درباره این اثر سینمایی داشته باشند و کسی نداند که چطور ولورین پس از مرگ در فیلم Logan دوباره برای ادامه داستان باز می‌گردد. این در حالی بود که با انتشار یک تیزر دیگر، رینولدز توضیح داد که این داستان هیچ ربطی به فیلم Logan ندارد و این نسخه متفاوتی از ولورین خواهد بود.

با این حال گرچه می‌دانیم که این داستان به دنیای سینمایی مارول مربوط می‌شود و ددپول از دنیای متفاوت خود به آن می‌آید، اما هنوز ایده‌ای از داستان آن نداریم. به همین دلیل نیز معلوم نیست که چه شخصیت‌های تازه‌ای در آن حاضر می‌شوند و چطور می‌توان روایت ولورین را به ددپول، آن هم در دنیای سینمایی مارول مرتبط کرد. این در حالی است که اخیرا درباره کاراکترهای حاضر در Deadpool 3 شایعه تازه‌ای منتشر شده که نشان می‌دهد تیلور سویفت (Taylor Swift) قرار است تا نقشی را در این اثر سینمایی ایفا کند!

پاسخ رینولدز به حضور تیلور سویفت در فیلم Deadpool 3

گرچه تصور می‌کردیم که رینولدز واکنش مثبتی را به این شایعه نشان دهد و خبری امیدوارکننده درباره حضور این بازیگر مطرح را داشته باشیم، اما متاسفانه انگار خبری از این داستان نیست و تیلور سویفت در فیلم Deadpool 3 حاضر نخواهد شد؛ مگر اینکه این خبر هم دروغ باشد و درست برخلاف حرف‌هایی که اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) می‌زد و در No Way Home حاضر شد، اینبار هم به صورت ناگهانی شاهد حضور سویفت در فیلم جدید ددپول باشیم.

در واقع رینولدز گفته بود که اگر این شایعه درست باشد و سویفت برنامه‌ای برای حضور در فیلم Deadpool 3 را داشته باشد، قطعا از آن استقبال خواهد کرد. او اظهار کرده که خودش و تمام اعضای خانواده از طرفداران درجه ۱ تیلور سویفت هستند و واقعا از این ایده که او به عنوان یک نقش کمیو در فیلم ظاهر شود، واقعا آن‌ها را خوشحال خواهد کرد. با این حساب، می‌توان برداشت کرد که خود رایان رینولدز هم از چیزی خبر ندارد و شاید سازندگان برنامه خاصی را برای این فیلم داشته باشند؛ به هر حال اگر اخبار دنیای سنیمایی مارول را دنبال کرده باشید، این موضوع مشخص است که همیشه شایعات درست و اطلاعات فراوانی درباره پروژه‌های آن منتشر می‌شود که خیلی از آن‌ها بعدها در فیلم یا سریال‌های آن دیده می‌شوند. در نتیجه هیچ بعید نیست که تیلور سویفت در فیلم Deadpool 3 ظاهر شود.

حدود یک ماه پیش زمانی که تیزر فیلم Deadpool 3 منتشر شد، برخی از طرفداران متوجه شدند که رایان رینولدز و هیو جکمن، در همان خانه‌ای هستند که در فیلم کوتاه All Too Well که توسط تیلور سویفت کارگردانی شده، استفاده شده بود. این باعث شد تا بسیاری از افراد فکر کنند این اثر نیز به نحوی با تیلور سویفت ارتباط دارد و باید به زودی شاهد معرفی و حضور رسمی او به عنوان بازیگر در Deadpool 3 باشیم. این ممکن بود یک اشاره غیر مستقیم به این جریان باشد و هنوز احتمال دارد که سویفت در این فیلم حاضر شود، اما نکته کار اینجاست که به جز او، اخیرا حتی شایعه شده که ددپول قصد دارد تا با شخصیت‌های تیم قدیمی چهار شگفت انگیز (Fantastic Four) هم دیدار کند و این یعنی قرار است تا شاهد وقایع مولتی ورسی و بزرگی در فیلم Deadpool 3 باشیم!

فیلم Deadpool 3 در تاریخ ۱۸ آبان ۱۴۰۳ نوامبر ۲۰۲۴) اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا