برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

سفر در زمان بخشی از داستان فیلم Deadpool 3 خواهد بود | ارتباط با سریال Loki؟!

تی وی ای به دنبال ددپول!

سفر در زمان بخشی از داستان فیلم Deadpool 3 خواهد بود | ارتباط با سریال Loki؟! ۳ ۲۹ آذر ۱۴۰۱ سینمای جهان کپی لینک
داستان فیلم Deadpool 3

طبق گفته بازیگر نقش ولورین (Wolverine)، هیو جکمن (Hugh Jackman)، به نظر می‌رسد که سفر در زمان بخشی از داستان فیلم Deadpool 3 خواهد بود.

مدت‌هاست که از انتشار دو تیزر فوق‌العاده عجیب از فیلم مورد انتظار Deadpool 3 می‌گذرد؛ اثری که در آن رایان رینولدز (Ryan Reynolds) یکبار دیگر در نقش ددپول (Deadpool) حاضر می‌شود و ماجرای متفاوتی را به نمایش می‌گذارد. با این وجود چیزی که باعث جذاب‌تر شدن قسمت سوم از سری فیلم‌های Deadpool می‌شود، این است که بالاخره قرار است تا در این اثر سینمایی شاهد حضور شخصیت ولورین با بازی هیو جکمن، در کنار ددپول باشیم!

در واقع این خبر در همان تیزرهای منتشر شده از فیلم Deadpool 3 به کاربران اطلاع داده شد، اما نکته کار اینجاست که ولورین در فیلم سال ۲۰۱۸ Logan کشته شده و این کمی داستان را برای داستان فیلم مورد انتظار ددپول 3 پیچیده می‌کند. با این وجود، پیش‌تر نیز اشاره کرده بودیم که چطور احتمال دارد شاهد ولورین در این اثر سینمایی حاضر شود و یکی از راه‌های پیشنهادی آن، استفاده از قابلیت سفر در زمان بود؛ چیزی که در صحنه پس از تیتراژ فیلم Deadpool 2 دیده بودیم و وید ویلسون (Wade Wilson) حتی از آن برای کشتن هیتلر استفاده کرده بود! این در حالی است که در گذشته این فقط یک تئوری بود و حال بازیگر نقش ولورین آن را تایید کرده است.

صحبت‌های هیو جکمن درباره داستان فیلم Deadpool 3

طی آخرین مصاحبه بازیگر نقش ولورین در دنیای فیلم‌های سری مردان ایکس،‌ هیو جکمن اظهار کرده که او هنگامی که فیلم Logan را بازی کرد، اعلام کرده بود که کارش با این نسخه از ولورین دیگر به پایان رسیده و این سرنوشت، دقیقا همان چیزی بوده که او همیشه برای این کاراکتر می‌خواسته است. با این وجود، وقتی که رایان رینولدز داستان فیلم Deadpool 3 را برای او توضیح داده و گفته که هیچ ربطی به خط زمانی Logan نخواهد داشت، او حاضر شده تا یکبار دیگر ایفای نقش ولورین را قبول کند.

بعد از فیلم Logan من گفتم که دیگه کارم با این نقش تموم شده، چون با اتفاقی که برای لوگان افتاد خوشحال بودم و مشکلی نداشتم. اما بعدش بحث استفاده از یه دستگاهی شد که میشه باهاش توی دنیای مارول، بین خط‌های زمانی سفر کنی و خب مربوط به یه مسئله علمی هم هست. نکته‌ش هم این بود که دیگه نیازی نیست تا داستان Logan رو بهم بریزیم؛ چیزی که نه خودم دوست داشتم که انجام بشه و نه طرفدارا.

پیش‌تر نیز می‌دانستیم که به نحوی قرار است تا داستان این فیلم درباره سفر در زمان و رفتن از دنیای موازی به خط‌های زمانی مختلف باشد، اما اینکه هیو جکمن خود این مسئله را تایید کرده، نشان می‌دهد که تا چه حد این موضوع دارای اهمیت خواهد بود. به هر حال در صحنه پس از تیتراژ فیلم Deadpool 2 در یک سکانس دیدیم که ددپول سراغ ولورین می‌رود و به او می‌گوید که در حال پاکسازی تایم لاین‌های مختلف است؛ اما آیا این نسخه از ولورین که در داستان فیلم Deadpool 3 حاضر می‌شود، همان ورژن صحنه پس از تیتراژ خواهد بود؟

در واقع حتی اگر دقت کرده باشید این فیلم می‌تواند کاملا مرتبط به آثار بزرگی مانند Avengers: Secret Wars باشد؛ طوری که در اینجا ددپول با رفتن به خط‌های زمانی مختلف و بهم زدن نظم آن‌ها، باعث ایجاد رسوخ یا همان Incursion می‌شود؛ چیزی که در فیلم Doctor Strange 2 بیشتر درباره آن‌ها شنیدیم و متوجه شدیم که باعث نابودی یک یا چند جهان خواهد شد! این در حالی است که داستان فیلم انتقام جویان 6 کاملا درباره همین رسوخ‌های پشت سر هم خواهد بود.

شایعه ارتباط لوکی با Deadpool 3 داستان را هیجان‌انگیزتر می‌کند!

علاوه بر گفته‌های بازیگر نقش ولورین، جالب است بدانید که اخیرا شایعه‌ای منتشر شده که طیق آن، ظاهرا داستان فیلم Deadpool 3 شامل حضور شخصیت موبیوس (Mobius) و همچنین سازمان محافظان زمان یا همان TVA خواهد بود. به هر حال در پایان فصل اول سریال Loki دیدیم که نسخه دیگری از کانگ فاتح (Kang The Conqueror) پس از کشته شدن He Who Remains در حال پاکسازی خط‌های زمانی مختلف، با سازمان جدید TVA است. از طرفی هم ددپول و ولورین قرار است تا در زمان سفر کنند، پس منطقی است که ماموران تی وی ای سراغ ددپول بروند و قصد جان او را داشته باشند!

این شایعه وقتی جالب می‌شود که بدانیم شخصیت‌های لوکی (Loki) و سیلوی (Sylvie) هم در این اثر سینمایی ایفای نقش خواهند کرد و حضور آن‌ها تایید شود. به هر حال باید کسی باشد که بتواند جلوی کانگ فاتح را بگیرد و این کار قطعا از پس ددپول به تنهایی بر نمی‌آید. همچنین در نظر داشته باشید که کاراکتر کیبل (Cable) در فیلم Deadpool 2 خود از آینده آمده بود و با تکنولوژی سفر در زمان آشنایی داشت؛ پس هیچ بعید نیست که او با کانگ ملاقات داشته باشد و حتی شاهد مرگ یا کمک کردن او به ددپول باشیم.

فیلم Deadpool 3 در تاریخ ۱۸ ابان سال ۱۴۰۳ (۸ نوامبر ۲۰۲۴) اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments