1%
  • 0/10

ارتباط فیلم Deadpool 3 با لوکی و شخصیت میس مینتس چیست؟

قرارداد پنهانی ددپول با تی وی ای؟!

ارتباط فیلم Deadpool 3 با لوکی و شخصیت میس مینتس چیست؟ ۰ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ سینمای جهان کپی لینک
ارتباط فیلم Deadpool 3 با لوکی

اخیرا شایعات بسیاری درباره ارتباط فیلم Deadpool 3 با لوکی – Loki و شخصیت میس مینتس (Miss Minutes) منتشر شده و حال رایان رینولدز خود به آتش آن دامن زده است!

روز گذشته بود که در یک مقاله برای شما توضیح دادیم که چطور ممکن است که شخصیت ددپول (Deadpool) در فیلم جدید خود، نهایتا داستان را به سمت انتقام جویان 6 ببرد و به نحوی، شروع کننده وقایع Secret Wars باشد. در واقع سکانس پایانی فیلم Deadpool 2 خود به اندازه کافی گویای ماجرا بود تا بدانید که سفر در زمان (که هسته اصلی مولتی ورس ساگا است)، چقدر در این داستان نقش دارد و قطعا Deadpool 3 جزئیاتی را مرتبط با جهان‌های موازی و سفر در زمان خواهد داشت.

اگر با این نظر موافق نیستید، بد نیست فیلم Logan را تماشا کنید؛ جایی که شخصیت ولورین (Wolverine) کشته می‌شود و سازندگان و خود هیو جکمن (Hugh Jackman)، بازیگر این نقش نیز آن را تایید کرده بودند. با این حال ما در حال حاضر می‌دانیم که ولورین قطعا در Deadpool 3 حاضر خواهد شد. این در حالی است که طی یک تیزر، خود رایان رینولدز (Ryan Reynolds) و هیو جکمن توضیح داده بودند که این ولورین حاضر در فیلم، اصلا داستان مرتبطی با لوگان (Logan) ندارد و او قطعا در همان اثر سینمایی قبلی ساخته شده توسط استودیو فاکس (20th Century Fox) کشته شده است. با این حساب، قطعا در این فیلم ددپول از جهان خود به دنیای موازی خواهد رفت و شاید حتی شاهد سفر در زمان توسط او، با همان ساعتی باشیم که از کیبل (Cable) دزدیده بود.

حال که می‌دانید موضوع Deadpool 3 با سفر در جهان موازی در ارتباط است و پایان Deadpool 2 خود این زمینه را فراهم کرده، جالب است بدانید که حساب توئیتر شخصیت میس مینتس اخیرا با خود بازیگر ددپول پیام‌هایی را رد و بدل کرده و عملا به شایعات مربوط به حضور ددپول در دنیای موازی و همچنین ارتباط او با این ساعت هولوگرامی اضافه می‌کند!

ارتباط فیلم Deadpool 3 با لوکی و میس مینتس از یک پیام و کامنت شروع شد

چند روز پیش یک اتفاق خیلی جالب در فضای مجازی رخ داد و حساب کاربری شخصیت میس مینتس، یک پست با اعداد ۰ و ۱ با زبان باینری منتشر کرد. معنی متن نوشته شده در این پست این بود که «من در حال چک کردن چیزی هستم» (یا حداقل معنی تقریبی آن همین بود). افراد با گذاشتن برخی کامنت‌ها سعی کردند تا به این پست واکنش نشان بدهند و آن را ترجمه کردند، اما خود حساب میس مینتس پاسخ داد که خبری نیست.

با این وجود پس از گذشت مدتی، روز گذشته شاهد پست شدن یک پست دیگر توسط میس مینتس بودیم؛ جایی که او با تگ کردن صفحه اصلی شخصیت ددپول، به او سلام کرده بود. در واقع میس مینتس فقط نام ددپول را تگ کرده و به حساب رسمی او این پست را ارجاع داده بود، اما پس از گذشت چند ساعت، رایان رینولدز با اکانت شخصی خود به آن پاسخ داد! رینولدز هم در جواب به میس مینتس سلام کرده و افراد در کامنت‌های این پست، تعداد بسیار زیادی نظرات مختلف و سوال‌هایی را پرسیده‌اند که بی‌جواب مانده‌اند؛ به جز یک سوال که خود میس مینتس به آن پاسخ داده است.

فردی سوال کرده که دلیل این سلام کردن ناگهانی به ددپول چیست و اینکه آیا قرار است تا ما شاهد ملاقات این دو کاراکتر باشیم؟ سپس حساب رسمی میس مینتس جواب داده است که «نه، فقط به یک دوست سلام کردم». واضح است که هیچوقت چنین اتفاقی تا این حد بی‌دلیل و بدون منظور توسط مارول انجام نمی‌شود. به همین ترتیب، هیچ بعید نیست که ارتباط فیلم Deadpool 3 با لوکی توسط شخصیت میس مینتس انجام شود.

میس مینتس چه ربطی به ددپول دارد؟

در واقع پایان فیلم Deadpool 2 نشان داد که شخصیت ددپول چندین بار به زمان‌های مختلف سفر می‌کند و حتی سعی داشته تا هیتلر را در دوران کودکی به قتل برساند! این یعنی طبق قانون و قاعده سفر در زمان در دنیای سینمایی مارول (Marvel Cinematic Universe)، هربار سفر در زمان توسط ددپول، باعث ایجاد شاخه‌های زمانی مختلف شده است. این در حالی است که کار سازمان تی وی ای (TVA) همین است که جلوی این شاخه‌ها را گرفته و آن‌ها را پاک کند.

بدین ترتیب، ارتباط فیلم Deadpool 3 و سریال Loki می‌تواند در این موضوع باشد که در تی وی ای جدید (یا همان قبلی)، شخصیت میس مینتس ددپول را به عنوان یکی از افرادی که شاخه‌های زمانی مختلفی را درست کرده، شناسایی کرده و سپس سعی می‌کند تا جلوی او را بگیرد. البته شاید هم ددپول خود با میس مینتس قرارهایی گذاشته و بدتر از همه، شاید تمامی این اتفاقات حین داستان Loki انجام شده باشد.

در واقع اگر به خاطر داشته باشید، هنگامی که کیبل با ددپول درباره ساعت سفر در زمان صحبت می‌کرد، اشاره کرده بود که او فقط دو بمب (Charge) برای سفر دارد و یکی را برای آمدن و دیگری را برای رفتن گذاشته است. حال در نظر داشته باشید که تی وی ای برای پاک کردن خط‌‌های زمانی از بمب‌های زمانی استفاده می‌کرد؛ آشنا به نظر نمی‌رسد؟ نکته دیگر درباره آن این است که ددپول وقتی به گذشته رفت و با ددپول ملاقات کرد، به او گفت که در حال پاک کردن خط‌های زمانی است! این یعنی ددپول ممکن است قراردادی را با تی وی ای داشته یا حتی با میس مینتس به توافق خاصی رسیده باشد! به هر حال اگر حتی دقت کرده باشید مشخص است که تکنولوژی ساعت کیبل شباهت‌های بسیاری را با همان رنگ زرد و نارنجی تی وی ای دارد! این نکته مخصوصا هنگامی که ددپول از این ساعت استفاده می‌کند قابل مشاهده است.

در این صورت، شاید فیلم Deadpool 3 ارتباط ددپول با لوکی و همچنین شخصیت میس مینتس را هم نشان دهد و در نهایت بفهمیم که ساعت هولوگرامی تی وی ای چه کارهایی را انجام می‌داده است. به هر حال اگر به خاطر داشته باشید، حضور میس مینتس اصلا محدود به مکان یا نقطه خاصی از مکان یا زمان نبود؛ بلکه او می‌توانست در هر جایی که می‌خواهد ظاهر شود و قاعدتا این ویژگی را مدیون ورینت He Who Remains از کانگ فاتح (Kang The Conqueror) در سریال Loki خواهد بود.

با این وجود حال که ورینت اصلی ناتانائیل ریچاردز (Nathaniel Richards) توسط سیلوی (Sylvie) کشته شده، ممکن است میس مینتس وارد فاز خودکار شود و سعی کند تا دوباره همه چیز را درست مثل همان روالی کند که پیش‌تر در دنیای سینمایی مارول دیده بودیم؛ ساختن خط زمانی مقدس! به هر حال او اطلاعات بسیار زیادی را درباره خط‌های زمانی مختلف، افراد و حتی رویدادهای کلیدی دارد و این یعنی میس مینتس نقش بسیار کلیدی را در ادامه فازهای پنجم و ششم دنیای سینمایی مارول خواهد داشت.

فیلم Deadpool 3 برای اکران در تاریخ ۱۸ آبان ۱۴۰۳ (۸ نوامبر ۲۰۲۴) برنامه‌ریزی شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments