همکاری جیسون موموآ و دیو باتیستا در یک فیلم اکشن و کمدی

کارگردان پروژه مشخص شده است

همکاری جیسون موموآ و دیو باتیستا در یک فیلم اکشن و کمدی سورنا رضایی ۰ ۳۱ مرداد ۱۴۰۲ سینما
همکاری جیسون موموآ و دیو باتیستا

رسانه The Wrap در یکی از گزارش‌های اختصاصی خود، اطلاعات تازه‌ای را از جدیدترین همکاری جیسون موموآ و دیو باتیستا منتشر کرده است.

جیسون موموآ (Jason Momoa) یک هنرپیشه آمریکایی بوده و بواسطه نقش کال دروگو در سریال Game of Thrones توانست نامی برای خود دست و پا کند. او در ادامه به DC Extended Universe پیوست تا شخصیت آکوامن را به تصویر بکشد. موموآ حدوداً دو سال پیش و در جریان گفتگو با جیمز کوردن (James Corden) اعلام کرد پروژه جدیدش در دست تولید بوده و دیو باتیستا (Dave Butista) دیگر نقش اصلی را بر عهده دارد.

رسانه The Wrap اخیراً اطلاعات تازه‌ای را از جدیدترین همکاری جیسون موموآ و دیو باتیستا به اشتراک گذاشته است. بر این اساس، فیلم مزبور تحت عنوان The Wrecking Crew شناخته شده و در دسته بندی زوج هنری (Buddy Film) قرار می‌گیرد. این زیرژانر معمولاً المان‌های کمدی و اکشن را در خود داشته و درباره ماجراجویی دو شخصیت است که از لحاظ اخلاقی تضادهای زیادی دارند. از آثار زوج هنری که طی سال‌های گذشته اکران شده‌اند می‌توان به قسمت چهارم مجموعه فیلم‌های پسران بد، یعنی Bad Boys for Life اشاره کرد.

اطلاعاتی که در گزارش جدید The Wrap آمده به همین موارد خلاصه نمی‌شود. اینطور که به نظر می‌رسد، جیسون موموآ و دیو باتیستا برای نقش آفرینی در The Wrecking Crew هنوز قراردادی امضا نکرده‌اند اما توافق نهایی صورت گرفته و پس از اتمام اعتصاب بازیگران و فیلمنامه نویسان هالیوودی، همه چیز رسمی خواهد شد. نویسنده همچنین اعلام کرد آنجل مانوئل سوتو (Angel Manuel Soto) بعنوان فیلمنامه نویس و کارگردان پروژه انتخاب شده است.

آنجل مانوئل سوتو شاید هنوز نامی شناخته شده نباشد اما فیلم سینمایی Blue Beetle را ساخته که اخیراً روی پرده نقره‌ای رفته است. این اثر بازخوردهای عموماً مثبتی را دریافت کرده ولی بنظر نمی‌رسد عملکرد قابل قبولی در باکس آفیس جهانی ثبت کند. در ضمن، سوتو قرار است جدیدترین فیلم سینمایی تبدیل شوندگان (Transformers) را جلوی دوربین ببرد.

جیسون موموآ و دیو باتیستا دوستانی صمیمی بوده و The Wrecking Crew اولین اثر مشترکشان به شمار نمی‌رود. آن دو قبلاً در سریال See نقش آفرینی کرده بودند که از سرویس استریم اپل پخش شد. همچنین نامشان بعنوان بازیگر در قسمت اول Dune دیده می‌شود. موموآ و باتیستا در قسمت دوم تلماسه هم حاضر هستند.

 در حال حاضر مشخص نیست The Wrecking Crew چه زمانی به سینماها می‌آید اما می‌دانیم استودیو مترو گلدوین میر وظیفه اکرانش را به دوش می‌کشد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا