1%
  • 0/10

تماشا کنید: تقابل جیک جیلنهال و کانر مک گروگر در تریلر فیلم Road House

این ویدیو نزدیک به ۳ دقیقه زمان دارد

تماشا کنید: تقابل جیک جیلنهال و کانر مک گروگر در تریلر فیلم Road House ۰ ۰۸ بهمن ۱۴۰۲ تریلر (سینمایی) کپی لینک

استودیو آمازون ساعاتی قبل تریلر فیلم Road House را در فضای مجازی منتشر کرد که روی یک مبارز سابق یو اف سی تمرکز دارد.

مترو گلدوین میر از حدوداً یک دهه پیش تلاش خود را به کار گرفت تا بتواند ریبوت Road House را ساخته و به سینماها بیاورد. این اتفاق سرانجام رخ داده و اثر مزبور آماده اکران است. در ضمن، Road House یک فیلم اکشن است که در سال ۱۹۸۹ میلادی منتشر شد و علی‌رغم بازخوردهای متنقاض کارشناسان، عملکرد خوبی در باکس آفیس به ثبت رساند. همین موضوع هم باعث شد سه دهه بعد دنباله‌اش ساخته شده و مستقیماً به شبکه سینمای خانگی بیاید.

بازسازی Road House به همین نام ساخته شده و اثر جدید داگ لیمان (Doug Liman) محسوب می‌شود؛ فیلمسازی که The Bourne Identity و Edge of Tomorrow را در پرونده هنری خود دارد. در ضمن، جیک جیلنهال (Jake Gyllenhaal) که به هیچ وجه با آثار اکشن غریبه نیست، نقش اصلی را ایفا می‌کند. دانیلا ملچیور (Daniela Melchior)، بازیگر The Suicide Squad و بیلی مگنوسن (Billy Magnussen)، بازیگر No Time to Die هم از دیگر چهره‌های حاضر جلوی دوربین هستند.

استودیو مترو گلدوین میر با همکاری آمازون نخستین تریلر فیلم Road House را منتشر کرده است. این ویدیو نزدیک به سه دقیقه زمان داشته و در ابتدا به معرفی شخصیت اصلی داستان، یعنی جیمز دالتون می‌پردازد. او مبارز مشهور یو اف سی (UFC) بود که طی اتفاقاتی مجبور شد کنار بکشد. جیمز که وضعیت مالی خوبی ندارد، مجبور می‌شود پیشنهاد کار بعنوان نگهبان یک کافه بین راهی را بپذیرد.

طبق آنچه در تریلر فیلم Road House می‌بینیم، جیمز دالتون در ابتدا مشکلی نداشته و به راحتی از پس افراد مزاحم برمی‌آید اما باز شدن پای یک فرد ثروتمند به ماجرا همه چیز را تغییر می‌دهد. او می‌خواهد کنار ساحل یک استراحتگاه بزرگ بسازد و برای این کار، به زمین کافه‌ای که جیمز در آن مشغول به کار است نیاز دارد. با مقاومت جیمز و صاحب کافه، فرد ثروتمند مجبور می‌شود قویترین مزدورش را بفرستد. نکته جالب ماجرا اینجاست که نقش آن مزدور را کانر مک گروگر (Conor McGregor)، مبارز مشهور یو اف سی بر عهده دارد.

فیلم Road House در تاریخ ۲ فروردین سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۲۱ مارچ) بصورت اختصاصی از سرویس استریم پرایم ویدیو پخش خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments