1%
  • 0/10

آرون تیلور جانسون بزودی جیمز باند جدید سینما می‌شود

فیلمنامه کار روی فیلمنامه آغاز شده است

آرون تیلور جانسون بزودی جیمز باند جدید سینما می‌شود ۰ ۲۹ اسفند ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
جیمز باند جدید

رسانه The Sun در یکی از گزارش‌های اختصاصی خود آرون تیلور جانسون را بعنوان جیمز باند جدید سینما معرفی کرده است.

فیلم No Time to Die که حدوداً سه سال پیش اکران شد، ماجراجویی‌های دنیل کریگ (Daniel Craig) بعنوان جیمز باند را پس از پنج اثر به پایان رساند. از همان زمان، طرفداران به معرفی گزینه‌های مد نظر خود بعنوان بازیگر بعدی مامور ۰۰۷ پرداخته و نام‌های متعددی مانند هنری کویل (Henry Cavill)، ادریس البا (Edris Elba) و تام هاردی (Tom Hardy) را مطرح کردند.

باربارا براکلی (Barbara Broccoli)، تهیه کننده و تصمیم گیرنده اصلی مجموعه فیلم‌های Jame Bond است. او چندی پیش مصاحبه‌ای را با رسانه Deadline انجام داد و خبری ناامیدکننده را برای منتظران قسمت جدید جیمز باند (James Bond) به اشتراک گذاشت. او گفت هیچ چیزی برای به اشتراک گذاری ندارد، چون هیچ اتفاقی رخ نمی‌دهد. اینطور که بنظر می‌رسد، او طرفداران را فریب داده است!

رسانه The Sun در یک گزارش اختصاصی آرون تیلور جانسون (Aaron Taylor-Johnson) را بعنوان جیمز باند جدید سینما معرفی کرده است. به بیان دقیقتر، این بازیگر بریتانیایی پیشنهاد را از سوی شرکت ایان پروداکشنز دریافت کرده و حالا همه چیز به تصمیمش بستگی دارد. خبرنگار The Sun همچنین گفت تا آنجایی که مدیران ایان پروداکشنز مطلع هستند، جانسون مشکلی با قرارداد نداشته و آن را طی روزهای آتی امضا می‌کند.

رقبای آرون تیلور جانسون چه کسانی بودند؟

جزئیاتی که در گزارش اختصاصی رسانه The Sun آمده، به همین موارد خلاصه نمی‌شود. شرکت ایان پروداکشنز هم اکنون در حال انجام اقدامات لازم است تا پس از امضای قرارداد توسط آرون تیلور جانسون، خبر را بصورت رسمی اعلام کند. همچنین فیلمنامه قسمت جدید در دست آماده سازی بوده و فیلمبرداری در Pinewood Studios انجام خواهد گرفت. در ضمن، گزارش مزبور کیلین مورفی، ادریس البا، هنری کویل و جیمز نورتون (James Norton) را دیگر گزینه‌های اصلی برای ایفای نقش جیمز باند معرفی کرد.

با تلاش‌هایی که به منظور کاهش تبعیض‌های نژادی و جنسیتی طی سال‌های گذشته صورت گرفته بود، گروهی از سینماهارو امیدوار بودند بازیگری رنگین پوست یا حتی زن برای مامور ۰۰۷ انتخاب شود؛ اتفاقی که رخ نداده است. در انتها، شما چه نظری درباره آرون تیلور جانسون دارید؟ آن را با ما در میان بگذارید.

 
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments