1%
  • 0/10

نقش هنری کویل در فیلم Deadpool 3 لو رفت؛ نقشی باورنکردنی!

البته نقش اصلی‌اش در دنیای مارول نخواهد بود

نقش هنری کویل در فیلم Deadpool 3 لو رفت؛ نقشی باورنکردنی! ۱ ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
هنری کویل در فیلم Deadpool 3

رسانه Giant Freakin Robot در یکی از جدیدترین گزارش‌های خود از نقش هنری کویل در فیلم Deadpool 3 پرده برداشته است.

هنری کویل (Henry Cavill) یکی از بازیگران محبوب بریتانیایی هالیوود بوده که در حال حاضر هیچ نقش بزرگی ندارد. البته نقش سوپرمن را در DC Extended Universe بر عهده داشت اما از آنجایی که این فرنچایز به انتها نرسیده، دیگر قرار نیست بعنوان کلارک کنت جلوی دوربین ظاهر شود. کویل همچنین نقش گرالت را در سریال The Witcher ایفا می‌کرد اما بنا به دلایلی نامشخص ترجیح داد از آن جدا شود.

هنرپیشه بریتانیایی در حال حاضر با هیچ فرنچایز مشهوری همکاری نداشته و همین موضوع، گمانه زنی‌هایی را پیرامون پیوستن به فرنچایز Marvel Cinematic Universe بوجود آورده است. این گمانه زنی‌ها در واقع فرضیه‌های طرفداران بودند تا اینکه یک افشاگر به نام MyTimeToShine پیوستنش را تایید کرد اما وارد جزئیات نشد و نقش او را فاش نساخت.

به لطف گزارشی که رسانه Giant Freakin Robot کار کرده، نقش هنری کویل در فیلم Deadpool 3 لو رفته است. هنرپیشه بریتانیایی به عنوان یکی از واریانت‌های ولورین (Wolverine) جلوی دوربین ظاهر می‌شود. خبرنگار حتی به جزئیات پرداخته و اطلاعاتی را از ظاهر کویل در فیلم به اشتراک گذاشت. طبق گفته او، واریانت مزبور کتی بلند و قهوه‌ای به تن دارد.

هنری کویل در فیلم Deadpool 3

خبرنگار Giant Freakin Robot اطلاعات مربوط به نقش هنری کویل در فیلم Deadpool 3 را از همان منبعی دریافت کرده که حضور لیندا کاردلیانی (Linda Cardellini) در فیلم Guardians of the Galaxy 3 لو داده بود. از همین رو، احتمال صحت داشتن اطلاعات بالا است. در ضمن، افشاگر تاکید داشته نقش آفرینی کویل بعنوان واریانت ولورین همین یکبار بوده و نباید انتظار داشت در فیلم‌ها یا سریال‌های دیگر بازگردد.

با توجه به گزارش Giant Freakin Robot، احتمال می‌رود هنری کویل واریانتی را به تصویر بکشد که بر اساس لوگان پیر (Old Man Logan) خلق شده است؛ شخصیتی که به زمین ۸۰۷۱۲۸ تعلق دارد. در انتها، لازم به ذکر است فیلم Deadpool 3 از تاریخ ۵ مرداد سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۲۶ جولای سال ۲۰۲۴) اکران عمومی خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments