پوستر فیلم انتقام جویان 5 شخصیت‌های جدید Avengers را نشان می‌دهد

تیم تازه انتقام جویان در جنگ پنهان

پوستر فیلم انتقام جویان 5 که با عنوان Avengers: Kang's Dynasty

به تازگی پوستر فیلم انتقام جویان 5 که با عنوان Avengers: Kang’s Dynasty اکران می‌شود، توسط یکی از طرفداران طراحی شده و تیم جدید اونجرز را نشان می‌دهد.

فاز چهارم دنیای سینمایی مارول (Marvel Cinematic Universe) هم بالاخره با اکران فیلم Black Panther: Wakanda Forever و همچنین قسمت ویژه Guardians of The Galaxy به اتمام رسید. در این دوره از مولتی ورس ساگا، استودیو مارول قصد داشت تا جهان پس از وقایع Endgame را ضمن معرفی دشمن بزرگ و بعدی انتقام جویان، به تصویر بکشد و نشان بدهد که مسیر بعدی جهان سینمایی مارول به چه سمتی خواهد رفت.

با این وجود، نکته قابل توجه اینجاست که حین روایت زندگی برخی از ابرقهرمانان قدیمی در سریال‌ها و فیلم‌ها، فاز چهارم سعی داشت تا شخصیت‌های تازه‌ای را به ما معرفی کند که همگی در لیست احتمالی تیم بعدی انتقام جویان قرار دارند؛ افرادی که ممکن است در آینده، همگی در مقابل نسخه‌های مختلفی از کانگ فاتح (Kang The Conqueror) قرار بگیرند. این در حالی است که یک پوستر جدید که توسط طرفداران طراحی شده، نشان می‌دهد که کدام شخصیت‌های احتمالی در تیم آینده انتقام جویان، در فیلم Avengers: Kang’s Dynasty خواهند بود.

پوستر فیلم انتقام جویان 5 و تیم جدید ابرقهرمانان مارول

یکی از کاربران با نام Art of Time Travel که پیش‌تر هم طراحی‌های خاصی را برای آثار مارول انجام داده بود، اخیرا یک پوستر جالب درباره فیلم انتقام جویان 5 را منتشر کرده که در آن، می‌توانید شخصیت‌هایی که در مقابل تهدیدهای بزرگ Kang’s Dynasty قرار می‌گیرند را نشان می‌دهد.

در این تصویر می‌توانید شخصیت‌های بسیاری را مشاهده کنید که تقریبا اکثر آن‌ها در همین فاز چهارم دنیای سینمایی مارول معرفی شده‌اند. برای مثال، از اعضای تیم اترنالز (Eternals) می‌توانید سرسی (Sersi) و تینا (Thena) را مشاهده کنید، در حالی که یلینا بلوا (Yelena Belova) ‌و کیت بیشاپ (Kate Bishop) هم در این قاب دیده می‌شوند. همچنین شخصیت‌هایی از جمله ثور (Thor)، دکتر استرنج (Doctor Strange) و همچنین سم ویلسون (Sam Wilson) در قامت کاپیتان آمریکا (Captain America) هم در این تصویر حاضر هستند که خبر از فوق‌العاده هیجان‌انگیز شدن این اثر می‌دهند.

با این وجود نکته‌ای که درباره این عکس وجود دارد، غایب‌های آن خواهد بود؛ طوری که می‌توانید ببینید در جمع افراد حاضر در این عکس، ظاهرا خبری از شخصیت‌های جهان‌های موازی نیست! این در حالی است که طی Kang’s Dynasty، قاعدتا ما شاهد بسیاری از شخصیت‌های مختلف خواهیم بود که هرکدام از دنیای موازی آمده‌اند و قصد دارند تا خط زمانی خود را از بستر نابودی نجات دهند. با این حساب، قاعدتا ما نسخه‌های مختلفی از کاپیتان آمریکا، مرد آهنی (Iron Man) و همچنین سایر کاراکترهای بزرگ و معروف مارول را خواهیم دید.

همچنین در اثر بزرگی مانند Kang’s Dynasty، حتما حضور شخصیت‌های بسیاری از دسته مردان ایکس (X-Men) و همچنین چهار شگفت انگیز (Fantastic Four) اجتناب‌ناپذیر خواهد بود. این در حالی است که ضمن به تصویر کشیدن تام هالند (Tom Holland) در نقش مرد عنکبوتی حاضر در دنیای سینمایی مارول، جای سایر مردان عنکبوتی (Spider-Man) بسیار خالی است. حضور دو مرد عنکبوتی توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) می‌تواند شدیدا در پیشرفت این این سینمایی کارآمد باشد، ضمن اینکه ظاهرا دو جهان این دو مرد عنکبوتی نیز نقشی را در وقایع Secret Wars خواهند داشت.

حضور کدام ابرقهرمان‌ها برای Avengers: Kang’s Dynasty لازم خواهد بود؟

در حال حاضر یک فاز تمام و چند سال با اکران دو فیلم Kang’s Dynasty و Secret Wars فاصله داریم، در نتیجه واقعا نمی‌توان گفت که دقیقا کدام شخصیت‌ها قرار است تا در این دو اثر ایفای نقش کنند. همچنین کاراکترهای دیگری ممکن است که معرفی شوند و تیم انتقام جویان را تشکیل داده و به غنوان عضو در آن حاضر شوند. با این وجود، از آنجا که کارگردان و نویسنده این دو فیلم از امسال توسط کوین فایگی (Kevin Feige)، مدیر استودیو مارول، مشخص شده‌اند، می‌توان برداشت که قاعدتا آن‌ها اطلاعات نسبتا کاملی را درباره وقایع فیلم‌ها و سریال‌های فاز پنج و شش، تا پیش از اکران فیلم انتقام جویان 5 دارند.

به همین دلیل نیز بدیهی است که سازندگان بدانند دقیقا کدام شخصیت‌ها قرار است تا در فیلم Avengers: Secret Wars حضور داشته باشند و احتمالی افرادی از داخل همین پوستر فیلم انتقام جویان 6 در آن حاضر خواهند بود. برای مثال، دکتر استرنج شخصیتی است که خود بازیگر آن، بندیکت کامبربچ (Benedict Cumberbatch)، نیز پیش‌تر اعلام کرده بود که تا مدت‌ها در دنیای سینمایی مارول حاضر خواهد بود. بدین ترتیب، استرنج به احتمال بسیار زیاد تا فیلم انتقام جویان 6 زنده می‌ماند و شاید در آن نقش فوق‌العاده مهمی را هم بازی کند. فایگی اظهار کرده بود که استیون استرنج در فازهای جدید دنیای سینمایی مارول یک نقش مرکزی دارد و این موضوع نشان‌دهنده اهمیت آن خواهد بود.

همچنین برخی از شخصیت‌های تیم جوان انتقام جویان، مثل میس مارول (Ms. Marvel)، کیت بیشاپ و همچنین کسی لنگ (Cassie Lang)، افرادی هستند که قرار است تا در این اثر سینمایی نقش مهمی داشته باشند. به هر حال فاز چهارم و پنجم دنیای سینمایی مارول کاملا درباره معرفی آن‌ها خواهد بود و اگر قرار باشد تا برای مثال ما دو فاز را صرف دیدن شی هالک (She-Hulk) و دیگر شخصیت‌های تازه در MCU باشیم و سپس از آن‌ها در جمع‌بندی نهایی استفاده نشود، پس استودیو مارول کار خود را خراب کرده است!

علاوه بر این موارد نیز احتمال اینکه کاپیتان آمریکا جدید دنیای سینمایی مارول هم برای رهبری این تیم جدید در عنوان Kang’s Dynasty حضور داشته باشد بسیار بالا خواهد بود. او در پوستر فیلم انتقام جویان 5 حضور دارد و اگر همه چیز برای او در فیلم Captain America: New World Order به خوبی پیش برود، احتمالا کاپیتان جدید را تا Kang’s Dynasty و حتی Avengers: Secret Wars همراهی خواهیم کرد.

فیلم Avengers: Kang’s Dynasty در تاریخ ۱۱ اردیبهشت سال ۱۴۰۵ (۱ می ۲۰۲۶) اکران خواهد شد؛ البته اگر تا آن زمان، کوین فایگی تصمیم به تاخیر انداختن آن را نگرفته باشد.

3 4 آراء
امتیاز مطلب

guest

7 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا