تصویری از سلاح مخفی کنگ فاتح منتشر شد

کنگ و صندلی عجیب او

سلاح مخفی کنگ فاتح

به لطف محتواهای تبلیغاتی که اخیرا از فیلم انت من 3 منتشر شده است تصویری از سلاح مخفی کنگ فاتح تحت عنوان صندلی زمان منتشر شده است.

پس از اولین حضور شخصیت He Who Remains در سریال Loki، طرفداران عاشق ابرشرور بزرگ جدید MCU شدند. در حالی که رقابت با شخصیتی مانند تانوس بسیار سخت به نظر می‌رسید اما اکنون جاناتان میجرز (Jonathan Majors) به خوبی کار خود را آغاز کرده و اکنون ظاهرا کنگ فاتح به عنوان قوی‌ترین ابر شرور دنیای سینمایی مارول معرفی شده است. به زودی، طرفداران می‌توانند کنگ واقعی یا همان طور که خود میجرز او را خطاب می‌کند ورینت جنگجو را در اثر Quantumania ببینند. در حالی که نسخه اولیه این شخصیت شرور در مجموعه Loki آنقدرها‌ هم خطرناک به نظر نمی‌رسید، اما این بار، او یک مشکل بسیار بزرگتر خواهد بود. 

اگرچه هنوز مشخص نیست که کدام ورینت کنگ را در این اثر خواهیم دید اما به نظر می‌رسد که با کشته شدن آن شخص جاویدان به دست سیلوی اکنون یکی از ورینت‌ های شرور او به دنیای سینمایی مارول خواهد آمد که این موضوع چندان خبر خوبی برای قهرمانان ما در این جهان سینمایی نیست و حتی شایعاتی نیز منتشر شده که عنوان می‌کنند مرد مورچه‌ای به دست او کشته شود.

سلاح مخفی کنگ فاتح

سلاح مخفی کنگ فاتح
تصویری که از کنگ و صندلی زمان او در مجله امپایر منتشر شده است.

مطالب تبلیغاتی رسمی جدیدی برای فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania منتشر شده که به ما اولین نگاه در مورد صندلی نمادین Kang the Conqueror را برای طرفداران Ant-Man and the Wasp ارائه می‌دهد. دستگاهی که توسط گروه‌های شرور بزرگی برای پیمایش در زمان استفاده می‌شود. تصویر مورد بحث کنگ را با لباس کامل بنفش رنگ خود و تخت طلایی پشت سرش نشان می‌دهد. حتی با بالشتک‌های بنفش تزیین شده. نسخه دیگری از صندلی سفر در زمان او قبلاً در مجموعه انیمیشن مورد علاقه طرفداران Avengers: Earth’s Mightiest Heroes نیز دیده شده بود. بدون شک کنگ شخصیتی است که سبک و راه و رسم خاصی برای هر یک از معیارهای خود رد زندگی و حتی ظاهر فیزیکی هر چیز دارد.

کنگ و صندلی زمان 

 صندلی زمان سلاح مخفی کنگ برای اولین بار در سال ۱۹۶۳در صفحات کمیک Avengers شماره هشتم ظاهر شد.به نظر می‌رسد یکی از جدیدترین تصاویر هنری آن در کمیک Kang the Conqueror شماره پنجم دیده شده باشد. در حالی که هنوز به طور مستقیم تایید نشده است آنچه که در تصویر می‌بینیم صندلی زمان کنگ است، به نظر کاملا واضح است که این وسیله چیزی شبیه به آن یا خود صندلی مرموز است. در بیانیه مطبوعاتی رسمی که برای دنباله مورد انتظار آمده نیز به طور خاص از زمان به عنوان سلاح مخفی کانگ یاد شده است. صندلی زمان به احتمال زیاد کلید تسلط او در بسیاری از خطوط زمانی و راه استفاده از این سلاح منحصر به فرد است.

فاتح قدرتمند مارول بزرگ‌ترین تهدیدی است که MCU تا به حال با آن مواجه شده است، نسخه‌های مختلف این شخصیت شرور که هر کدام از نسخه قبلی وحشتناک‌تر هستند به مراتب شخصیت‌‌های دنیای مارول را به بدترین‌ها تحدید می‌کنند. این نسخه جدید و بسیار خطرناک کنگ که در سریال لوکی با نام آن شخص جاویدان شناخته می‌شود، قصد دارد نقش خود را ارتقا داده و تلاش هماهنگ اسکات، هوپ، جانت، هنک و کسی لنگ برای متوقف کردن او قبل از اینکه خیلی دیر شود، شاید کافی نباشد و به همین دلیل در آینده همچنان با او مواجه خواهیم شد. به نظر می‌رسد در حقیقت خود زمان، سلاح مخفی کنگ است و او قصد دارد از درک منحصر به فرد خود از آن برای تسخیر جهان‌های بسیاری حتی فراتر از قلمرو فضای کوانتومی استفاده کند.

با توجه به آنچه که در تریلر‌ها و ویدیو‌های منتشر شده از این اثر مورد انتظار مارول دیده‌ایم به نظر می رسد که کنگ صندلی منحصر به فرد خود را گم کرده و یا شخصی آن را دزدیده است. همچنین ظاهرا به همین علت او نیز در فضای کوانتوم گیر کرده و از مرد مورچه‌ای کمک می‌خواهد تا با پس گرفتن وسیله خود نجات پیدا کند. اما مشخص نیست که چه کسی صندلی او را ربوده است. طبق یک نظریه جالب به نظر می‌رسد که شخصیت MODOK کسی است که این صندلی را دزدیده و او این گونه به ماجرای نبرد کنگ و مرد مورچه‌ای مربوط می‌شود.

3.8 6 آراء
امتیاز مطلب


guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا