آیا حضور واریانت اسکارلت ویچ در Deadpool 3 صحت دارد؟

سردرگمی پایان ندارد!

آیا حضور واریانت اسکارلت ویچ در Deadpool 3 صحت دارد؟ سورنا رضایی ۰ ۰۱ شهریور ۱۴۰۲ سینمای جهان
واریانت اسکارلت ویچ در Deadpool 3

یکی از افشاگرهای فیلم و سریال به نام CanWeGetSomeToast به شایعه حضور واریانت اسکارلت ویچ در Deadpool 3 واکنش نشان داده است.

مارول از برنامه خود تا انتهای فاز ششم Marvel Cinematic Universe رونمایی کرده و نام تمام فیلم‌ها و سریال‌های در حال ساخت را اعلام کرده است. یکی از مورد انتظارترین پروژه‌‌ها بدون شک قسمت سوم سری فیلم‌های ددپول (Deadpool) است. جزئیات رسمی چندانی از داستان در دسترس نبوده و تنها می‌دانیم ولورین (Wolverine)، وید ویلسون را در ماجراجویی جدیدش همراهی می‌کند.

حدودا دو هفته پیش شایعه‌ای پیرامون ددپول 3 در فضای مجازی منتشر شد که طبق آن، فیلم مزبور پس از Docter Strange 2 روایت می‌شود. بعد از اینکه اسکارلت ویچ (Scarlet Witch) اعضای ایلومینیتی را کشت، زمین ۸۳۸ در هرج و مرج فرو رفت و شرایط برای قدرت گرفتن شخصیت‌های دیگر مانند مگنتو مهیا شد. او و دیگر شخصیت‌ها از جمله اسکارلت ویج ۸۳۸ بدنبال انتقام از زمین اصلی MCU هستند.

CanWeGetSomeToast یک افشاگر مشهور به شمار رفته و در حوزه فیلم و سریال فعالیت دارد. او اخیراً به شایعه حضور واریانت اسکارلت ویچ در Deadpool 3 واکنش نشان داده و آن را رد کرده است. CanWeGetSomeToast تاکید دارد نه واندا ماکسیموف اصلی و نه واندای متعلق به زمین ۸۳۸ در فیلم مورد انتظار حضور ندارند. همچنین تاکید کرد کاربران هر چیزی که در فروم 4Chan می‌خوانند را باور نکنند.

در صورتی که ادعای CanWeGetSomeToast صحت داشته باشد، قطعاً کاربران زیادی ناامید می‌شوند. مگنتو در کمیک بوک‌ها پدر اسکارلت ویچ بوده و آن‌ها امیدوار بودند بالاخره چنین چیزی را روی پرده نقره‌ای ببینند. بخصوص اینکه شایعه قدیمی تاکید داشت رابطه واندا ۸۳۸ و مگنتو ۸۳۸ در ددپول 3 مانند رابطه جین گری و مگنتو در X-Men: The Last Stand است.

رایان رینولدز (Ryan Reynolds) و هیو جکمن (Hugh Jackman) برای ایفای نقش‌های ددپول و ولورین بازمی‌گردند. مورنا باکارین (Morena Baccarin) و بریانا هیلدربرند (Brianna Hildebrand) هم قرار است بار دیگر دو شخصیت ونسا و نگاسونیک را به تصویر بکشند. در ضمن، جنیفر گارنر (Jennifer Garner) بعنوان الکترا جلوی دوربین می‌رود. او چنین نقشی را در فیلم Daredevil 2003 ایفا کرده بود.

در پایان، فیلم Deadpool 3 از تاریخ ۱۴ اردیبهشت سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۳ مه ۲۰۲۴) به سینماها خواهد آمد.

4.5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا