چه بلایی سر کانگ فاتح در فیلم مرد مورچه ای 3 آمد؟

سرنوشت یک فاتح زندانی

کانگ فاتح در فیلم مرد مورچه ای 3

کانگ فاتح در فیلم مرد مورچه ای 3 ابرشرور اصلی بود که در مقابل انت من (Ant-Man) و واسپ (Wasp) قرار گرفته بود، اما چه اتفاقی برای او افتاد؟

فیلم Ant-Man And The Wasp: Quantumania جدیدترین اثر از استودیو مارول (Marvel Studios) است که به تازگی اکران شده و داستان یکی از شخصیت‌های تیم انتقام جویان (Avengers) به نام اسکات لنگ (Scott Lang) را دنبال می‌کند؛ جایی که او تبدیل به یک چهره معروف شده، اما هنوز با دخترش کسی لنگ (Cassie Lang) درباره جهان کوانتوم و اختراعات او سر و کله می‌زند!

در واقع کسی راهی را پیدا کرد تا به افراد در جهان کوانتوم سیگنال بفرستد و همین موضوع نیز باعث شد تا خانواده اسکات وقتی که منتظر دیدن اختراع او بودند، به این فضای ناشناخته کشیده شوند. این در حالی است که یکی از ورینت‌های کانگ (Kang The Conqueror) در این مکان زندانی شده و به دنبال راهی برای خروج می‌گردد.

به هر حال در تریلرهای فیلم هم دیده بودیم که درگیری بین اسکات و کانگ بالاخره انجام می‌شود،‌ ولی در پایان فیلم Ant-Man And The Wasp: Quantumania، چه بلایی سر شخصیت کانگ آمد؟ در ادامه سعی داریم تا این موضوع را به صورت جزئی بررسی کنیم تا ببینیم چه اتفاقی برای این ابرشرور دنیای سینمایی مارول افتاد و آینده او چه چیزی خواهد بود.

کانگ فاتح در فیلم مرد مورچه ای 3

در فیلم Ant-Man 3، شخصیت کانگ فاتح معرفی شد. دقت کنید که کانگ اسم‌ها، ورینت‌ها و لقب‌های بسیاری دارد و این نسخه از او در این فیلم، همان فردی بود که به نام فاتح شناخته می‌شود. او افراد بسیاری را در جهان‌های موازی کشته و خط‌های زمانی بسیاری را هم نابود کرده است. به همین دلیل نیز ثبات مولتی ورس را به کلی وارد فاز تازه‌ای از بحران کرده بود و ورینت‌های مختلف کانگ، برای جلوگیری از یک جنگ تمام عیار مولتی ورسی، او را به فضای کوانتوم تبعید کرده‌اند.

در حقیقت او وسیله‌ای که برای فرار خود داشته را به کمک جنت ون داین (Janet Van Dyne) بازسازی کرده بود، اما جنت آن را به وسیله بمب‌های پیم، به سایزی عجیب بزرگ‌تر می‌کند و به نحوی می‌شکند تا کانگ دیگر قادر به فرار کردن نباشد. با این وجود بالاخره وقتی که اسکات و خانواده‌اش به جهان کوانتوم کشیده می‌شوند، کانگ با آن‌ها وارد یک مبارزه تمام عیار می‌شود و در نهایت توسط هوپ (Hope) و مرد مورچه ای کشته می‌شود! اما آیا واقعا او نابود شده؟

چه بلایی سر کانگ فاتح آمد؟

درگیری اسکات و هوپ با کانگ فاتح به این مرحله رسید که بعد از درمانده شدن کانگ، آن‌‌ها او را به دستگاهی که داشت کشاندند و در نهایت،‌ کانگ نابود شد. با این وجود، او هرگز از بین نرفت و ما عملا ندیدیم که او کشته شود! اتفتاد این بود که کانگ فاتح در فیلم مرد مورچه ای 3 به داخل هسته دستگاه سفر در زمان خود، به ذره‌های کوچک‌تری تبدیل شد. همین!

این یعنی کانگ در حال حاضر به عنوان ذره‌ای بسیار کوچک، داخل همان هسته دستگاه خود (که در فیلم داخل آن را هم دیده بودیم) قرار گرفته و این موضوع خود بسیار نگران‌کننده است! چراکه با گیر افتادن کانگ داخل این دستگاه، می‌تواند باعث شود که او ناگهان سر از جهانی دیگر دربیاورد و داخل این هسته کامل شده، موفق به خارج شدن از جهان کوانتوم شود.

بدین ترتیب، ممکن است که بعد از رونمایی از ورینت‌های مختلف کانگ در صحنه بعد از تیتراژ، در یکی از فیلم‌های Avengers: Kang’s Dynasty یا Avengers: Secret Wars، شاهد بازگشت کانگ فاتح و رونمایی از قدرت کامل او باشیم! جایی که عملا انتقام جویان را نابود می‌کند و حتی به ورینت‌های دیگر خود نیز رحم نکند!

به هر حال اگر یک چیز را طی سالیان گذشته از استودیو مارول یاد گرفته باشیم، می‌دانیم که قاعدتا تا زمانی که جنازه شخصیت مورد نظر دیده نشده، هرگز مرگ یک کاراکتر تایید نمی‌شود و به همین ترتیب نیز ممکن است که ورینت کانگ فاتح که در فیلم مرد مورچه ای 3 دیدیم، بازگردد.

3.4 13 آراء
امتیاز مطلب

guest

9 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا