داستان فصل دوم سریال ونزدی به چه موضوعی می‌پردازد؟

مورتیشا و رازهای او!

داستان فصل دوم سریال ونزدی

به نظر می‌رسد که داستان فصل دوم سریال ونزدی به یک تئوری جالب در رابطه با مورتیشا مادر ونزدی می‌پردازد.

سازندگان سریال ونزدی جزئیاتی را در مورد مسیر داستانی فصل دوم این اثر فاش کرده‌اند که از نظریه‌ای در مورد آینده مورتیشیا آدامز (Morticia Addams) می‌گوید، ایده که می‌تواند حتی فصل دوم این اثر را جذاب‌تر هم بکند. جزئیات داستانی که برای فصل دوم سریال ونزدی منتشر شده است، به نظریه‌ای در مورد رابطه عجیب و پویایی مورتیشیا آدامز با بازی کاترین زتا جونز (Catherine Zeta-Jones) با دخترش ونزدی اشاره می‌کند.

علاوه بر شخصیت اصلی سریال مذکور، ونزدی آدامز با هنرنمایی جنا اورتگا(Jenna Ortega)، دیگر اعضای خانواده آدامز حضور نسبتا کوتاهی در فصل اول این اثر داشتند، از جمله حضور کوتاهی از فرد آرمیسن (Fred Armisen) در نقش عمو فستر. در حالی که پاگزلی، گومز و مورتیشیا در بیشتر داستان فصل اول سریال ونزدی در نیوجرسی به سر می‌برند، مورتیشیا همچنان نقشی حیاتی‌ای را در سفر دخترش در آکادمی Nevermore بازی کرد، اگرچه در ابتدا رابطه ونزدی و مادرش چندان خوب نبود اما ارتباط این دو ممکن است پس از تراژدی‌های پایانی به طور قابل توجهی تغییر کند.

پس از اینکه ونزدی تلاش کرد تا از میراث مورتیشیا فرار کند، ناچارا قدرت‌های ماورایی مشترک بین خود و مادرش را بیشتر درک کرد و رفته رفته در آن قوی‌تر شد. ارتباط والدینش با معمای قتل چند نسلی که در فصل اول به تحقیق آن پرداخت، رابطه پیچیده این مادر و دختر را در فصل دوم گسترش داد. به گفته Al Gough یکی از خالقان سریال، در فصل دوم این اثر تکامل رابطه ونزدی و مادرش را در اولویت قرار خواهد داد، موضوعی که نشان می‌دهد زتا جونز می‌تواند نقش برجسته‌تری در فصل بعدی داشته باشد.

مورتیشیا آدامز و مدیریت آکادمی طرد شدگان

رابطه ونزدی و مورتیشیا در خط مقدم فصل دوم فصل دوم سریال نشان می‌دهد که این مادر و دختر بیشتر در کنار هم دیده خواهند شد، که به طور منطقی تنها در صورتی این اتفاق رخ می‌دهد که مورتیشیا در Nevermore Academy مدرسه ونزدی حضور بیشتری داشته باشد. این اتفاق در حالتی می‌تواند رخ دهد که اکنون در پی مرگ لاریسا ویمز، مورتیشیا آدامز در فصل دوم سریال ونزدی به عنوان مدیر جدید Nevermore معرفی شود، بنابراین مشکلات مورتیشیا و ونزدی با قرار دادن دوباره آن‌ها در چنین مجاورتی تشدید خواهد شد. با توجه به مرگ غم انگیز لاریسا ویمز مدیر پیشین در پایان فصل اول، اکنون Nevermore به یک رهبر جدید نیاز دارد و مورتیشیا آدامز گزینه بسیار مناسبی به نظر می‌رسد.

کشف رابطه در حال تکامل بین چهارشنبه و مورتیشیا زمانی که آن‌ها هر روز در کنار یکدیگر قرار دارند بسیار ساده‌تر خواهد بود، اما بدون شک فصل دوم سریال نمی‌تواند از قتل گیتس در سال ۱۹۹۱ برای بازگرداندن شخصیت زتا جونز به جریکو استفاده مجدد کند. در نتیجه، مورتیسیا به‌ طور بالقوه در Nevermore به‌ عنوان مدیر موقت شروع به کار خواهد کرد، ارگانیک‌ترین راه برای مشاهده تعامل بیشتر زنان شجره‌نامه آدامز. در حالی که مادرسالار خانواده آدامز که اکنون مدیر Nevermore است، وارد رقابت تنگاتنگ‌تری با دختر خود خواهد شد و این موضوع شخصیت‌ها را مجبور می‌کند تا با مسائل خود روبرو شده و در واقع ناچارا با تغییر رابطه‌شان به پیشرفت آن کمک کنند.

فصل اول سریال به تأثیر بزرگ اجداد گومز بر تاریخ آکادمی Nevermore تأکید دارد، بنابراین منطقی است که مدیر بعدی مدرسه بخشی از خانواده آدامز باشد. اگر چه مورتیشیا ممکن است پس از ازدواج خود به ک آدامز تبدیل شده باشد، اما او دو فرزند نیز دارد که میراث این خانواده را در مدرسه رانده شده‌ها ادامه خواهند داد، زیرا پاگزلی نیز احتمالا در آینده در آکادمی Nevermore حاضر خواهد شد. حتی بدون ارتباط او با خانواده‌اش، مورتیشا فرومپ جوان به دلیل مشارکت فوق‌درسی، رهبری و عشق خود به مدرسه، شخصیتی افسانه‌ای در آکادمی Nevermore بود و احتمالاً چنین سابقه‌ای در هنگام انتخاب جانشین مدیر سابق لاریسا ویمز در اولویت قرار خواهد گرفت.

تبدیل شدن او به مدیر Nevermore در فصل دوم سریال ونزدی همچنین تضمین می‌کند که به یاد Larissa Weems ادای احترام می‌شود، زیرا مورتیشیا و لاریسا نه تنها دانش‌آموزان Nevermore بوده‌اند بلکه هم اتاقی نیز بوده‌اند. علاوه بر جبران اشتباهات در دوستی خود با لاریسا، تدریس در Nevermore به مورتیشیا اجازه می‌دهد تا پس از متهم شدن گومز به قتل گرت گیتس، شهرت خوب خود را در جریکو پس بگیرد. در حالی که طرد شدگان در آکادمی Nevermore قتل لورل گیتس را کم کم فراموش می‌کنند، خانواده آدامز می‌تواند از این زمان برای بهبود شکاف‌ها در جامعه استفاده کند و در عین حال تأثیر خود را بر هدایت مدرسه همچنان به دست آورد، با مورتشیا یک شخصیت واجد شرایط برای رهبری این تلاش در داستان فصل دوم سریال ونزدی.

فصل دوم سریال Wednesday توسط نتفلیکس به صورت رسمی تایید شده و به زودی در دست ساخت قرار خواهد گرفت.

3.9 37 آراء
امتیاز مطلب

guest

18 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا