تماشا کنید: وقتی ونزدی تینگ را در شهر نیویورک رها می‌کند! واکنش عجیب مردم

تینگ در شهر

در ویدیو زیر می‌توانید شاهد چیز یا همان تینگ (Thing) از سریال Wednesday باشید که توسط ونزدی در شهر نیویورک رها می‌شود تا سر به سر مردم بگذارد!

وجود شخصیت تینگ یا همان چیز، یکی از ویژگی‌های جالب خانواده آدامز است که به نحوی شبیه به یک حیوان خانگی توسط آن‌ها نگه داشته می‌شود. در واقع به دلیل اینکه Thing فقط یک دست خالی است و نمی‌توان آن را به گونه خاصی نسبت داد، خانواده آدامز آن را چیز خطاب می‌کنند. نام کامل او Thing T. Thing است و جالب‌تر اینکه او تنها دست موجود در جهان سری فیلم‌ها و سریال‌های خانواده آدامز نیست. بلکه حتی موجود دیگری به نام لیدی فینگرز (Lady Fingers) وجود دارد که معشوقه تینگ است.

چیز در سایر فیلم و سریال‌های خانواده آدامز همیشه نقش داشته، اما نکته قابل توجه اینجاست که در سریال جدید Wednesday که به تازگی از شبکه نتفلیکس (Netflix) پخش شده، بیشتر به ارتباط شخصیت‌های مختلف با تینگ پرداخته می‌شود. برخی از بخش‌های داستان سریال بدون وجود تینگ به کلی عوض می‌شدند و ضمن اینکه تو موجودی عجیب و شاید وحشتناک است، دوستان و طرفداران بسیاری را از سرتاسر جهان پیدا کرده، طوری که شاید خود سازندگان هم فکرش را نمی‌کردند! همچنین جالب است بدانید که نقش چیز در سریال را فردی به نام ولادیمیر دوربانتو (Victor Dorobantu) بازی می‌کند؛ یک شعبده‌باز که برای ایفای نقش تینگ تنها از دست راست خود در صحنه استفاده کرده و در تمامی سکانس‌ها، بدن او با جلوه‌های ویژه پاک شده است!

با این حال واکنش شما چیست اگر روزی ونزدی را همراه با تینگ ببینید و این دست عجیب به سمتتان بیاید؟ آیا می‌ترسید و فرار می‌کنید؟ یا اینکه با او دست می‌دهید و با همان زمان عجیبی که دارد، با مشغول حرف زدن می‌شوید؟ ویدیو بالا نشان می‌دهد که اگر ونزدی آدامز تینگ را در شهر بزرگی مانند نیویورک رها کند، چه اتفاقی خواهد افتاد و واکنش مردم به آن چیست.

4.3 16 آراء
امتیاز مطلب

guest

8 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا