تماشا کنید: سختی‌های ایفای نقش چیز در سریال Wednesday

دست بازیگر چیز درد نکند!

شخصیت Thing یا همان چیز در سریال Wednesday امروزه خود به یکی از پرطرفدارترین کاراکترها تبدیل شده، اما می‌دانید نمایش او در صحنه چه سختی‌هایی دارد؟

جهان خانواده آدامز (Addams) خیلی عجیب و پیچیده است؛ زندگی یک زن و شوهر که فرزندان آن‌ها همدیگر را روزانه چندبار اعدام می‌کنند و مورد تشویق هم قرار می‌گیرند. عموی خانواده یکی از عجیب‌ترین‌های داستان است، غول فرانکشتاین (Frankstein) خدمتکار آن‌هاست و یک دست راست بریده شده، به عنوان حیوان خانگی توسط آدامزها نگهداری می‌شود. این در حالی است که نام این دست، چیز بوده و در سریال تازه اکران شده Wednesday هم نقش مهمی را بازی می‌کند.

ویدیویی از مصاحبه با بازیگر چیز در سریال Wednesday

چیز در این سریال ابتدا به عنوان جاسوس سراغ ونزدی (Wednesday) می‌رود، اما آن‌ها با همدیگر کنار می‌آیند و حتی بیشتر از قبل دوست می‌شوند! طوری که حتی اینید (Enid)، هم‌اتاقی ونزدی هم با او دوست می‌شود و بسیاری از تغییرات مهم در داستان، به واسطه چیز رخ می‌دهد. با این وجود، برای اینکه این صحنه‌های جذاب و مهم را ببینیم، تیم سازنده باید زحمت بسیاری برای به تصویر کشیدن دستی که راه می‌رود و تکان می‌خورد می‌کشیدند و در ویدیو بالا، می‌توانید شاهد توضیحات آن‌ها درباره این روند باشید.

در واقع نقش چیز را ویکتور دوربانتو (Victor Dorobantu) ایفا می‌کند که به گفته تیم برتون (Tim Burton)، کارگردان سریال ونزدی، یک شعبده‌باز است. برتون اظهار می‌کند که او در همان صحنه اول، خیلی زود موفق شده تا نظر او را جلب کند و در اولین صحنه فیلمبرداری شده کارش بی‌نظیر بوده است. با این وجود، هرقدر هم که بازیگر این نقش درجه ۱ باشد، باز هم تیم جلوه‌های ویژه و فیلمبرداری، برای اینکه سایه‌ها را بردارند و در شرایط خاص، چهره و بدن او را از صحنه حذف کنند، واقعا پروسه بسیار سختی را طی کرده و برای آوردن چیز به سریال Wednesday تلاش کرده‌اند.

سریال Wednesday در حال حاضر از شبکه نتفلکیس قابل مشاهده است.

4.1 11 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا