تماشا کنید: مصاحبه بازیگر نقش اینید در سریال Wednesday + زیرنویس فارسی

دوست گرگینه و رنگی!

اما میرز (Emma Myres)، بازیگر نقش اینید در سریال Wednesday به تازگی در اولین مصاحبه تلویزیونی خود شرکت کرده است و می‌توانید ویدیو آن را با زیرنویس فارسی در این مطلب تماشا کنید.

سریال Wednesday برای اولین بار یک مجموعه تلویزیونی از خانواده آدامز را به تصویر کشید که تمرکز آن، روی شخصیت ونزدی است. ونزدی آدامز (Wednesday Addams) دختر خانواده آدامز است که در برخی از فیلم‌ها، سریال‌ها و حتی انیمیشن‌های The Addams Family او را دیده بودیم، اما اینبار به جای اینکه این شخصیت به عنوان یک کاراکتر فرعی در نظر گرفته شود، تیم برتون (Tim Burton) تصمیم گرفته تا محوریت داستان اینبار بر عهده ونزدی باشد.

داستان سریال از آنجا شروع می‌شود که ونزدی آدامز، دختری ۱۶ ساله است و باید به دبیرستان برود؛ جایی که برای دختری مثل او اصلا مناسب نیست و محیط جذابی را برای کسی که عروسک‌هایش را اعدام می‌کرده ندارد. به همین ترتیب نیز خانواده آدامز او را به آکادمی نورمور می‌فرستند؛ جایی که ونزدی می‌تواند با سایر دانش‌آموزان اصطلاحا عجیب و غریب و طرد شده شبیه به خودش تحصیل کند. این در حالی است شباهت افراد داخل این مدرسه و ونزدی، صرفا در طرد شده بودن خلاصه می‌شود!

به هر حال ونزدی هنگامی که در این مدرسه مجبور می‌شود تا به اتاق خابگاه برود، هم‌اتاقی او شخصیتی به نام اینید (Enid) که در سریال Wednesday تاثیرات فراوانی دارد. انید از نقطه متضاد و مخالف ونزدی، به یکی از بهترین افرادی تبدیل می‌شود که تا دختر خانواده آدامز تا به حال با آن آشنا شده؛ طوری که حتی ونزدی از صمیم قلب به او می‌گوید «هر موقع حالم بهم خورد، به تو فکر می‌کنم اینید!».

از نظر شخصیت‌پردازی، اینید دقیقا مقابل ونزدی قرار دارد؛ او اهل فضای مجازی است، لباس‌های رنگی می‌پوشد و ترند روز را دنبال می‌کند. اما چنان که به نظر می‌رسد، اما میرز، بازیگر این شخصیت، چندان هم با نقش اینید در سریال Wednesday شباهت ندارد! طوری که حتی در مصاحبه اخیر خود، او اظهار می‌کند که اصلا آدم برون‌گرایی نیست و لباس‌های رنگی نمی‌پوشد.

همچنین جالب است بدانید که میرز در اولین مصاحبه تلویزیونی خود، اظهار کرده که برای تبدیل شدن به گرگینه و گرفتن حس آن، کارگردان به آن‌ها تمریناتی می‌داده که فوق‌العاده عجیب به نظر می‌رسند؛ طوری که ظاهرا چند بدلکار در نقش گوسفند در صحنه حاضر می‌شده‌اند و اما میرز به همراه خانواده گرگینه خود در سریال، او بدلکار فلک‌زده را محاصره کرده و ادای گرگ بودن را در می‌آورده‌اند! مصاحبه کامل بازیگر نقش اینید را در ویدیو بالا دنبال کنید.

ساخت سیزن دوم سریال Wednesday تایید شده و به زودی تاریخ پخش آن توسط نتفلیکس (Netflix) اعلام خواهد شد.

4.2 29 آراء
امتیاز مطلب


guest

23 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا