تماشا کنید: اجرای گروه MayTree از موسیقی متن سریال Wednesday

آهنگی شرورانه

گروه معروف و کره‌ای MayTree چند وقت پیش یک اجرای خاص از موسیقی متن سریال Wednesday را انجام داده بودند که می‌توانید در ویدیو زیر مشاهده کنید.

سریال Wednesday طی هفته‌های گذشته موفق شده تا توجه جمع بسیاری از طرفداران سریال‌های شبکه نتفلیکس (Netflix) را به خود جلب کند، طوری که حتی پس از گذشت حدود ۵ هفته از پخش، هنوز هم جایگاه اول در میان پربازدیدترین سریال را از آن خود کرده و همچنان به شما بینندگان آن اضافه می‌شود.

داستان سریال درباره دختر خانواده آدامز، یعنی ونزدی آدامز (Wednesday Addams) است که باید به مدرسه برود، اما از آنجا که شخصیت او با رفتار عادی مردم یکسان نیست، نمی‌توانند مکان مناسبی را برای تحصیل او پیدا کنند! این در حالی است که یک مدرسه مخصوص طردشدگان، به نام آکادمی نورمور (Nevermore) وجود دارد که به عنوان پله آخر، ونزدی را به آنجا می‌فرستند.

کاراکتر ونزدی و سبک تعامل او با دیگر شخصیت‌های داخل سریال، به یکی از جالب‌ترین موضوعاتی تبدیل شده که اخیرا کاربران درباره آن نظر می‌دهند. بازی بی‌نظیر جنا اورتگا (Jenna Ortega) در نقش ونزدی و همچنین کارگردانی خلاقانه تیم برتون (Tim Burton) از دلایل بزرگ این دستاورد هستند؛ اما آیا تا به حال به جذابیت موسیقی متن سریال توجه کرده بودید؟

موسیقی متن برای هر سریال،‌ فیلم یا حتی بازی ویدیویی حکم روح آن اثر را دارد که بیننده با شنیدن آن، احساسات شخصیت‌ها را درک می‌کند. این در حالی است که با موسیقی متن سریال Wednesday دقیقا می‌توانید اوج شرارت شخصیت ونزدی را درک کنید! موسیقی خاصی که اخیرا توسط گروه معروف MayTree اجرا شده است.

4 55 آراء
امتیاز مطلب

guest

35 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا