چرا سریال ونزدی درباره دختر خانواده آدامز ساخته شد؟

برتری ونزدی چیست؟

سریال ونزدی

سازندگان سریال ونزدی | Wednesday در نهایت به این سوال پاسخ دادند که چرا شخصیت ونزدی را از بین مابقی اعضای خانواده آدامز انتخاب کرده‌اند و نتفلیکس سریال او را ساخته است. 

به تازگی سازندگان سریال Wednesday در مورد اینکه چرا تصمیم گرفتند نمایشی صرفا بر اساس شخصیت او بسازند صحبت کرده‌اند و پاسخ آن‌‌ها بسیار جالب است. اثر جدید نتفلیکس (Netflix) که جنا اورتگا (Jenna Ortega) در آن نقش شخصیت اصلی را بازی می‌کند، به تازگی به ترند یک جهانی تبدیل شده و موفقیت بی‌سابقه‌ای را رقم زده است. در حالی که او دوران نوجوانی خود راهی آکادمی Nevermore می‌شود، تمرکز می‌کند تا هویت خود را به دست آورده و راه و رسم زندگی را آنگونه که خود او می‌خواهد طی کند. سازندگان این اثر فاش کرده‌اند که می‌خواهند تصویری گسترده از شخصیت خانواده آدامز ارائه دهند.
گوگ به هالیوود ریپورتر گفت:

او شخصیتی بود که همه ما واقعاً را دوستش داشتیم ولی متاسفانه هیچ‌کس زمان زیادی را با آن سپری نکرده بود. شخصیتی که ما فقط در دوران ۱۲ سالگی خود دیده بودیم. ونزدی عضوی از یک خانواده متفاوت بود و در صحنه‌های مختلفت آثار خانواده آدامز دیالوگ‌های خنده‌دار داشت، اما به جز این‌ها ما چیز زیادی درباره او نمی‌دانستیم.
نترس بودن و توانایی او برای همیشه خودش بودن جالب بود، و ما فکر کردیم، اگر او به یک دختر نوجوان تبدیل شود چه؟ و اگر او را از محیط خانواده خود خارج کنید و به مدرسه‌ای شبانه روزی که ظاهراً یک خانواده جدید برای او خواهد ساخت ببریم چه؟ او چگونه واکنش نشان خواهد داد؟

میلار که پیش درآمد سوپرمن اسمالویل را نیز ساخته است، اضافه کرد که او و گاف می‌خواستند میراث خانواده آدامز را جاودانه کنند و به آن ارزش و احترام می‌گذارند. سریال Wednesday کیفیتی نوستالژیک دارد. در رابطه با اعلام خبر ساخته شدن فصل دوم، گوندولین کریستی (Gwendoline Christie) با یک کنایه عنوان کرد که شخصیت او، مدیر آکادمی خانوم ویمز، می‌تواند برای قسمت‌های بعدی بازگردد و به طور انحصاری به Digital Spy گفت:

من احساس می‌کنم لاریسا ویمز واقعاً آماده نیست که طرفداران را به‌اندازه معمولی سرگرم کند یا تحت سلطه قرار گیرد حتی چیزی مانند مرگ. من فکر می کنم که لاریسا تمام تلاش خود را می‌کند تا کل جهان را در آغوش بگیرد و من فکر می‌کنم که او از این شانس استفاده کرده است و مایه تاسف بود که داستان به مرگ او منجر شده است. اما احساس می‌کنم که او فکر می‌کند بهتر است از فرصت‌های خود استفاده کرده تا آن ها را رد کند. او احساس می‌کند که ضربه زدن به دنیای آرمان‌گرا بهتر از زندگی در انزوا است.

در حال حاضر مشخص نیست که فصل دوم سریال ونزدی چه زمانی پخش خواهد شد اما بدون شک محبوبیت شخصیت ونزدی و حتی مدیر ترسناک آکادمی نورمور باعث خلق یک موفقیت دیگر خواهند شد. 

4.1 130 آراء
امتیاز مطلب

guest

60 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا