رقص ونزدی را کرش بندیکوت هم تکرار کرد + ویدیو

مربع = رقص ونزدی!

رقص ونزدی از سریال محبوب Wednesday یکی از ترندهای روز در فضای مجازی است که به تازگی شخصیت کرش بندیکوت (Crash Bandicoot) هم آن را انجام داده است.

شخصیت ونزدی بدون شک در حال حاضر یکی از محبوب‌ترین و بهترین کاراکترهایی است که بین آثار اخیر نتفلیکس (Netflix) مورد استقبال کاربران قرار گرفته و افراد بسیاری به او علاقه دارند. با این وجود جدای از رفتار خاص این شخصیت، یکی از دیگر از کارهایی که او انجام می‌دهد و به تازگی بیشتر از قبل مورد توجه کاربران قرار گرفته، رقص او در مراسم مدرسه نورمور (Nevermore) است؛ کاری که حتی اخیرا کرش بندیکوت (Crash Bandicoot) هم انجام داده است!

شخصیت کرش بندیکوت از حدود ۲ دهه پیش در صنعت دنیای بازی‌های ویدیویی شناخته شده و طرفداران بسیاری دارد. شاید اولین بار شما این روباه آزمایشگاهی را در بازی‌های کنسول پلی استیشن 1 دیده باشید؛ جایی که تو در یک جزیره یا میدان گرد، وارد مرحله‌های مختلف می‌شود و هربار یک کریستال صورتی را از چنگ دکتر کورتکس (Dr. Cortex) می‌گیرد.

با این حال طی سال‌های اخیر،‌ ما داستان کرش بندیکوت را در بازی‌های ریمستر عناوین قدیمی و همچنین Crash Bandicoot 4 دنبال کرده‌ایم. همچنین جالب است بدانید که سازندگان برای او یک نماد مخصوص را در نظر گرفته‌اند که در مراسم‌های مختلف شرکت می‌کند و حتی یک حساب کاربری متعلق به خود را هم در فضای مجازی دارد! جایی که اخیرا یک ویدیو با موضوع رقص ونزدی آدامز (Wednesday Addams) را تکرار کرده است.

جنا اورتگا (Jenna Ortega)، بازیگر نقش ونزدی آدامز، درباره این رقص معروف در یکی از قسمت‌های سریال محبوب Wednesday اظهار کرده بود که این کار را به صورت ناگهانی و بدون هماهنگی قبلی انجام داده است. این یعنی تیم برتون (Tim Burton)، کارگردان این سریال خود به او اجازه داده تا برای اجرای سکانس رقص، اورتگا هرکاری که مدنظر دارد را انجام بدهد و نتیجه آن، سکانس فوق‌العاده محبوبی شده که در فضای مجازی دست به دست می‌شود.

همچنین جالب است بدانید که این اولین بار نیست که رقص ونزدی توسط افراد معروف در دنیای گیم و سینما تکرار می‌شود؛ بلکه پیش‌تر نیز دیده بودیم که چنین اقدامی توسط طرفداران بازی Overwatch و همچنین خواننده‌های معروف بسیاری هم انجام شده بود و در فضای مجازی منتشر شده است. با این حال، جالب است بدانید که نماد کرش بندیکوت در صفحه شخصی خود، زیر این ویدیو بازیگر نقش ونزدی را تگ کرده و از او سوال کرده است که آیا حرکات رقص را به درستی انجام می‌دهد یا که نه!

سریال Wednesday در حال حاضر از شبکه نتفلیکس در دسترس قرار دارد و بازی جدید Crash Bandicoot نیز به تازگی با یک تریلر جدید معرفی شده است.

3.4 17 آراء
امتیاز مطلب

guest

9 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا