از بازی Crash Team Rumble رونمایی شد

بازی‌ای که پیش از این با نام Wumpa League آن را می‌شناختیم

پس از سال‌ها حدس و گمانه‌زنی، انتشار شایعات و لو رفتن اطلاعات، سرانجام از بازی Wumpa League در جریان مراسم The Game Awards 2022 رونمایی شد که البته نام آن تغییر کرده و حالا بازی Crash Team Rumble نامیده می‌شود.

قبل از برگزاری مراسم The Game Awards 2022، شرکت اکتیویژن (Activision) از طریق پرس کیت‌های مطبوعاتی‌ای که برای انتشار بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time در فروشگاه استیم (Steam) ارسال کرده بود، خبر از معرفی بازی جدیدی در ارتباط با مجموعه Crash Bandicoot داده بود. روز گذشته هم حساب توئیتر رسمی این سری بازی توییتی نوشته بود که باعث شده بود طرفداران مطمئن شوند که بالاخره در رویداد The Game Awards 2022 از عنوان جدید این مجموعه پرده‌برداری خواهد شد.

حالا تریلر بازی Crash Team Rumble منتشر شده که تائید می‌کند این عنوان، یک اثر پلتفرمر چندنفره است که در آن دو تیم با یکدیگر به رقابت می‌پردازند تا هر چه بیشتر Wumpa جمع کنند. در تریلر می‌بینیم که این بازی روی همان موتور بازیسازی‌ای اجرا می‌شود که عنوان Crash Bandicoot 4: It’s About Time با آن توسعه پیدا کرده بود و به نظر می‌رسد که بازی از مکانیک‌های پلتفرمینگ همان عنوان بهره می‌برد.

تریلر بازی Crash Team Rumble همچنین چندین شخصیت قابل بازی در این عنوان را نشان می‌دهد، از جمله Nitrous Oxide مونث، Tawna، N.Brio، Dingodile، Neo Cortex، Coco Bandicoot و یک خفاش ناشناس که به نظر می‌رسد در پایان بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time ظاهر شده بود.

طبق اطلاعاتی که در وب‌سایت رسمی بازی Crash Team Rumble آمده است، در این عنوان شاهد مسابقات تیمی‌ای خواهیم بود که دو تیم ۴ نفره در برابر یکدیگر قرار خواهند گرفت . همچنین قهرمانان و تبهکاران نمادین و محبوب جهان Crash Bandicoot برای گرفتن میوه‌های Wumpa شدیدتر از هر زمان دیگری برای ادعای پیروزی با یکدیگر می‌جنگند. هر قهرمان دارای مهارت‌های منحصر به فردی است. توانایی استفاده استراتژیک برای همکاری با یکدیگر علیه تیم مقابل، دفاع از بانک Wumpa خود و گرفتن نقاط کلیدی در اطراف نقشه برای کمک به تیم، کارهایی است که باید برای پیروزی انجام دهید.

همان طور که احتمال اطلاع دارید، بازی Crash Team Rumble قصه ساخت طولانی و بسیار عجیب و غریبی دارد. این عنوان با نام Wumpa League در ابتدا در پایان بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time و همچنین تلویزیون مرحله اول به نمایش درآمد. اما از آنجایی که استودیوی Toys for Bob به دلایل مشکلاتی که در شرکت اکتیویژن بلیزارد (Activision Blizzard) پیش آمد، مجبور شد تا به پروژه ساخت Call of Duty ملحق شود، بنابراین به نظر می‌رسد که توسعه این عنوان نیز لغو شده باشد.

به نظر می‌رسید که این بازی در آن زمان به طور کلی لغو شده بود، اما اخیرا ساخت آن دوباره شروع شده است و حتی لیام رابرتسون (Liam Robertson)، خبرنگار حوزه بازی‌هایی ویدئویی تصاویری را از نسخه آلفای آن به اشتراک گذاشته بود. بازی Crash Team Rumble در سال ۲۰۲۳ در دسترس دارندگان پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اس و اکس‌باکس سری اکس قرار خواهد گرفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا