1%
  • 0/10

بتزدا برای ساخت Fallout 5 عجله ندارد

تمجدید از موفقیت سریال تلویزیونی

بتزدا برای ساخت Fallout 5 عجله ندارد ۰ ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
ساخت Fallout 5

شواهد امر گویای این موضوع است که شرکت بتزدا هیچ عجله‌ای برای ساخت بازی Fallout 5 ندارد.

شرکت بتزدا به عنوان یکی از بازی‌سازهای مشهور در حال حاضر روی ساخت بازی جدید سری الدر اسکرولز مشغول به کار است. با توجه به اینکه پروسه توسعه بازی‌ها در این شرکت اغلب طولانی است، به نظر می‌رسد که بازی بعدی سری فال‌اوت به این زودی‌ها ساخته و بازار نخواهد شد.

در پی موفقیت چشمگیر سریال فال‌اوت و محبوبیت باورنکردنی آن در میان گیمرها، پیش‌تر اعلام شد که ایکس باکس قصد دارد هرچه زودتر ساخت Fallout 5 به طور جدی آغاز و بازی عرضه شود. با این حال، اظهارات اخیر تاد هاوارد این موضوع را رد کرده و گویا آن‌ها برای توسعه این بازی عجله ندارند.

تاد هاوارد به تازگی در گفت‌وگویی اعلام کرد که فرنچایز Fallout در حال حاضر در بالاترین سطح از محبوبیت خود قرار دارد که این دستاورد را باید مدیون پخش سریال تلویزیونی فال‌اوت از آمازون پرایم بود. با این حال، او معتقد است که برای پاسخ به هیجان‌‎ها و شور و شوق‌ها، لزوما نباید بازی جدید فرنچایز را معرفی و عرضه کرد.

تاد هاوارد در این زمینه توضیح می‌دهد:

بدیهی است که در حال حاضر نمی‌توانم درباره بازی‌های آینده Fallout صحبت کنم، اما می‌توانم بگویم ما برای این مورد عجله نمی‌کنیم. هم‌اکنون سریال تلویزیونی فال‌اوت جایگاه ویژه و مهمی را از نظر فرنچایز و روایت داستان دارد.

با توجه به این گفته‌ها، ممکن است که بازی Fallout 5 تا پایان چرخه عمر کنسول‌های نسل نهم روانه بازار نشود و چه بسا طبق پیش‌بینی‌ها، نباید تا سال ۲۰۳۰ میلادی منتظر عرضه آن باشید. با این وجود، شاید ایکس باکس برای تسریع روند ساخت بازی، از دیگر استودیوهای خود کمک بگیرد که در این صورت، بازی زودتر از انتظارها به دست هوادارها خواهد رسید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments