برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
آزاردهنده ترین شخصیت های Fallout
1%
  • 0/10

۷ مورد از آزاردهنده ترین شخصیت های Fallout

جهان تاریک فال اوت بخش عمده محوبیت خود را مدیون شخصیت پردازی عالی است!

۷ مورد از آزاردهنده ترین شخصیت های Fallout ۰ ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ ترین‌ها (بازی) کپی لینک

شخصیت پردازی قوی از اصلی‌ترین دلایل عملکرد خیره کننده سری بازی Fallout است. به همین بهانه قصد داریم نگاهی به آزاردهنده ترین شخصیت های Fallout داشته باشیم.

سری بازی فال اوت مملو از شخصیت‌های رنگارنگ و مختلف بوده که در شرایط مختلف بسیار عالی ظاهر شده‌اند. در حقیقت، یکی از دلایل اصلی شهرت این سری بازی شخصیت پردازی بسیار قوی آن است که به تبع آن‌ها داستان‌های این سری بسیار درگیر کننده ظاهر شده‌اند.

در جهان بی رحم این بازی، همانطور که انتظار می‌رود تمام شخصیت‌ها مثبت نبوده و شخصیت‌های منفی و تاریک زیادی در آن دیده می‌شود. دست و پنجه نرم کردن با این شخصیت‌ها گرچه آزار دهنده، اما یکی از چالش‌های شیرین این سری بازی است. در این مطلب به معرفی برخی از آزاردهنده ترین شخصیت های Fallout می‌پردازیم.

مستر در Fallout

زمانی که از آزاردهندگی صحبت می‌کنیم، مستر (The Master) در میان گزینه‌های تمام مخاطبین این سری بازی قرار دارد. مستر نه تنها از لحاظ ظاهری زننده و آزاردهنده بوده، بلکه تغییر ناگهانی صدای او ما را آزار می‌دهد. مستر سال‌های زیادی است که از حالت انسانی خود خارج شده و شروع زندگی جدید سبب شده او به دنبال پایه ریزی عصری تازه باشد. در دنیای مورد علاقه مستر، تنها موجوداتی که از علایق و افکار دیوانه وار او پیروی می‌کنند زنده می‌مانند!

رئیس جمهور دیک ریچاردسون در Fallout 2

بازی Fallout 2 از نظر داستانی کمی روشن‌تر از نسخه ابتدایی ظاهر شد، اما بخش‌های تاریک نیز کم نداشت. یکی از تاریک‌ترین بخش‌های این بازی مربوط به رئیس جمهور ریچاردسون است. ریچاردسون شباهت زیادی به مستر دارد. سرد و بی احساس کلماتی ناچیز برای توصیف او هستند. هدف ریچاردسون بازگشت به زندگی گذشته است و قصد دارد با نسل کشی عظیم به این مهم دست یابد. در بطن، ریچاردسون سیاستمداری ناپاک بوده و از طریق قدرت و زور به اهداف خود نزدیک می‌شود. ریچاردسون به ما تفهیم کرد که شخصیت‌های نزدیک به حقیقت می‌توانند به شدت آزار دهنده باشند.

دکتر استانیسلاس براون در Fallout 3

آخرین شخصی که انتظار داشتیم پس از ورود به Tranquility Lane به استقبال ما بیاید، دختر بچه‌ای قدرتمند و باهوش بود! نکته جالب این بوده که این دختر بچه در حقیقت استانیسلاس براون بوده که جیمز مدت‌ها به دنبالش بود! دختر بچه‌ای که ملاقات می‌کنیم، همان شخصی بوده که دستور کارهای بسیار منفی در برابر ساکنین والت ۱۱۲ را می‌دهد. شما می‌توانید از دستورات او سرپیچی کنید و حتی به مبارزه با او بروید! دریافت دستورات آزاردهنده و مبارزه با دختر بچه‌ای قدرتمند، هر دو آزاردهنده هستند!

جیم پالابراس در Fallout 3

یکی از خاطره انگیزترین مکان‌های بازی Fallout 3، ساختمان Dunwich است که شما داستان شخصیتی عجیب و غریب با نام جیم را دنبال می‌کنید. جیم در حقیقت غولی (Ghoul) مجنون بوده که در غارهای اعماق ساختمان زندگی کرده و به عبادت ستون‌هایی سخنگو می‌پردازد. در ادامه شما بیشتر با حقایق آزار دهنده این شخصیت آشنا می‌شوید. وجود نیروهای فراطبیعی در داستان جیم از یک سو داستان را جذاب و از سوی دیگر داستان را ترسناک می‌کنند!

داگ/گاد در Fallout: New Vegas

داگ و گاد شخصیت‌های جداگانه نایتکینی (Nightkin) جهش یافته هستند که در بسته الحاقی Dead Money ملاقات می‌کنیم. نایتکین‌ها به مشکلات روانی شهرت داشته و داگ/گاد نمونه‌ای کامل از این موجودات است. این شخصیت در زمان مورد نیاز شخصیت خود را تغییر می‌دهد! داگ شخصیتی برده صفت و فرمان بردار بوده و گاد شخصیتی سلطه جو و فرمان ده است. او ضربات مهلک زیادی به عنوان داگ دریافت کرده است. سرنوشت او به دست شما و نحوه رفتار با مشکلات او مشخص می‌شود.

تینک تانک در Fallout: New Vegas

بسته الحاقی Old World Blues بازی Fallout: New Vegas گرچه در ابتدا شبیه به بسته الحاقی ساده و توسعه یافته صرف خوش گذرانی به نظر رسیده، در انتهای داستان به ما تفهیم می‌کند که تینک تانک تهدیدی بسیار عظیم بوده و داستان مهمی ارائه می‌دهد. این کامپیوتر در حقیقت ترکیبی از افکار چندین دانشمند بوده که سال‌ها پیش نه تنها حالت انسانی خود را از دست داده‌اند، بلکه تمام کدهای اخلاقی انسانی را نیز زیر پا می‌گذارند. هدف نهایی این دانشمندان کامپیوتری سلطه بر تمام موجودات با استفاده از مطالعات خود است. شما می‌توانید در بخش‌های مختلف این بسته الحاقی با دانشمندانی که این کامپیوتر را تشکیل داده آشنا شده و به حقیقت زندگی آن‌ها دست یابید.

پیکمن در Fallout 4

بازی Fallout 4 مانند تمام نسخه‌های پیشین سری فال اوت تمرکز زیادی بر کارهای نویسنده رمان‌های ترسناک یعنی لاوکرافت (H. P. Lovecraft) دارد. در این نسخه، پیکمن شخصیتی بوده که بر اساس شخصیت نقاش ساکن بوستون لاوکرافت بنا شده است. این شخصیت در داستان‌های لاوکرافت نقاش نقاشی‌های بسیار آزاردهنده است. پیکمن نیز همین رویه را پیش می‌گیرد. پیکمن نقاشی بوده که خانه خود را با استفاده از قطعات هنری رنگ آمیزی شده با تکه‌های جسد غارتگران غرق می‌کند و شما به دنبال فهمیدن حقیقت می‌توانید وارد خانه او شوید. پیکمن به عنوان شخصی روانی بسیار آرام است!

سری بازی فال اوت در بخش شخصیت پردازی در میان بهترین سری بازی‌های تاریخ بوده و به دلیل طبیعت آخرالزمانی و آزاردهنده خود، تعجبی نیست که برخی از بهترین شخصیت‌های این بازی شخصیت‌های منفی آزاردهنده آن باشند. به نظر شما آزاردهنده ترین شخصیت های Fallout کدام هستند؟ در انتظار نظرات و تجربیات شما هستیم.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments