#مهسا_امینی

تصویر جدیدی از پشت صحنه‌ی فصل دوم The Witcher منتشر شد

خورشید دوباره خواهد درخشید

پشت صحنه‌ی فصل دوم The Witcher

لائورن اس. هیسریچ که به عنوان شورانر روی اقتباس تلویزیونی ویچر کار می‌کند، تصویر جدیدی را از پشت صحنه‌ی فصل دوم سریال The Witcher به اشتراک گذاشت.

فصل اول سریال The Witcher اواخر دسامبر سال ۲۰۱۹ میلادی از سرویس نتفلیکس پخش شد. اگرچه منتقدان نظرات متناقضی نسبت اقتباس تلویزیونی ویچر داشتند اما بازخوردهای مخاطبان مثبت بود. بسیاری از مخاطبان چنان تحت تاثیر تماشای ماجراجویی‌های هنری کویل (Henry Cavill) در نقش گرالت او ریویا قرار گرفته بودند که بار دیگر به تجربه‌ی The Witcher 3: Wild Hunt نشستند. این موضوع باعث شد تعداد کاربران همزمان این بازی نقش‌آفرینی در یک برهه حتی از Path of Exile ،Warframe و Team Fortress 2 هم بیشتر شود. البته نباید از تخفیف مناسب استیم در آن زمان چشم‌پوشی کرد.

سه ماه پس از پخش فصل اول، روند فیلمبرداری فصل جدید در استودیوی آربورفیلد واقع در ۶۴ کیلومتری لندن آغاز شد اما روند کار طبق پیش‌بینی‌ها پیش نرفت. شیوع ویروس کرونا ساخت آثار سینمایی و تلویزیونی را تحت تاثیر قرار داد و باعث شد بسیاری از پروژه‌های در حال ساخت از جمله فصل دوم اقتباس تلویزیونی ویچر به‌طور موقت تعطیل شوند. البته نتفلیکس در ابتدا خطر کووید-۱۹ را جدی نگرفته بود و به ادامه‌ی روند فیلمبرداری اصرار داشت اما با گذشت مدت کوتاهی، نظر مدیران این سرویس استریم تغییر کرد و دستور تعطیلی صادر شد.

با گذشت چند هفته از توقف روند کار، لائورن اس. هیسریچ شورانر سریال تصویر جدیدی را از پشت صحنه‌ی فصل دوم The Witcher به اشتراک گذاشته است. این تصویر از طریق حساب کاربری او در توییتر منتشر شده و نکته‌ی خاصی را شامل نمی‌شود. در ادامه می‌توانید تصویر ضمیمه‌شده و همچنین متنی که در بخش کپشن توییت قرار گرفته بود را مشاهده کنید:

یک ماه پیش، سر صحنه‌ی فیلمبرداری The Witcher. خورشید دوباره خواهد درخشید. تا فرا رسیدن آن زمان، در خانه بمانید تا سلامتی‌تان حفظ شود.

در حال حاضر اطلاعات رسمی چندانی از فصل دوم The Witcher موجود نیست اما گزارش‌های غیر رسمی جزئیات بسیار خوبی را در اختیارمان قرار داده‌اند. طبق یکی از گزارش‌هایی که اواسط فوریه‌ی سال جاری منتشر شده بود، در ادامه‌ی سریال با دو ویچر جدید به نام‌های لمبرت و کوئن ملاقات ملاقات می‌کنیم. لمبرت در مدرسه‌ی The Wolf آموزش دید که در بخش‌های شمالی واقع شده است اما کوئن در مدرسه‌ی The Griffin به یک ویچر تبدیل شد. از همین رو، انتظار می‌رود در فصل جدید اطلاعات بیشتری پیرامون تفاوت‌های مراکز آموزش ویچرها و همچنین رابطه‌ای که بین آن‌ها برقرار بوده به مخاطب داده شود.

تاریخ دقیق پخش فصل جدید The Witcher هنوز مشخص نشده است اما نتفلیکس اعلام کرد این سریال محبوب در سال ۲۰۲۱ میلادی بازمی‌گردد. اگرچه فعلا نمی‌توان با اطمینان درباره‌ی تاخیر در پخش قسمت‌های جدید صحبت کرد اما احتمال رخ دادن این اتفاق بسیار بالا است. در حال حاضر چند هفته‌ای از توقف کار می‌گذرد و زمان بازگشت شرایط به وضعیت عادی هنوز مشخص نیست.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا